18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fatalne przejęzyczenie księdza

prohowks • 2020-04-28, 01:15


ogłoszenia duszpasterskie

janlew

2020-04-28, 09:14
Masowa pedofilia w kościele, to bajka wyssana przez żydowskie media wprost z michnikowego beznapleta. Jednakowoż zawsze jakaś czarna owca się trafi, więc choć zjawisko jest śladowe, to jednak występuje. Diecezjalna k***a to wspaniały pomysł, by występowanie zjawiska, było równe zeru.

Tr...........ty

2020-04-28, 09:27
HAL9000/2 napisał/a:

nie oglądam kablówki, nie oglądam satelitarnej, nie oglądam naziemnej... może to dziwne w dzisiejszych czasach ale chyba mam prawo?
______________



Ja nie oglądam wcale telewizji, bo nie mam telewizora, jednak orientuje się w postępie technologii :-P

Halman

2020-04-28, 09:30
TranzystorWyklęty napisał/a:

Ja nie oglądam wcale telewizji, bo nie mam telewizora, jednak orientuje się w postępie technologii



tak, na tranzystorach...

Justynka99

2020-04-28, 09:41
janlew napisał/a:

Masowa pedofilia w kościele, bajka wyssana przez żydowskie media wprost z michnikowego beznapleta. Księża i lekarze to 2 grupy zawodowe gdzie pedofilów wedle oficjalnych danych jest najmniej. Jednakowoż zawsze jakaś czarna owca się trafi, więc choć zjawisko jest śladowe, to jednak występuje. Diecezjalna k***a to wspaniały pomysł, by występowanie zjawiska, było równe zeru.



A Ty dalej nie pomyślałeś. Już Ci kiedyś tłumaczyłam, że Kościół nie dlatego jest kojarzony z pedofilą, że trafiła się grupa czarnych owca, tylko dlatego że w Kościele tych czarnych owiec bronią wszyscy kosztem jego ofiary. To ochrona pedofili jest największym grzechem współczesnego kośćioła. No i przyczynianie się do rozpowszechniania HIV (poprzez zniechęcanie do używania prezerwatyw), to na drugim miejscu.

janlew

2020-04-28, 09:50
Justynka99 napisał/a:

Ci kiedyś tłumaczyłam, że Kościół nie dlatego jest kojarzony z pedofilą, że trafiła się grupa czarnych owca, tylko dlatego że w Kościele tych czarnych owiec bronią wszyscy kosztem jego ofiary. To ochrona pedofili jest największym grzechem współczesnego kośćioła. No i przyczynianie się do rozpowszechniania HIV (poprzez zniechęcanie do używania


pie**olisz lewackie bzdury. Pedofil stoi na czele parti zielonych w UE. A 400 na 1000 ofiar pedofilów, to chłopcy zgwałceni homoseksualnie, przy 0.5% homosi w społeczeństwie. Ksiądz i lekarz odpowiadają za 1 ofiarę na 1000. Żydowsko lewacja antykatolicka propaganda i tyle.
To że ksiądz broni księdza, policjant policjanta, sędzia sędziego, a lekarz lekarza nawet jak ten zamorduje pacjenta, to sprawa zwykła i księża nie są wyjątkiem. Ale nie ma to nic wspólnego z tym że ty i banda lemingów daliście się otumanić zwykłym parchom i napadacie sami na religie własnego kraju. W każdym zawodzie jest więcej pedofilów, ale wystarczy że żydowskie media mówią tylko o księżach, już sprany mózg reaguje "ksiądz=pedofil".
Inna sprawa że dalej diecezjalną k***ę uważam za świetny pomysł.

Justynka99

2020-04-28, 10:06
janlew napisał/a:

pie**olisz lewackie bzdury. Pedofil stoi na czele parti zielonych w UE. A 400 na 1000 ofiar pedofilów, to chłopcy zgwałceni homoseksualnie, przy 0.5% homosi w społeczeństwie. Ksiądz i lekarz odpowiadają za 1 ofiarę na 1000. Żydowsko lewacja antykatolicka propaganda i tyle.
To że ksiądz broni księdza, policjant policjanta, sędzia sędziego, a lekarz lekarza nawet jak ten zamorduje pacjenta, to sprawa zwykła i księża nie są wyjątkiem. Ale nie ma to nic wspólnego z tym że ty i banda lemingów daliście się otumanić zwykłym parchom i napadacie sami na religie własnego kraju. W każdym zawodzie jest więcej pedofilów, ale wystarczy że żydowskie media mówią tylko o księżach, już sprany mózg reaguje "ksiądz=pedofil".
Inna sprawa że dalej diecezjalną k***ę uważam za świetny pomysł.



1) Jeżeli masz jakieś dowody na pedofila w partii zielonych, to zawiadom prokuraturę, a nie gadaj głupot. Nie broń go jak ksiądz księdza.
2) Pedofile nie są ani homoseksualni, ani heteroseksualni. Ich podnieca dziecięcość, a nie płeć. To też fakt, którego już można się po tylu latach nauczyć, jak nie jest się kompletnym kretynem.
3) Nigdy w życiu nie słyszałam, żeby policjant bronił innego policjanta przed zarzutem pedofilii. Nie słyszałam o tym w przypadku żadnej innej grupy zawodowej.
4) Religią mojego kraju nie jest katolicyzm. Mój kraj - Polska jest neutralny religijnie. Przynajmniej w teorii, bo w rzeczywistości czarna mafia się często miesza do polityki.
5) Diecezjalną k***ę też uważam za dobry pomysł, pod warunkiem, że będzie tam dobrowolnie i będzie pełnoletnia (więc księża raczej zainteresowani nie będą), ale jeszcze bardziej popieram skończenie z celibatem księży.

WielkiGłupiTroglodyta

2020-04-28, 10:10
janlew napisał/a:

W każdym zawodzie jest więcej pedofilów, ale wystarczy że żydowskie media mówią tylko o księżach, już sprany mózg reaguje "ksiądz=pedofil".



Ciekawostka:
Najwięcej pedofilów jest wśród murarzy, podobno długotrwała ekspozycja na warkot betoniarki wywołuję popęd do gwałcenia dzieci.
No ale o tym się nie mówi!
Murarze kryją murarzy, rączka rączkę myje!

no...........el

2020-04-28, 10:17

fabiothethird

2020-04-28, 11:06
HAL9000/2 napisał/a:

nie oglądam kablówki, nie oglądam satelitarnej, nie oglądam naziemnej... może to dziwne w dzisiejszych czasach ale chyba mam prawo?



Prawo masz, ale jakąś podstawową wiedzę technologiczną wypadałoby mieć. Mój telewizor służy jako monitor do laptopa albo do YouTube, bo w TV nie ma absolutnie nic. Dekodera też nie mam, ale że można nagrywać to wiem. Zwłaszcza, że to nie jest najnowsza technologia NASA, a coś co dostępne jest już z 10 lat.


HAL9000/2 napisał/a:

kto normalny nagrywa mszę w telewizji?



Nikt. Po prostu oglądali, bo w tym kraju są ludzie wierzący, mimo że Sadistic daje inny ogląd.

Mom and Death

2020-04-28, 11:41
Justynka99 napisał/a:

Nie wiem, jak długo byłeś zahibernowany, ale praktycznie każdy dekoder z dyskiem - czy do kablówki, czy telewizji satelitarnej automatycznie nagrywa np. ostatnią godzinę po to, żeby się dało zapauzować, albo cofnąć jak np. zadzwoni Ci telefon.



Przecież, k***a, widać po jakości że jest nagrywane telefonem więc o czym ty pie**olisz...

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-04-28, 11:47
Ja tam jednocześnie oglądam tv,gram na konsoli i latam po necie.W tv oglądam kanały dokumentalne,albo seriale na fox i fox comedy,Comedy central i BBC First.Jak ktoś chce podłączyć konsole czy dekoder pod monitor pc to jest ciekawa przejściówka,ale trzeba wpisać w wyszukiwarkę przejściówka VGA na HDMI+Audio.Wtedy w kostce jest wyjście na jacka 3.5,ale dopisanie +audio jest ważne,bo zwykłe też są.

mia

2020-04-28, 12:02
Mom and Death napisał/a:

Przecież, k***a, widać po jakości że jest nagrywane telefonem więc o czym ty pie**olisz...



To nagranie z dekodera nagrał telefonem, czego nie rozumiesz? W ogóle XXI w. a ludzie zdziwieni, że można z TV nagrywać...

Mom and Death

2020-04-28, 12:09
A to nie da się z dekodera wrzucić bezpośrednio? ja nie wiem bo, k***a, miał mi typek od kablówki wymienić dekoder bo ten już niby za stary ale już z pół roku z tym zwlekam bo i tak nie oglądam.

Justynka99

2020-04-28, 12:35
Mom and Death napisał/a:

A to nie da się z dekodera wrzucić bezpośrednio? ja nie wiem bo, k***a, miał mi typek od kablówki wymienić dekoder bo ten już niby za stary ale już z pół roku z tym zwlekam bo i tak nie oglądam.



W większości nagranie na dekoderze jest szyfrowane. Pewnie dałoby się to obejść jakimś oprogramowaniem, ale są takie zabepieczenia ze względu na prawa autorskie producentów filmów i programów.

mygyry

2020-04-28, 13:56
Justynka99 napisał/a:

Pedofile nie są ani homoseksualni, ani heteroseksualni. Ich podnieca dziecięcość, a nie płeć. To też fakt, którego już można się po tylu latach nauczyć, jak nie jest się kompletnym kretynem.



Gówno prawda, dlaczego pedofile mają zawsze albo Ofiary wśród chłopców albo wśród dziewczynek? Mało kiedy się słyszy o ofiarach różnych płci, ale to niezbyt pasuje do obrazu wesołych homosi, takich uśmiechniętych i przyjaznych