18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Fear and the loathing in Las Vegas:- "Las Vegas P

BoRsuk1910 • 2010-01-08, 18:10

Historia oparta na autentycznej podróży dziennikarza Huntera Thompsona do Las Vegas w celu napisania relacji z zawodów motocyklowych Mint 400. Hunter używając fałszywego nazwiska Raoul Duke zabiera ze sobą prawnika Oscara Acostę używającego w filmie pseudonimu "dr Gonzo". Nietypowy duet zabiera ze sobą także walizkę pełną wszelkiego rodzaju narkotyków. Wszystko w imię twierdzenia "Ten, kto staje się bestią, pozbywa się bólu bycia człowiekiem". Misja dziennikarska podczas pobytu w Vegas spada na drugi plan, podczas gdy bohaterowie w narkotycznym pędzie postanawiają odnaleźć wizję amerykańskiego snu.
Najlepsze sceny z filmu


Film nieźle ryje mózg, lecz jest bezsensowny gdy ogląda się go "na trzeźwo" ;)
ps. Film podzielony na czesci znajduje sie na YT. Jest ich 11. Za duzo pierdzielenia zeby je tu wgrywac. Enjoy ;)

Wyborowa

2010-01-09, 18:59
:idzwch*j: z takim tematem, chce poczytać recenzje to wchodze na filmweba...

Rience

2010-06-18, 18:51
mathias napisał/a:

Czy mi sie wydaje czy jest jeszcze wczesniejsza czesc tego wogole?? Gdzies widzialem kawalek chyba ale ch*jowa byla.


Sam chyba byłeś ch*jowy, poprzedni film o Thompsonie ma tytuł "Tam wędrują bizony", z Billem Murray' em w głównej roli, a kolejny z film z Deppem w tej roli ma ukazać się ponoć w tym roku (The Rum Diary).
Osobiście polecam film i książkę, nie koniecznie pod wpływem ;) .

Tomizmc

2010-06-23, 13:42
Jak dla mnie film jest poj***ny!

Wilczex

2010-06-25, 01:59
ecko102 napisał/a:

film jest niesamowity polecam obejrzeć :)



A chciałam przesłuchać... :homer: Film mam na kompie, na dniach obejrzę.

Wyborowa, ,tu nie chodzi o recenzje tlyko o POLECANIE sobie dobrych filmów. I to też nie wszystkich, komedii i dramatów tu np nie znajdziesz. Temat jest pomocny kiedy np. chcesz obejrzeć film a nie wiesz co. Rozumiem, że Ty w takim wypadku przekopujesz cały filmweb. To powodzenia. Ja wolę zajrzeć tutaj, przejrzeć kilka interesujących mnie tytułów i obejrzeć. kilka perełek już tu wyłowiłam.

Takze jesli nie masz nic do powiedzenia na temat filmu nie zabieraj głosu

Macioszny

2011-01-24, 23:50
Wilczex napisał/a:

A chciałam przesłuchać... :homer:


To jak ktoś ci powie: "polecam przeczytać tę książkę", to też mu elokwentnie odpowiesz: "ojej, a chciałam obejrzeć?" :homer:

Mongol20

2011-01-25, 23:08
Wilczex napisał/a:



A chciałam przesłuchać... :homer: