18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fedor Emelianenko vs Satoshi Ishii – Dream: Genki Desu Ka!

piterufc • 2012-01-01, 19:42
Fedor odrodził się jak feniks z popiołów... :karate:

Warr Fedorrr




**Najnowsza walka Fedora z Noworocznej Gali //
ps.szczęśliwego Nowego !!

Tomizmc

2012-01-02, 02:50
popiołu.... nie popiołów

2:20 czego oni nosza maski ? :D znowu jaka zaraza ? :D

brixu

2012-01-02, 09:04
pięknie mu wyj***ł w ten płaski mongolski ryj

jinrey

2012-01-02, 11:49
griffin1899 napisał/a:



biedaku nie wiesz co piszesz. fedora roj***l po kolei werdum silva i hendo. pojedynczy zawodnicy z dna HW ufc mogli by byc rownozednymi rywalami dla niego a reszta zapodala by mu solidny wpie**ol



Ogólnie nie dyskutuje z idiotami, ale tym razem muszę to powiedzieć. Nie masz racji! Pomimo wieku Fiodora Jemielijanienko miały 99% szans na zwycięską walkę z pudzianem. Dlaczego? Bardzo proste. Fiodor ma za sobą stoczone setki walk! Wliczając oczywiście te z MMA. Owszem, miał kilka porażek ale nie z jakimiś cieniasami. Wystarczy spojrzeć na ich statystyki w MMA. A Pudzian? co on osiągnął? Póki co nie powinni go w ogóle wysyłać na ring, bo jest słaby. Przed nim minimum 2 lata ciężkich treningów! Ma potencjał, ale doświadczenia nie!

Z Najmanem wygrał, bo k***a każdy by z nim wygrał
Yūsuke Kawaguchi była olbrzymia różnica w wadze (większa niż podawali w TV.)
Butterbean - walka ustawiona! (tak róbcie napinke, że pudzian był zajebisty i dlatego wygrał)
No i wreszcie sama walka z Thompsonem, którą również wygrał oszukańczym wynikiem POlskich sędziów. (tak róbcie napinke, że pudzian powinien wygrać)

Nie mówię, że pudzian jest zły. Mówie że pudzian jest narazie za słaby by mierzyć się z "kolosami" A w tym momencie Fiodor by z nim wygrał.

PS. Tu ktoś powiedział że ten brzuszek u fedora to mięśnie! Buahaha Ewidentnie widać że jest to zwała tłuszczu, ale nie ukrywam, że pod nią kryją się silne mięśnie!

Teraz wszyscy przezajebiści znawcy mogą zrobić napinke, zwyzywać mnie i pochwalić się swoją przeolbrzymią wiedzą na ten temat. A ja w tym czasie będę sobie wpie**alał pizze i śmiał się z tego co piszecie napinacze moi słodcy - hah

Sledziu

2012-01-02, 12:28
Gdyby w walkach MMA liczyły się głównie warunki czyt. Siła, Bob Sapp od dawna byłby niepokonany. Fedor to lata ciężkich walk i treningów, na ringu działa już instynktownie, na zasadzie odruchów. Pudzian nie miałby z nim najmniejszych szans moim zdaniem. Jednak charakter i doświadczenie są ważniejsze niż siła.

Nikczemny_Płód

2012-01-02, 12:33
okar19 napisał/a:


tak k***a brzuszek ale na pewno nie tak duży jak ty masz ....
to są mięśnie jełopie ,
widziałes strongmanów i jakie oni mają brzuchy (czyt. mięśnie) ?
Rozj***ł tego kelnera tak samo jak pozostalych 32 rywali



Tak k***a mięsnie, jest to tłuszcz i tyle. Mięsnie ma pod nim. Strongman ma spory bf bo to nie kulturysta i nie o wygląd mu chodzi.

Sledziu

2012-01-02, 12:38
A właśnie, jeszcze o brzuszku. Fedor zawsze był typem miśka a nie kulturysty.

JURIJ_77

2012-01-02, 12:49
dajcie mu tego czeczeńskiego "mistrza" - Kalidowa, który boi się powalczyć z prawdziwymi zawodnikami poza śmiesznym KSW hehehe

Kodżak

2012-01-02, 13:23
ktoslos napisał/a:

@up Panie znawco, Prosze spojrzec na walke Fedora z Sylvia i Pudziana z Sylvia a zobaczysz co to postura a co doswiadczenie


Gdy Pudzianowski walczył z Sylvią, to dopiero zaczynał swoją przygodę z MMA, a Fedor nie jest już tak dobry jak kiedyś.

Sledziu napisał/a:

Gdyby w walkach MMA liczyły się głównie warunki czyt. Siła, Bob Sapp od dawna byłby niepokonany. Fedor to lata ciężkich walk i treningów, na ringu działa już instynktownie, na zasadzie odruchów. Pudzian nie miałby z nim najmniejszych szans moim zdaniem. Jednak charakter i doświadczenie są ważniejsze niż siła.



Bob Sapp jest bardzo wolny, a Pudzianowski jest szybki niczym błyskawica, więc nie porównuj ich obu. Ok?

Sledziu

2012-01-02, 13:30
Tak, Pudzian to istny piorun, struś pędziwiatr walk MMA :D

Kodżak

2012-01-02, 13:36
Sledziu napisał/a:

Tak, Pudzian to istny piorun, struś pędziwiatr walk MMA :D



Skoro nie dostrzegasz jego przewagi szybkości nad Sappem, to gratuluję znajomości tematu.
Ja w Pudziana wierzę i moim zdaniem ma on szansę zostać mistrzem świata w MMA.

Sledziu

2012-01-02, 13:56
No to mnie rozbawiłeś :D Ja Pudziana bardzo lubię, szanuje za ciężką prace. Ale mistrzem nie będzie niestety. Bob Sapp może jest takim śmiesznym dodatkiem, ale kilka razy pokazał, że potrafi pokonać kogoś mocnego (Ernesto Hoost). Pudzian nie może pokonać Thompsona, który wybitnym zawodnikiem nie jest. Niech Mariusz trenuje, może coś z tego będzie, lecz podchodzę do tego sceptycznie.

griffin1899

2012-01-02, 13:56
jinrey napisał/a:



Ogólnie nie dyskutuje z idiotami, ale tym razem muszę to powiedzieć. Nie masz racji! Pomimo wieku Fiodora Jemielijanienko miały 99% szans na zwycięską walkę z pudzianem. Dlaczego? Bardzo proste. Fiodor ma za sobą stoczone setki walk! Wliczając oczywiście te z MMA. Owszem, miał kilka porażek ale nie z jakimiś cieniasami. Wystarczy spojrzeć na ich statystyki w MMA. A Pudzian? co on osiągnął? Póki co nie powinni go w ogóle wysyłać na ring, bo jest słaby. Przed nim minimum 2 lata ciężkich treningów! Ma potencjał, ale doświadczenia nie!

Z Najmanem wygrał, bo k***a każdy by z nim wygrał
Yūsuke Kawaguchi była olbrzymia różnica w wadze (większa niż podawali w TV.)
Butterbean - walka ustawiona! (tak róbcie napinke, że pudzian był zajebisty i dlatego wygrał)
No i wreszcie sama walka z Thompsonem, którą również wygrał oszukańczym wynikiem POlskich sędziów. (tak róbcie napinke, że pudzian powinien wygrać)

Nie mówię, że pudzian jest zły. Mówie że pudzian jest narazie za słaby by mierzyć się z "kolosami" A w tym momencie Fiodor by z nim wygrał.

PS. Tu ktoś powiedział że ten brzuszek u fedora to mięśnie! Buahaha Ewidentnie widać że jest to zwała tłuszczu, ale nie ukrywam, że pod nią kryją się silne mięśnie!

Teraz wszyscy przezajebiści znawcy mogą zrobić napinke, zwyzywać mnie i pochwalić się swoją przeolbrzymią wiedzą na ten temat. A ja w tym czasie będę sobie wpie**alał pizze i śmiał się z tego co piszecie napinacze moi słodcy - hah



nie stresuj sie tak chlopczyku. heh, widac ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem wiec mniemam ze twoj poziom to max 1 gimnazjum. wiec przeczytaj jeszcze raz moj post, wsadz swoj leb w zimna wode. odnosze sie do OBECNEJ formy fedora a ona znaczy tyle co ch*j czyli nic. zrozumiano ?

Kodżak

2012-01-02, 14:02
Sledziu napisał/a:

No to mnie rozbawiłeś :D Ja Pudziana bardzo lubię, szanuje za ciężką prace. Ale mistrzem nie będzie niestety. Bob Sapp może jest takim śmiesznym dodatkiem, ale kilka razy pokazał, że potrafi pokonać kogoś mocnego (Ernesto Hoost). Pudzian nie może pokonać Thompsona, który wybitnym zawodnikiem nie jest. Niech Mariusz trenuje, może coś z tego będzie, lecz podchodzę do tego sceptycznie.



Pożyjemy zobaczymy. Mam nadzieję, że mu się uda wygrać mistrza świata.

Sz...........jk

2012-01-02, 15:15
I się k***a trolling znawców MMA zacząl...

Sledziu

2012-01-02, 15:22
A ty przygłupie znasz znaczenie słowa trolling? Chciałeś zabłysnąć a nie wyszło. Się nie wpieprzaj w dyskusje jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia.