18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fani Chelsea

CrazyEdek • 2015-02-18, 09:00
... i murzyn.


____

2015-02-18, 21:11
media swoje multikulti a ludzie po swojemu

premium122

2015-02-18, 21:11
OPOROWY1337 napisał/a:



Czytam te twoje komentarze , które znajdują się pod prawie każdym filmikiem i mam do Ciebie pytanie?
Co Ty tu k***a robisz? Przecież ty w ogóle nie pasujesz do tego portalu -.-

to nawet już nie jest chyba troll , ty po prostu jesteś niedoj***ny :O



Co do grzegorzaC to jak sam zauwazyles niedoj***ny troll - taki nowy gatunek.Nie karm tego bo sie zacznie rozmnazac.
Pisze cokolwiek wymysli aby tylko bylo w sprzecznosci z innymi.
Do niedawna takze uwazal sie za kobiete.

exculibrus

2015-02-18, 21:12
@Radwan94

Dałem Ci piwo, bo w 80% zgadzam się z tym tylko... :
Cytat:

Ponieważ co tamten człowiek tym kretynom (niestety na złość też ludziom) zrobił



Mieszkałeś kiedyś w Anglii/Szwecji/Dani/Francji itd? Mieszkasz w Polsce gdzie nie masz z nimi styczności. Ja sam mieszkając w Polsce nienawidziłem rasizmu w takiej postaci, ale po wyjechaniu do Szwecji stałem się szybko ogromnym rasistą. Choć rasista do złe określenie - na przykład nie mam nic do Azjatów a wręcz darzę ich ogromnym szacunkiem. Gdybym chciał napisać to co murzyny, muzułmanie czy cyganie odpie**alają w samym Sztokholmie (który jestem kolebką białego człowieka w porównaniu z Londynem) musiałbym napisać nowy temat na tej stronie.

premium122

2015-02-18, 21:16
Ingles napisał/a:

A ja powiem, że murzyn miał jaja, żeby się tam pchać. Odwagi i samozaparcia, zwyczajnych cojones nie można mu odmówić. Czego nie można powiedzieć o kastratach z wagonu, którzy ładnie śpiewają.



Murzyn nie mial jaj.Tylko, ze tam poprawnosc polityczna zaszla tak daleko, ze sie nie spodziewal totalnie zadnego dyskryminowania czy oporu.
Teraz bedzie przez lata chodzil i powtarzal ze biali to rasisci bo mu nie dali do metra wsiasc.
A jak gdzies zobaczy ze czarni katuja bialego to nie bedzie widzial problemu.
A swoja droga ci kibole to tacy zachodni rasisci.Murzynowi powie dzien dobry z kwasna mina no raz od wielkiego dzwona w przyplywie heroicznej odwagi nie wpysci do metra.Po ryju nie da bo sie boi.
I sie nie dziwie bo by go z pierdla za taka zbrodnei juz nie wypuscili.

level1989

2015-02-18, 21:17
piwko...nie za to jak potraktowali tego murzynka, tylko za to jak się zachowują, nie trzeba od razu walić w mordę, ubliżać, wyzywać itp. można być kulturalnym rasistą? można...panny też nie zaczepili, mimo że była czarna, mówią co mają do powiedzenia i nara...nie to co nasze pseuda rasistowskie bydło co za tysiąca złotych do ręki opie**oliłoby czarnemu pałe

SSMAN_MEGADETH

2015-02-18, 21:47
już myślałem że to jakiś karateka i im wpie**oli