18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fan Apple w barze.

zeto88 • 2012-10-31, 08:46
Fan Apple wchodzi do baru. Co zamawia? To samo co wczoraj - tylko płaci więcej...



Nie moje. Let the hate begin.

.3lite

2012-10-31, 14:00
Dalej używajcie syfdroida i myślcie, że to najlepszy system na komórki hahaha.

Ja pie**ole, niszczą mnie tacy idioci z syfdroidem.

dg.

2012-10-31, 14:06
@up

nie narzekam na droida ... jak się znasz choć trochę to nic ci tam nie bedzie przeszkadzało

DonLechoos

2012-10-31, 14:18
@artiee
Sprzętowo oczywiście gorsze od konkurencji, lecz wydajnościowo bije ją na głowę. Produkty Apple są kierowane do użytkowników, którzy potrzebują sprzętu głównie do pracy. Maki do np. gier zupełnie się nie nadają. Sam jestem ich fanem - dlaczego? Bo ich produkty są ładne, bardzo estetyczne. Po drugie system - urzekła mnie jego prostota i dopracowanie. Co do cen - ten kto je wymyślił zamienił się z ch*jem na głowy.
Kto co woli, o gustach się nie dyskutuje. A post faktycznie trafny, browar leci;)

elvin

2012-10-31, 15:54
Hmm ciekawe kto komu podpie**alał ...

8-)

raper900

2012-11-02, 14:04
Moje ulubione o MACuserach:

#4833458 (http://bash.org.pl/4833458/)
<+Skrzyp> "Dlaczego w ogóle chciałem zmieniać komputer? Bo mimo, iż mój MacBook Pro na papierze wciąż wygląda dobrze (2,66 GHz, i7, 8 GB RAM - model late 2010), to jednak coraz częściej odczuwałem spory dyskomfort szybkości i stabilności działania. "
<+Skrzyp> Pytam się
<+Skrzyp> Czy oni mają dobrze w głowie?!
<@piatkosia> nie, nie mają
<@nikow> Skrzyp, Gdy komputer sie zasyfi, na Windowsie robisz format c: i stawiasz nowy system
<@nikow> na linuksie sprzatasz
<@nikow> Użytkownik Maca wymienia komputer.


artiee

2012-11-04, 18:21
DonLechoos napisał/a:

@artiee
Sprzętowo oczywiście gorsze od konkurencji, lecz wydajnościowo bije ją na głowę. Produkty Apple są kierowane do użytkowników, którzy potrzebują sprzętu głównie do pracy. Maki do np. gier zupełnie się nie nadają. Sam jestem ich fanem - dlaczego? Bo ich produkty są ładne, bardzo estetyczne. Po drugie system - urzekła mnie jego prostota i dopracowanie. Co do cen - ten kto je wymyślił zamienił się z ch*jem na głowy.
Kto co woli, o gustach się nie dyskutuje. A post faktycznie trafny, browar leci;)



To żeś zamotał. Jak coś mniej wydajnego może być bardziej wydajne? Iphone jest pozornie szybki, nie ma pełnego multitaskingu więc to go podgania. Uruchom w tle tyle aplikacji ile ur*chamia android i iPhone stanie dęba, ale nie stanie bo nie uruchomisz. Maki do gier się nie nadają, do pracy może i tak, choć jest kilka niezrozumiałych mi rozwiązań w systemie. Można było łatwiej. Zresztą trzeba mieć coś z głową żeby kupić gorszy sprzęt za o wiele większe pieniądze. Na każdym zwykłym PC z czipsetem Intela można zainstalować OsX bez najmniejszego problemu i mieć o wiele wydajniejszego Maca.