18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fedor Emelianenko w akcji

dawid11333 • 2012-12-06, 13:51
NIEZNISZCZALNY rozpie**ala wszystkich! :snajper2: [video]
[/video]

MMA panowie MMA ! ;)

cinoslav

2012-12-06, 22:52
Według mnie Fedor jest najlepszym zawodnikiem MMA w historii, mam nadzieję, że w wadze ciężkiej jeszcze kiedyś zobaczę tak zajebistego gościa. Ale trzeba przyznać jedno, kto oglądał pride ten pewnie kojarzy: Minotauro vs Fedor, pamiętacie? Ilość zabójczych ciosów które Nogeira przyjął na twarz, ten człowiek jest k***a niezniszczalny, jako dzieciak został przejechany przez ciężarówkę, miał połamane wszystkie kończyny, żeby później zostać najbardziej wytrzymałym fighterem na tej planecie. Pozdrawiam wszystkich z 'ch*jowym uwarunkowaniem genetycznym'- nie istnieje coś takiego, jedyne co nas ogranicza to własna wola. Pozdrawiam fanów oldschoolowego MMA, którzy pamiętają świetność Basa Ruten'a po Mirko, Fedora, Nogeire, Wanderleia Silve i resztę paki z PRIDE!

GatecrasherKO

2012-12-07, 00:31
pawel997402 napisał/a:


jeśli się nie interesujesz mma, a tak wnioskuje to powiem ci że Cro Cop dostał w p*zdeczke od Fedora


tylko zwróć uwagękiedy walczył z nimi-w jakim wieku był,były to lata 2009-2011 a Fedor lata świetności miał mniej więcej w 2000-2006 roku



Dostał na punkty.

Ktoś tam napisał, że prawdziwą galą MMA było PRIDE ?
A co powiecie o Belator ?

matikati

2012-12-07, 16:15
Infit napisał/a:



ch*j z tym UFC teraz to jest gala dla celebrytów jak nasze KSW z tą różnicą że UFC trzyma jeszcze jakiś poziom

najlepsza organizacja jaka kiedykolwiek istniała PRIDE !!!



Karny ku*as dla ciebie za najbardziej zj***ną wypowiedź. Żaden zawodnik z Pride, nie miałby najmniejszych szans z ówczesnym zawodnikiem UFC. Celebryci w UFC, ciekawe, bo każdego zawodnika stamtąd wypie**alają po 3 porażkach z rzędu, więc nie wiem jakim cudem jakiś celebryta byłby w stanie się tam utrzymać. Jak informacje się wysysa z cycka matki, to się nie udziela

cinoslav

2012-12-07, 16:28
Ja chcę walkę GSP vs A. Silva, kiedy k***a do niej dojdzie?!

pr...........as

2012-12-07, 16:54
2015 Rusek w KSW :D

Matuch90

2012-12-07, 22:55
Takiego maderfakiera jak Fedor nie będzie już... Dzisiaj zawodnicy, to celebryci, a Fedor to był k***a terminator !!! Prawdziwy ringowy sk***ysyn !!! Największy twardziel i zahar !

Novik

2012-12-07, 23:13
powiedzieć wam prawdę, komentowanie takich walk to zaszczyt

jazzma

2012-12-08, 09:46
cinoslav napisał/a:

Według mnie Fedor jest najlepszym zawodnikiem MMA w historii, mam nadzieję, że w wadze ciężkiej jeszcze kiedyś zobaczę tak zajebistego gościa. Ale trzeba przyznać jedno, kto oglądał pride ten pewnie kojarzy: Minotauro vs Fedor, pamiętacie? Ilość zabójczych ciosów które Nogeira przyjął na twarz, ten człowiek jest k***a niezniszczalny, jako dzieciak został przejechany przez ciężarówkę, miał połamane wszystkie kończyny, żeby później zostać najbardziej wytrzymałym fighterem na tej planecie. Pozdrawiam wszystkich z 'ch*jowym uwarunkowaniem genetycznym'- nie istnieje coś takiego, jedyne co nas ogranicza to własna wola. Pozdrawiam fanów oldschoolowego MMA, którzy pamiętają świetność Basa Ruten'a po Mirko, Fedora, Nogeire, Wanderleia Silve i resztę paki z PRIDE!


A kim Ty jesteś? Kolejny wielki znawca teoretyk..

Infit

2012-12-09, 14:46
Cytat:

Karny ku*as dla ciebie za najbardziej zj***ną wypowiedź. Żaden zawodnik z Pride, nie miałby najmniejszych szans z ówczesnym zawodnikiem UFC. Celebryci w UFC, ciekawe, bo każdego zawodnika stamtąd wypie**alają po 3 porażkach z rzędu, więc nie wiem jakim cudem jakiś celebryta byłby w stanie się tam utrzymać. Jak informacje się wysysa z cycka matki, to się nie udziela



w dupie byłeś i gówno widziałeś może i nawet posmakowałeś
tak samo jak k***a zawodnicy wrestling-u nie mieli by szans w UFC bo to przecież pokazówka, a mieliśmy mistrza Lesnara w UFC mielismy też Lashleya wiec nie pisz takich głupot że nie mieliby szans i co by było

mi chodzi bardziej o widownie nie zawodników gala dla celebrytów którzy wydają z wielką ochotą pieniądze aby zobaczyć walkę
w UFC zawsze chodzi o kasę i kasę się tam robi więc mi nie pie**ol głupot

dam ci jeden niepodważalny argument dlaczego PRIDE był lepszy od UFC

bo był bardziej popie**olony wystarczy spojrzeć na zasady walki oraz same wideo z walk

jaraj się UFC dalej ale nie podważaj mojego zdania w szczególności kiedy nie masz racji gimbusie

Cytat:

A co powiecie o Belator ?



a oglądam i trzymam kciuki za Marcina Helda, mam nadzieje że odniesie zwycięstwo w finale, jego bjj jest bezbłędne :)