18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Faszystowski gest na uroczystościach na Górze Świętej Anny

The Butcher • 2010-11-10, 17:59
Bo to Polska... :facepalm:

Dla niecierpliwych od około 1:40

Jakuś

2010-11-10, 23:16
Ja tego nie rozumiem jak w Polsce kraju który został o mało co nieunicestwiony przez kurdupla z wąsem wpie**alającego warzywa może być nazizm i to jeszcze z odwołaniami narodowymi :homer:

dirty_pig

2010-11-10, 23:32
Powiem wam że Polska jest bardziej faszystowska teraz niż Rzesza za Hitlera. I w cale nie chodzi mi o tych chłoptasi a bardziej o ludzi co później sięwypowiadali :/

rrdzony

2010-11-10, 23:41
Cytat:

po pierwsze faszyzm (wzorowany na silnym panstwie imperialnym Rzymu) to nie nazizm




Cytat:

a po drugie gest wyciagnietej reki byl od zawsze symbolem pochwaly i dumy, tylko po wojnie od razu jest nazywane "hajlowaniem". tylko ludziom sie juz od propadandy lewakow w glowach popie**olilo, i zaraz wszystkiemu przyklejaja epitet taki co rowna sie publicznym potepieniem.


no, nie, w ogóle. ludzi, którzy wywodzą się z subkultury nazi-skinów, po pijaku krzyczą "heil hitler", tylko od święta zakładają brunatne koszule i "wykonują salut rzymski", w ogóle nie można porównać do nazistów.... wszystko lewacka i żydowska propaganda. rzymianie się k***a jego mać znaleźli. rzymianie słowian jako niewolników sprzedawali, wy debile


Cytat:

Zgodnie z Waszym rozumowaniem to powinniśmy Romana Dmowskiego i cały przedwojenny ONR okrzyknąć faszystowskim i wymazać z książek od historii za ten gest! :||||||

jaki kraj - taki faszyzm. niemcy mieli hitlera, włochy mussolliniego, my dmowskiego.
nie wiem czemu człowiek, który na kilka dni przed bitwą warszawską sp***olił ze stolicy do poznania, nagle teraz jest wielkim bohaterem walki z komunizmem

No...........ck

2010-11-10, 23:54
Nie no takie usprawiedliwianie że oni tylko oddają cześć tak jak rzymianie to jest k***a głupie jak nie wiem . Może ja zaczne chodzić z koszulką ze swastyką i będe wszystkim mówił ,że nie jestem nazistą a ten znak na koszulce to symbol płodności egipskiej bogini Nah-manra ! No k***a szok.

carlos88

2010-11-11, 00:07
Ten gest jest w ch*j stary i był używany w ch*j liczbie krajów, tym w Polsce począwszy od czasów słowiańskich do teraz włącznie. Polacy i polscy żołnierze (m.in. z NSZ) używali tego gestu w czasie II WŚ - też byli faszystami?
Jak ten spróchniały Michnik powiedział, że to faszyzm to nagle okazało się, że gest jest zaczerpnięty od Hitlera.

alicexx13

2010-11-11, 00:30
haha moje rejony :]

Veetoo

2010-11-11, 00:44
rrdzony napisał/a:

jaki kraj - taki faszyzm. niemcy mieli hitlera, włochy mussolliniego, my dmowskiego.
nie wiem czemu człowiek, który na kilka dni przed bitwą warszawską sp***olił ze stolicy do poznania, nagle teraz jest wielkim bohaterem walki z komunizmem



Zasadniczo w dupie mam działania Dmowskiego po wojnie, jak to było z wieloma polskimi mężami stanu jemu również po odzyskaniu niepodległości odwaliło (podobnie jak Piłsudskiemu), jednakże ze względu na swój wkład w odzyskanie przez Polskę niepodległości należy się temu człowiekowi duży szacunek.

Tworas

2010-11-11, 00:55
A co to znaczy salutować po polsku ? Dwa palce u skroni wywodzi się jeszcze ze średniowiecza, kiedy na przywitanie otwierało się przyłbicę.

Ye...........es

2010-11-11, 17:12
łojej...aleśta sie tu pozprzeczali....
o co?
pytam sie o co?
pewnie o to że niewielu z was wie co te "pozdrowienia"znacza kolega Freaqs był w wojsku (domyslam sie) a reszta to niech dalej siedzi w domu przed kompem i komentuje cos o czym nie ma zielonego pojęcia.
"Rosół bez kury to zwykła zupa
chłopak bez wojska to zwykła dupa"

AdmirałFloty

2010-11-11, 23:12
j***ć!
Karać!
Nie wyróżniać !