18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fajny koncert

~Velture • 2022-07-28, 19:09
Atrakcji na koncercie nie zabrakło :amused:




kozi1114

2022-07-28, 20:41
Dobre...stary dobry Sadistic !

Ko...........ik

2022-07-28, 20:49
Tyle się mówi że telewizor szkodzi na głowę . Szczególnie jak 200 cali spadnie na nią :D

Higaro

2022-07-28, 21:08
chętnie obejrzę ten numer na żywo :-D

Jacek86s

2022-07-28, 21:10
Ja bym włączył ten telebim, może odrazu prześwietlenie by było.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-28, 21:16
Juzwa napisał/a:

Takie fajne dupsko zmarnowane.



Łapiduchy sobie por*chają jeszcze

Miała o tyle farta że to był telebim ledowy do którego tylko kable z centralki idą.Gdyby to był z zasilaniem i elektroniką to nie byłoby co zbierać

miedzianek

2022-07-28, 21:29
myslkalem, ze tam po prawej gosciu nastapil na jakis aktywator i mial to byc element performensu, ale jednak nie, zerwalo sie po prostu

namate

2022-07-28, 21:31
Niektórzy mają parcie na szkło, a czasami jest odwrotnie jak widać

croyna

2022-07-28, 21:50
śmierć na scenie, piękna

OldMann

2022-07-28, 22:10
Duży ekran telewizyjny spadł podczas koncertu lokalnego boysbandu Mirror w Hong Kong Coliseum w czwartek wieczorem około godziny 22.35, raniąc co najmniej dwie tancerki.

Ekran spadł, gdy członkowie Edan Lui Cheuk-on i Anson Lo Hon-ting występowali z tuzinem tancerzy.

Duży ekran wylądował na co najmniej dwóch tancerzach, według filmów nakręconych przez publiczność. To jak tasak, który wylądował na głowie i szyi jednego tancerza.

Karetki przybyły na miejsce około 10 minut po wypadku. Ranni tancerze zostali pospiesznie przewiezieni do Queen Elizabeth Hospital, przy czym jeden z nich jest w poważnym stanie, a drugi w stabilnym.

Jeden z rannych jest chłopakiem So Ching, która jest członkiem girl group Collar, również pod MakerVille, według źródła.

Koncert został natychmiast odwołany, ponieważ przerażona publiczność krzyczała, gdy była świadkiem wypadku.

Menedżer talentu zespołu Wong Wai-kwan, lepiej znany jako Sister Fa, który jest menedżerem koncertu, wydał oświadczenie, aby poprosić publiczność o natychmiastowe opuszczenie.

Zaniepokojeni fani wcześniej rozpoczęli petycję wzywającą organizatora do poprawy bezpieczeństwa na scenie po przerażających filmach z chwiejnymi platformami i mostami.

Do godz. 23 w środę petycję podpisało ponad 12 tys. osób.
Podczas trzeciego koncertu w środę, organizator odwołał niebezpieczne ruchy i wprowadził kilka zmian, aby zapewnić bezpieczeństwo wykonawców podczas show, w tym instalację ogrodzeń i odwołanie występów na mostach.

Petycja pojawiła się po tym, jak członek Mirror, Frankie Chan Sui-fai, przypadkowo zszedł z krawędzi sceny podczas wygłaszania przemówienia, spadając około metra przed publicznością w całkowicie wypełnionym koloseum podczas drugiego koncertu we wtorek.

Chan zdołał stanąć na nogi natychmiast pod sceną, zapewniając fanów: "Przepraszam, upadłem".

Później powiedział w mediach społecznościowych, że podrapał się w ramię i po koncercie był już u lekarza.

W środę Chan był umówiony na wygłoszenie swojego przemówienia na ziemi, zamiast na wysokiej platformie.

Członkowie zespołu Anson Kong Ip-sang i Edan Lui Cheuk-on również prawie spadli ze sceny w poniedziałek wieczorem z powodu jej skomplikowanej konstrukcji.

Scena w kształcie sześciokąta ma sześć mniejszych trójkątnych podnośników scenicznych, a część podłogi jest lustrzana.

Kraszczap

2022-07-28, 22:50
HermanVonSztolc napisał/a:

Bedziecie zawiedzeni... bo ona przeżyła... jest w stanie ciężkim ale zyje
Zródełko -



A właśnie chciałem pisać że buty nie spadły więc może żyje?

Zbysław

2022-07-29, 01:15
Mnie kiedyś rubin spadł na łeb kineskopem a modulator kostkę mi złamał mało tego dostałem lanie kablem od taty

PabloSkills

2022-07-29, 02:55
Przywódca Korei Północnej pęka z dumy i jest pod wrażeniem poświęceń artystycznych.

CrazyEdek

2022-07-29, 06:29
Więcej ujęć ;-)


raistpol

2022-07-29, 06:45
Cytat:

Dzieciątko_Jezus • Wczoraj 20:41
HermanVonSztolc napisał/a:
Bedziecie zawiedzeni... bo ona przeżyła... jest w stanie ciężkim ale zyje
Zródełko -

Będziecie zawiedzeni.. bo nie dość że przeżyła to przeżył - wg anglojęzycznych źródeł to mężczyzna

https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-07-28/two-dancers-hurt-at-hong-kong-concert-after-big-screen-falls

https://www.france24.com/en/live-news/20220728-hong-kong-boy-band-ends-show-after-falling-screen-hits-dancers




Cytat:

Juzwa • Wczoraj 20:00
Takie fajne dupsko zmarnowane.



chciałem, sobie pobrechać ze @juzwa to PEDAŁ (specjalnie z dużych żeby moderatora wk***ić. ) po czym zobaczyłem że juzwa w sumie nie powiedział że to ona, więc może to i pedał i mi się tak smutno zrobiło, i to w ogóle nie jego wina że taki jest :roll:

@up
o co tam k***a chodzi.
Jeden został przygnieciony telewizyjną papką, grupa 20 latków azjatów, zamiast pomóc, zawija tego jednego co się wyłamał do pomocy., ochrona chyba z latarkami, bo nikt nie umiał włączyć światła, technik tego triku nauczył się tylko z playbackiem :mrgreen: