18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fejsbukowe trudne sprawy,

GlassEdi • 2017-03-02, 17:18
Takie tam publiczne zwierzanie się.
Piękna ortografia

Nie to nie ja.

Roger_Skurwielson

2017-03-03, 13:53
Właśnie dlatego postąpiłem właściwie nie zakładając konta na tym zj***nym portalu pełnym karyn i sebków wyklętych. Takim okazom jak w temacie patologii to od razu powinni dawać dożywotni zakaz korzystania z portali społecznościowy i w ogóle z internetu.

pirek

2017-03-03, 22:20
GlassEdi napisał/a:


Nie to nie ja.



taaa jasne :amused: Użytkowników Sadistica nie oszukasz... :kawa:

qwachu

2017-03-04, 02:58
Ktoś przetłumaczy z chłopskiego na nasze?

kaiel

2017-03-04, 04:25
celebryty obesrane

natking

2017-03-04, 07:10
@qwachu, pracowałem 16 lat na misjach w Afryce, gdzie uczyliśmy się dogadywać z Buszmenami, nie znając ich języka. Już tłumaczę: Klaudia, jego luba, najprawdopodobniej poprzez swoją koleżankę wysłała mu kompromitujące go zdjęcia. Jednakże on nie szanuje tej Klaudii, ponieważ wie, że dwa lata temu dała dupy jakiemuś innemu facetowi w hotelu (pewnie temu ze zdjęć). A zatem nasz bohater liryczny był przygotowany na to od dawna, a ona niczym specjalnym go nie zaskoczyła. Ba! On wręcz śmieje się z niej, że musiała wysłużyć się w tym celu własną koleżanką, co ukazało bezsprzecznie, że jest pozbawiona nie tylko honoru, ale i odwagi. Cała sytuacja skłania go również do przypuszczeń, że dzieci, które ma z Klaudią, nie są jego dziećmi.


The_Generat

2017-03-04, 07:40
tu nie jest potrzebna reforma edukacji, tylko selekcja naturalna (ewentualnie nienaturalna)

Mors_Nigra

2017-03-04, 17:20
Ha, koleś ze zdjęcia wygląda jak ja, jednak nie jest on mną. Nie mną ci on jest! Jeno kimś innym. Niemniem ci on jest!