18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fajne dziewczyny...

Halman • 2020-07-08, 08:50

i małpi rozum małpy...

Tytyryty

2020-07-08, 09:35
Czy tylko ja słyszę szczekanie od 3ciej sekundy?

:D :D

pro_avenger

2020-07-08, 10:00
zakochałem się w tej blondynce :)

janlew

2020-07-08, 10:32
Black Lives Matters - to rasizm w czystej postaci. All Lives Matters jeszcze ujdzie
Zakaz mówienia Negger tylko dla białych - to też czysty rasizm
Dodatkowe punkty w szkole za bycie czarnym - rasizm i prześladowanie białych
itd...
Ja więc jak najbardziej popieram hasło End Racism !!!


Lobo24

2020-07-08, 10:56
pro_avenger napisał/a:

zakochałem się w tej blondynce



Życzę Ci żeby została twoją żoną oraz żeby wszystkie wasze dzieci były czarne.

puscifier

2020-07-08, 11:12
Nazywa rzeczy po imieniu i tyle ;-)

0_rafiks_0

2020-07-08, 11:13
janlew napisał/a:

Black Lives Matters - to rasizm w czystej postaci. All Lives Matters jeszcze ujdzie
Zakaz mówienia Negger tylko dla białych - to też czysty rasizm
Dodatkowe punkty w szkole za bycie czarnym - rasizm i prześladowanie białych
itd...
Ja więc jak najbardziej popieram hasło End Racism !!!



Dopiero teraz do tego doszedles? :D

ws...........33

2020-07-08, 11:13
Lobo24 napisał/a:

Życzę Ci żeby została twoją żoną oraz żeby wszystkie wasze dzieci były czarne.



Sadistik Sadistikiem ale teraz to k***a przesadziłeś, przeproś go, nikt nie zasługuje na taki los.

Cryo

2020-07-08, 11:34
Cytat:

Hampton Institute
White power is based in systemic oppression and the historical subjugation of black and brown peoples.
Black power is based in liberation, as a collective movement in response to this systemic oppression and subjugation.
In other words, one is oppressive (offensive) and the other is liberatory (defensive). One is racist (because it is backed by institutional power designed to oppress in a racialized manner) and the other is not (because it is a response/counter to racism, and thus seeks to destroy racism).


Takie coś przeczytałem ostatnio na fb :samoboj:

Halman

2020-07-08, 11:41
Cryo napisał/a:

Hampton Institute


a to nie jakiś psychiatryk?

janlew

2020-07-08, 11:41
0_rafiks_0 napisał/a:

Dopiero teraz do tego doszedles?

Oczywiście że nie, ale w związku z ostatnimi wydarzeniami zaczynam popierać akcję "End racism", argumentując dla czego. Uważam że Trump powinien zrobić jedyną słuszną rzecz i wreszcie "zakończyć rasizm", uwalniając tych biednych tak nieszczęśliwych w USA niewolników. Powinien wszystkich na własny koszt przetransportować statkami do domu, z których zostali porwani. Afryka czeka na swoje skrzywdzone dzieci.
Dodatkowo w ramach zadość uczynienia wszystkie białe kobiety które zadawały się z synami Afryki, powinny również trafić na owe statki i zamieszkać w Afryce do której najwidoczniej strasznie je ciągnie.
Wydaje mi się że to będzie wspaniały koniec rasizmu!!!
PS. No dobra, zostają jeszcze rasiści z 12 plemion SraEla ze swoim "nahrodem wybhranym" i uważaniem innych za podludzi do służenia. No ale nie wszystko naraz.

sa...........os

2020-07-08, 12:03

gnojarz

2020-07-08, 12:04
janlew napisał/a:

Oczywiście że nie, ale w związku z ostatnimi wydarzeniami zaczynam popierać akcję "End racism", argumentując dla czego. Uważam że Trump powinien zrobić jedyną słuszną rzecz i wreszcie "zakończyć rasizm", uwalniając tych biednych tak nieszczęśliwych w USA niewolników. Powinien wszystkich na własny koszt przetransportować statkami do domu, z których zostali porwani. Afryka czeka na swoje skrzywdzone dzieci.
Dodatkowo w ramach zadość uczynienia wszystkie białe kobiety które zadawały się z synami Afryki, powinny również trafić na owe statki i zamieszkać w Afryce do której najwidoczniej strasznie je ciągnie.
Wydaje mi się że to będzie wspaniały koniec rasizmu!!!
PS. No dobra, zostają jeszcze rasiści z 12 plemion SraEla ze swoim "narodem wysranym" i uważaniem innych za podludzi do służenia. No ale nie wszystko naraz.



Niby można do Afryki ich odesłać, choć moim zdaniem lepiej kulka w łeb I na nawóz przerobić, bo łodzie są drogie, a co gorsze z Afryki bliżej do Europy, gdyby murzynom się dowiedziało

Eknen

2020-07-08, 12:22
Zauważyliście , że jest różnica w ekspresji werbalnej pomiędzy czarnym a białym? Biali jakby starają się używać synonimów , słów pokrewnych , aby wielokrotnie wyrazić tą samą myśl. Natomiast czarni zawsze powtarzają to samo zdanie jakby mieli jakiś ukryty przycisk auto odtwarzania.