18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fantazyjne hobby amerykańskiej policji...

Halman • 2021-12-11, 11:01

z pasją opróżnić cały magazynek w czarnego... :szydera:

cavern69

2021-12-11, 11:15
Grunt to mieć jakieś pożyteczne hobby - a nie tylko przed komputerem siedzieć :)

marcino_zly

2021-12-11, 11:26
@ to nie hobby.
To zawód z pasją. Ogromna pasją.
Każdy czarny jest potencjalnym zagrożeniem więc najpierw strzelać później zadawać pytania.

janlew

2021-12-11, 11:26
Halman napisał/a:

Fantazyjne hobby amerykańskiej policji... opróżnić w końcu cały magazynek w czarnego...


Jakby wolno byłoby ci to zrobić, to też byłoby to twoje ulubione hobby.

baronturbina

2021-12-11, 11:54
janlew napisał/a:

Jakby wolno byłoby ci to zrobić, to też byłoby to twoje ulubione hobby.


Poza tym, tam powinno być prawo, które nakazuje wypruć minimum jeden magazynek w negrosa.

Rozjebie

2021-12-11, 12:01
cavern69 napisał/a:

Grunt to mieć jakieś pożyteczne hobby - a nie tylko przed komputerem siedzieć



Ja bym chciał sprzed komputera dronem z podczepionym minigunem sterować i ścigać tych murzynów

baronturbina

2021-12-11, 12:13
Rozjebie napisał/a:

Ja bym chciał sprzed komputera dronem z podczepionym minigunem sterować i ścigać tych murzynów


Cudowna fantazja! Przestań grać w gry video i idź z innymi dziećmi na sanki, puki śnieg jest na Podlasiu.

Rozjebie

2021-12-11, 12:37
baronturbina napisał/a:

Cudowna fantazja! Przestań grać w gry video i idź z innymi dziećmi na sanki, puki śnieg jest na Podlasiu.



Właśnie wychodzę, ale pokręcić bączki moją aż kolącą oczy beemką ;P

baronturbina

2021-12-11, 13:02
Rozjebie napisał/a:

Właśnie wychodzę, ale pokręcić bączki moją aż kolącą oczy beemką ;P


Koli bo jest różowa i z 1990 toku? Spoko tylko pamiętaj, że pod remizą nikogo jeszcze nie ma.

Smokw

2021-12-11, 13:57
baronturbina napisał/a:

Cudowna fantazja! Przestań grać w gry video i idź z innymi dziećmi na sanki, puki śnieg jest na Podlasiu.



"puki" serio? wogóle wiesz co znaczy słowa "pukać"?

andrzejrobert75

2021-12-11, 14:17
baronturbina napisał/a:

Koli bo jest różowa i z 1990 toku? Spoko tylko pamiętaj, że pod remizą nikogo jeszcze nie ma.



Adwent,pobożny lud zabaw hucznych nie urządza,w pierwszy dzień świąt będą tłumy w liczbie 30 % miejsc.

baronturbina

2021-12-11, 16:07
Smokw napisał/a:

"puki" serio? wogóle wiesz co znaczy słowa "pukać"?


Nje fiem co znadży pókadź. Na wshodzie mierzkam. Co znadż suofo pókadź?

Rozjebie

2021-12-11, 16:31
baronturbina napisał/a:

Nje fiem co znadży pókadź. Na wshodzie mierzkam. Co znadż suofo pókadź?



Ty nie wiesz co to znaczy pukać, ale nie dlatego, ze mieszkasz na wschodzie, tylko dlatego ze masz 40 lat, mieszkasz z matka, nie używasz dezodorantu bo to wymysł szatana, a wąsa nie goliłeś od 14 roku życia :D

baronturbina

2021-12-11, 16:43
Rozjebie napisał/a:

Ty nie wiesz co to znaczy pukać, ale nie dlatego, ze mieszkasz na wschodzie, tylko dlatego ze masz 40 lat, mieszkasz z matka, nie używasz dezodorantu bo to wymysł szatana, a wąsa nie goliłeś od 14 roku życia


Dodam że z twoją matką. ch*jowa jest, ale od tylu znośna. Ona tez nie goli wąsa wiec jak by to przeczytała sprawił byś jej przykrość. Sebastian nie wygłupiaj się tylko idź z psem i śmieci wyrzucic.

A i dzisiaj światowy dzień p*zdy wiec zostawiłem ci 2pln na stole na Prince Polo. Twój dzień wiec zaszalej.

Rozjebie

2021-12-11, 17:59
baronturbina napisał/a:

p*zdy .



Haha, aż tak zabolało, ze obrażasz? :D Trzymaj fason! No i zgol tego wąsa

:lol: