18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fanka Korwina

pazuzu • 2023-02-20, 16:49
Julia Gubalska jest studentką socjologii oraz sekretarzem oddziału Warszawa Zachód partii Korwina. To także wnikliwa obserwatorka życia społecznego w Polsce, dzięki czemu zauważa na swoim Instagramie, że kobiety istnieją tylko po to by służyć mężczyznom :)



Pijanystary

2023-02-21, 13:39
Jestem dokładnie tego samego zdania żadnemu Konfederacie kobieta nie jest potrzebna. Banda pedałów nacpana dopalaczami i Jezusem prawi swoje mądrości o tym jak wzrost i siła fizyczna jest istotna w hierarchii społeczeństwa. No tylko świadomi obudzeni i połączeni w kropkach fani dziadka z demecja blakajacego się po gaciach w sklepie są wstanie wymyślić takie rewelację.

NataliaW napisał/a:

Kobiety też są równie wysokie jak mężczyźni... I masz jeszcze jakieś przykłady? Np ilość Nobli(oczywiście do pory do kiedy ta nagroda się liczyla w dziedzinie nauki)
Ilość wynalazcow? Ilość odkrywców? Kompozytorów?
Nawet kucharz czy fryzjer jak dobry to zawsze facet...
Btw
Dobrze że lewacy mają takich jak ty "małpoludów" do j***nia w dupę.





Rozumiem że sila fizyczna jest jakims wyznacznikiem czego, więc w hierarchii spoleczenstwa jesteś niżej od bambusa bo oni są ogólnie bardziej obdarzeni wzrostem, to może wielkość ch*ja ma tutaj znaczenie? Znowu przegrywasz się bambusem, a może szybkość lub kondycja bo Jamajczycy są najszybsi a Kenijczycy mają najwieksza wydolność. Znowu z murzynami przegrałeś.

Noble? Otóż za nagroda Nobla nie stoi tylko jej laureat który rzecz jasna odj***l najwieksza robote ale także ludzie którzy takiego Noblistę wspierają. Pamiętasz film,,piękny umysl" gdzie byłby bohater tego filmu gdyby nie jego żona? W Tworkach pracowalby nad wyciszającymi kolorowankami a nie nad ekonomicznymi teoriami.

Jak typowy głupi rusek których mnóstwo w Konfie widzisz tylko efekt a nie widzisz pracy ktora jest najważniejsza składową efektu, i pie**olisz te mądrości o wzroście i wynalazcach.

Belweder

2023-02-21, 15:46
Wiewór napisał/a:

Niezła odklejka. Tresowana na filmikach Korwina od dziecka.
Zwykle jebadlo. Chodzący zlew na spermę dla prawackich malpoludow.
Rzeczywiście na jej przykładzie wielu można wmówić ze kobiety sa glupsze ale na szczescie ludzie cywilizowani wiedza ze to kłamstwo.
Przykładowo. Za odnalezienie bin ladena odpowiada kobieta. Analityczka CIA.
i to jest prawdziwy kuc. Korwin byłby dumny. Dzięki za dokonanie interpretacji słów których interpretować nie trzeba bo nawet małpa je zrozumie. Przedstawiłeś nam dwa synonimy i próbujesz wytłumaczyć ze znaczą co innego. Mózg rozj***ny.



Bo statystycznie są. Jesteś widocznie albo tępy albo nie przyjmujesz do siebie danych statystycznych. Tak samo statystyczny Niemiec jest bogatszy niż statystyczny Polak - i teraz wjeżdza logika lewackiej wiewiórki - " njee to nie prafdaa bo Lewandowski jest bogaty! A Iga Świątek zarobiła miliony". Tylko że to ma gówno do rzeczy bo mówimy o ogóle a nie pojedyńczych przypadkach. I nie wycieraj się ludźmi cywilizowanymi jako czymś "oczywistym dla nich" bo ludzie cywilizowani mają 70 płci a problemy psychiczne to zmora obecnych czasów, więc to raczej obelga nazwać kogoś człowiekiem cywilizowanym.

Antoni79

2023-02-21, 18:01
I tak ma być.

kowboj

2023-02-21, 19:44
PIs napisał/a:

Dobrze gada, ale zapomniała dodać że obowiązkiem kobiety jest też ssanie pały, no i gotowanie.



ale ssanie to tylko z połykiem a nie że wyplują pieprzone księźniczki :-)

lolitkowo

2023-02-21, 20:20
Miałam nadzieje że zobaczę później link do of, bo jedynie to by ją tłumaczyło że pie**oli takie głupoty, mężczyźni to imbecyle ale na takich można wzbić niezła kasę wystarczy udawać

Wiewór

2023-02-21, 22:44
To ze wy macie kontakty z głupimi c**ami zlewami na spermę wynika z faktu ze sami inteligencja nie grzeszycie.
Ja nie mam takich doświadczeń bo zawsze obracalem sie w towarzystwie kobiet inteligentnych a tych tępych dzid zawsze unikałem jak ognia.
Jak również moja żona jest ponad przeciętnie inteligetny bo nie wytrzymał bym z tępa k***a służąca tylko do rżnięcia.
Ale większość tutaj komentujących rozumiem. Jestescie debilami wiec szukacie sobie większych debilek żeby was nie zawstydzały.

NosaczPL

2023-02-22, 00:40
obiko99 napisał/a:

Jaka spryciula, jak sobie ładnie ułożyła, żeby stuleje się podniecali i lajkowali



to takie życiowe przegrywy :D stara poda obiadek pod ryk jak wróci z roboty ,zadowoleni jak stara da dupy raz na 2miesiacę tak ich widzę. sami nic nie potrafią....Albo po prostu sebixy na garnuszku u mamusi ! takie maja zdanie o kobietach ...im nic więcej do szczęścia nie potrzebne .

Kidl3r

2023-02-22, 02:27
korskidegenerat napisał/a:

zakochałem się



Ale raczej nie na dłużej niż 3 minuty?

razielkain92

2023-02-22, 02:49
pazuzu napisał/a:

Julia Gubalska jest studentką socjologii oraz sekretarzem oddziału Warszawa Zachód partii Korwina. To także wnikliwa obserwatorka życia społecznego w Polsce, dzięki czemu zauważa na swoim Instagramie, że kobiety istnieją tylko po to by służyć mężczyznom



brawo za to że feministki sie zesrają przez to, ale zj***nie mózgowe, czy w jedną czy w druga strone, to cały czas zj***nie mózgowe

Belweder

2023-02-22, 16:57
Wiewór napisał/a:

To ze wy macie kontakty z głupimi c**ami zlewami na spermę wynika z faktu ze sami inteligencja nie grzeszycie.
Ja nie mam takich doświadczeń bo zawsze obracalem sie w towarzystwie kobiet inteligentnych a tych tępych dzid zawsze unikałem jak ognia.
Jak również moja żona jest ponad przeciętnie inteligetny bo nie wytrzymał bym z tępa k***a służąca tylko do rżnięcia.
Ale większość tutaj komentujących rozumiem. Jestescie debilami wiec szukacie sobie większych debilek żeby was nie zawstydzały.



ch*j nas wszystkich Twoja historia rodzinna obchodzi pajacu. Patrząc na Twoj awatar to IQ Ci aż kipi no.

lolitkowo napisał/a:

Miałam nadzieje że zobaczę później link do of, bo jedynie to by ją tłumaczyło że pie**oli takie głupoty, mężczyźni to imbecyle ale na takich można wzbić niezła kasę wystarczy udawać



No wy musicie zbijać kase póki młode bo po 35-40 się już nawet do j***nia nie nadajecie. Dlatego się was zmienia na młodsze i ładniejsze.

suneku

2023-02-23, 16:51
madrze mowi :) XD

kulawiec

2023-02-25, 03:04
Prawda jest taka, że 90% kobiet jest mokra, jak może służyć swojemu Panu.

Mors_Nigra

2023-02-26, 00:01
cavern69 napisał/a:

Julia Gubalska



Bo prawdę powiedziała? Kobiety są we wszystkim gorsze poza rodzeniem dzieci. I taki jest obiektywny fakt. Jest słabsza i głupsza płeć, tak było jest i będzie. Możesz płakać, możesz simpować swojej dziewczynie wytykając ten filmik, ale prawdy nie zmienisz.

kevlarus napisał/a:

Korwin nie powiedział, że kobiety są głupsze, tylko mniej inteligentne od mężczyzn. Mimo, ze pogląd jest niepopularny, to niestety taka jest prawda, jak z resztą widać na załączonym filmie.



So mniej inteligętne, ale jednak są też głupsze, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Wiewór napisał/a:

Niezła odklejka. Tresowana na filmikach Korwina od dziecka.
Zwykle jebadlo. Chodzący zlew na spermę dla prawackich malpoludow.
Rzeczywiście na jej przykładzie wielu można wmówić ze kobiety sa glupsze ale na szczescie ludzie cywilizowani wiedza ze to kłamstwo.
Przykładowo. Za odnalezienie bin ladena odpowiada kobieta. Analityczka CIA.
i to jest prawdziwy kuc. Korwin byłby dumny. Dzięki za dokonanie interpretacji słów których interpretować nie trzeba bo nawet małpa je zrozumie. Przedstawiłeś nam dwa synonimy i próbujesz wytłumaczyć ze znaczą co innego. Mózg rozj***ny.



Czy ty podałeś jakiś jednostkowy przykład jako argument przeciwko temu że OGÓŁEM kobiety są głupsze??? I 8 imbecyli dało za to piwsko??? "Nieeeee murzyni nie są bardziej agresywni od innych, znam jednego murzyna, aktora, nigdy nikomu krzywdy nie zrobił, o!"

NataliaW napisał/a:

Kobiety też są równie wysokie jak mężczyźni... I masz jeszcze jakieś przykłady? Np ilość Nobli(oczywiście do pory do kiedy ta nagroda się liczyla w dziedzinie nauki)
Ilość wynalazcow? Ilość odkrywców? Kompozytorów?
Nawet kucharz czy fryzjer jak dobry to zawsze facet...
Btw
Dobrze że lewacy mają takich jak ty "małpoludów" do j***nia w dupę.



O Boże! Kolejny unikat! Kobieto, żeby was więcej na świecie było to byśmy w raju żyli i nie można było by już tak jechać po kobietach, bo trzeba mądrego człowieka by znał swoje ograniczenia/swojej grupy i je rozumiał.