18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fajny nokaut

Cyjanek • 2023-05-23, 20:24
Fajny, fajny :bomba:

to...........10

2023-05-23, 20:31
Ta w czerwonym została znokautowana, ale z początku tego nie zauważyła :D

Wampay

2023-05-23, 21:00
Pamiętajcie sport to zdrowie

Mez

2023-05-23, 21:27
Weź takiej powiedz że ma iść do kuchni bo tak należy. Bo kobieta nie może wyjść z kuchni no chyba ze chce posprzatac reszte domu no to co innego.

Dżizas_kurde

2023-05-23, 21:41
Mez napisał/a:

Weź takiej powiedz że ma iść do kuchni bo tak należy. Bo kobieta nie może wyjść z kuchni no chyba ze chce posprzatac reszte domu no to co innego.



Normalnie mówisz.
I tyle. To c**a jest.
Nie wazne jak mocno bije - z byle średnim facetem nie ma szans.
Nie moge się doczekać miedzypłciowych walk w klatkach.... albo jak taki np Khalidov zmieni płeć i zacznie rozpie**alać te gupie c**y.

BrunerOvned

2023-05-23, 22:07
Dżizas_kurde napisał/a:

Normalnie mówisz.
I tyle. To c**a jest.
Nie wazne jak mocno bije - z byle średnim facetem nie ma szans.
Nie moge się doczekać miedzypłciowych walk w klatkach.... albo jak taki np Khalidov zmieni płeć i zacznie rozpie**alać te gupie c**y.



Najpierw wyjdź do walki z Najmanem.
Albo nie. Jasiek Mela na początek powinien ci wystarczyć...

zubek25

2023-05-23, 22:33
BrunerOvned napisał/a:

Najpierw wyjdź do walki z Najmanem.
Albo nie. Jasiek Mela na początek powinien ci wystarczyć...



Mele to ci na gębę po raz a dwa to ten twój rocznik wpisany mogłeś jeszcze 44 wpisać

xPaJaCx

2023-05-23, 22:59
BrunerOvned napisał/a:

Najpierw wyjdź do walki z Najmanem.
Albo nie. Jasiek Mela na początek powinien ci wystarczyć...



Weź bo on płuca wypluje zanim po tych schodach na arenę wejdzie

:lol:

Takafura

2023-05-23, 23:23
Ja tam sie nie znam ale mam wrażenie że było blisko śmiertelnego zmiażdżenia krtani...

PsikutaBezS

2023-05-23, 23:23
A smród niemytych nóg o mało tamtej je zabił...

zubek25

2023-05-23, 23:35
xPaJaCx napisał/a:

Weź bo on płuca wypluje zanim po tych schodach na arenę wejdzie



Jak Mele to na glebę albo chodnik się "wali " splunąć i tyle kto to k***a jest Patosrato strimer makabra co się z wami dzieje ładnie babeczka przyj***la drugiej i tyle a nie spuszczanie się nad nie wiadomo czym ,
Brunerovned Najmana wspominasz najmana dawno nie ma tepy burak który praktycznie od wszystkich wpie**ol dostaje pokonał szczenę z chłopaków do wzięcia o się chwali swoją Pato galą ,może sporo waży ale zawodnik to z niego żaden wzial chłopaczka z dupy wj***l mu i zawodnik ciekawe jak ten Ala bokser by z Włodarczykiem powalczył była by gleba po pierwszym strzale i kontuzja ;D bagno i tyle promować się chce zlamany nosek ale już nie ma na czym

:cry:

BrunerOvned

2023-05-23, 23:53
zubek25 napisał/a:

Mele to ci na gębę po raz a dwa to ten twój rocznik wpisany mogłeś jeszcze 44 wpisać



:lol:
Byłem w wojsku, kiedy zaczynałeś srać w pieluchy i mama podcierała ci dupę. Zluzuj majty, internetowy napisaczyku.
Możesz pocałować mnie w dupę.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-05-24, 06:31
Takafura napisał/a:

Ja tam sie nie znam ale mam wrażenie że było blisko śmiertelnego zmiażdżenia krtani...



Dużo ludzi było i zaplecze medyczne. Tracheotomia, długopis pod krtań i by działała jak nowa.

Janko

2023-05-24, 09:13
k***y głupie ch*j im w dupę

Yolanda

2023-05-24, 09:44
zubek25 napisał/a:

Jak Mele to na glebę albo chodnik się "wali " splunąć i tyle kto to k***a jest Patosrato strimer makabra co się z wami dzieje ładnie babeczka przyj***la drugiej i tyle a nie spuszczanie się nad nie wiadomo czym ,
Brunerovned Najmana wspominasz najmana dawno nie ma tepy burak który praktycznie od wszystkich wpie**ol dostaje pokonał szczenę z chłopaków do wzięcia o się chwali swoją Pato galą ,może sporo waży ale zawodnik to z niego żaden wzial chłopaczka z dupy wj***l mu i zawodnik ciekawe jak ten Ala bokser by z Włodarczykiem powalczył była by gleba po pierwszym strzale i kontuzja ;D bagno i tyle promować się chce zlamany nosek ale już nie ma na czym



Twój słowotok, niczym sraczka z dupy leci i chyba mało kto, rozumie o czym bredzisz.