18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

FAKE: Katastrofa helikoptera Kobe Bryant

enfo • 2020-01-26, 22:35
[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-01-28, 12:44 ]

WIDEO NIE POCHODZI Z KATASTROFY W KTÓREJ ZGINĄŁ KOBE BRYANT
Źródło: https://gulfnews.com/uae/video-four-dead-in-rak-helicopter-crash-1.1546097394182


Cytat:

Deadly incident occurs after chopper clips zipline cable on the UAE's tallest mountain
Ras Al Khaimah: The National Search and Rescue Center has announced the names of the four-member crew who were killed while performing their duty on board Agusta 139 rescue helicopter which crashed next to Jais Mountain in Ras Al Khaimah earlier on Saturday.

The names are:

Pilot: Saqr Saeed Mohamed Abdullah AlYamahi

Pilot: Hameed Mohamed Obaid AlZa'abi

Navigator: Jasim Abdullah Ali Tunaiji

First Aid Man: Mark Roxburgh

The rescue helicopter crashed on Jebel Jais mountain in Ras Al Khaimah, killing four crew members on Saturday.

The incident happened when the helicopter clipped a zipline on the mountain, the UAE's highest peak. The dead include three Emiratis and a foreigner.

His Highness Shaikh Saud Bin Saqr Al Qasimi, Supreme Council Member and Ruler of Ras Al Khaimah, has ordered immediate investigation into the crash of the helicopter, which was operated by the National Search and Rescue Center.

Shaikh Saud also ordered a comprehensive investigation into the security and safety requirements being followed in the incident site to establish the cause.

A top official said: “The accident happened at 5:50pm on Saturday and the helicopter was on a mission to airlift an injured man from Jebel Jais. The helicopter crashed before reaching the man.”

He said the helicopter crashed after hitting the zip line cable.




zenek136611

2020-01-27, 17:08
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Bardzo czarny dym... ciekawe dlaczego



Może mieli gumaki na nogach!

andyq

2020-01-27, 20:31
enfo napisał/a:

Jak w tytule, katastrofa helikoptera, którym leciał Kobe



Ta oczywiście. I rozbił się na pustyni niedaleko Dubaju? Na tym wideo możemy zobaczyć katastrofę z 2018 w której zginęły 4 osoby.
Śmigłowiec zahaczył o najdłuższą linę zjazdową na świecie.

allshadows

2020-01-27, 20:47
a taki ładny był Amerykański

qwerq221

2020-01-27, 21:24
murzyn to murzyn po ch*j drążyć

zenek136611

2020-01-27, 21:50
To jest filmik z innego wypadku który wydarzył się w grudniu 2018 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Weź ten film usuń flecie.

enfo

2020-01-27, 22:32
zenek136611 napisał/a:

To jest filmik z innego wypadku który wydarzył się w grudniu 2018 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Weź ten film usuń flecie.



Na flecie, to musiał grać Twój ojciec, żeby wyczarować takiego durnia.

mamut19

2020-01-28, 11:21
Fake news, to nie jest filmik z katastrofy Bryant'a

Czarnydm

2020-01-29, 23:05
qwerq221 napisał/a:

murzyn to murzyn po ch*j drążyć



Trochę szacunku. Skąd się biorą tacy ludzie?

andyq

2020-01-30, 22:11
enfo napisał/a:

Na flecie, to musiał grać Twój ojciec, żeby wyczarować takiego durnia.


Lol. Za ten Fake News powinieneś dostać bana i murzyńskiego ch*ja w dupę pedale. Jak można być takim debilem żeby nie sprawdzić co się wrzuca? No ale widocznie byłeś zajęty grą na flecie ojca i bardzo zależało ci na dostaniu wirtualnego piwa za materiał z przed 2 lat. Ojciec pewnie jest dumny. Może znów mu stanie i da ci zagrać na fiucie.

razorek18

2020-03-02, 11:42
Słyszałem że po sieci krążą fotki z ciałami ofiar czy to prawda ? Macie to gdzieś ? Link czy cos ?

hagis

2020-03-02, 21:04
razorek18 napisał/a:

Słyszałem że po sieci krążą fotki z ciałami ofiar czy to prawda ? Macie to gdzieś ? Link czy cos ?



Czekam na info

shenjzs

2020-03-02, 23:24
razorek18 napisał/a:

Słyszałem że po sieci krążą fotki z ciałami ofiar czy to prawda ? Macie to gdzieś ? Link czy cos ?



Prawda, przejrzałem dziś cały internet i nic specjalnego nie znalazłem.