18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Farmer obok ziemi muzułmanów organizuje wyścig świń

mieszalniapasz • 2015-02-04, 11:37
"Teksański hodowca świń, farmer z krwi i kości, gdy dowiedział się, że muzułmanie próbują zbudować meczet w jego sąsiedztwie, kupił ziemię sąsiadującą tuż z muzułmańską posesją.

Świeżo upieczony muzułmański ziemianin poprosił go opuszczenie ziemi, którą Baker kupił i której był pełnoprawnym właścicielem. Nadmienić trzeba, iż muzułmanie nienawidzą wieprzowiny, a zakopanie na budowie meczetu wieprzowiny (np. świńska głowa) raz na zawsze przepędzi muzułmanów.

Trzeba się zastanowić na czym polegały te „prośby” skoro farmer Baker postanowił walczyć i to nie byle jak.

Co zrobił pan Baker? Z cała pewnością zaskoczył i doprowadził do szału muzułmanów. Postanowił organizować w każde piątkowe popołudnie wyścigi świń, wtedy akurat gdy muzułmanie odmawiają swoje modły.

Nie wolno zapominać, że USA to kraj ludzi wolnych. Ziemia należy do właściciela.

Czy nie boi się muzułmanów? Oczywiście, że nie! Czy Państwo zaatakowaliby posesję, której właściciel i pewnie każdy z domowników posiada co najmniej jeden swój prywatny egzemplarz broni?"

za luc/freepatriotpost.com

:trollencjusz:


minowy

2015-02-04, 14:25
Cytat:

Nie wolno zapominać, że USA to kraj ludzi wolnych.



Jasne, Stany to totalitarne państwo policyjne, bez jakiejkolwiek wolności. Na południu czyli np. w Texasie ostały się resztki tej wolności ale nie na długo...

Luqas95

2015-02-04, 14:31
a co zrobi jak sąsiedzi też zechcą wystartować

soqu1

2015-02-04, 16:05
kazdy woli swinie od muzulmanow

ProVVe

2015-02-04, 16:13
Hahahah k***a kulam tutaj :-D ... U nas za wlepki antyterror jedzie, w Anglii wyrok za boczek na klamce, a tam k***a nie boczek nie wlepy tylko k***a wyścigi :-D

Hannibal_PL

2015-02-04, 17:12
btw. budweiser jest amerykański ;)

w sumie jest spór hamburgerowo-czeski....

WidziszINieGrzmisz

2015-02-04, 21:28
@Grzegorz.C

Prawilnie "dla zasad". Oni w USA nie maja za duzo na kartach histori jako narod to cenia sobia wszystko co historie buduje. Farma jest "rodzinna" po ojcu/dziadku albo i jeszcze wczesniej i nikt nie bedzie ani jego ani jego rodziny wypraszal z tego miejsca.
Szmatoglowcy chca budowac spolecznosc dla dzieci, matek i ojcow? Po co? Przeciez sa juz wyscigi gdzie ludzie przychodza calymi rodzinami :)

argarek

2015-02-04, 21:44
To się nazywa pozytywna inicjatywa społeczna.

Defru

2015-02-05, 09:18
Aż się łezka w oku kręci. No, no po prostu k***a pięknie! ^^

manriusz

2015-02-05, 09:29
Świetnie że są jeszcze ludzie w USA którzy potrafią i chcą walczyć o swoje.Wpuszczasz kogoś do swojego domu a on ustala Ci zasady według których masz żyć.Wypie**oliłbym takiego w 5 sekund na kopach.Obrońcy islamu krzyczą że to propaganda i kłamstwa.Kochamy pokój i tolerujemy inne kultury i religie.Jeszcze nigdy nie usłyszałem żeby muslim przyznał się do błędu.Takie samo kurestwo jak żydostwo.

padi666

2015-02-06, 02:11
Czy tylko ja zanotowałem że jeden i drugi wyglądają jak bracia? Nie licząc akcentu. A co do farmera - mogę jego świniom gówno spod tyłka za darmo wywozić. Address please.