18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fajna ta Kalifornia.

raistpol • 2018-11-10, 02:36
Jak w tytule. Efekt ostatnich pożarów w comieforni.

~Beny

2018-11-10, 08:08
Sceneria jak w Silent Hill.

edek.bajzel

2018-11-10, 08:13
California monamur, śmieszne niebo , co nie ma chmur

ProVVe

2018-11-10, 13:43
Przej***ne mieli... Chyba bym rozpędził furę na maksa i albo bym przeleciał przez ten ogień albo sie rozk***ił na miejscu

banerr

2018-11-10, 14:34
Trochę za bardzo dopieczone te hamburgery.

StaryIdiota

2018-11-10, 17:18
ProVVe, kółka by Ci strzeliły razem z jajami.

saves

2018-11-10, 18:41
Mam nadzieję, że się udusili zanim zaczęli się palić. To chyba najgorszy rodzaj śmierci.

PoliteP

2018-11-10, 20:28
ProVVe napisał/a:

Przej***ne mieli... Chyba bym rozpędził furę na maksa i albo bym przeleciał przez ten ogień albo sie rozk***ił na miejscu


Niekoniecznie. Tzn przej***ne, bo nie żyją; ale bardziej wygląda mi to na śmierć w wyniku zaczadzenia. Nikt by potulnie w aucie nie siedział paląc się żywcem. Próbowali uciec, dym ich dogonił, podusili się, a ciała pożarł pożar.

Mors_Nigra

2018-11-10, 21:10
Hhahahaha że babska są głupie jak but to wiedziałem, ale aż k***a tak?! "I went to their house.. to get them out... she had to put her makeup on, she died because of it", mejkap był ważniejszy niż sp***alanie przed ścianą ognia... czy wy to czaicie?! Bo ja nie!

01:52

Btw, zajebisty materiał kolego! Klimacik jest i to srogi, no i świeże trupki (ile to, wczoraj czy dwa dni temu były te pożary?), czaszki, szkieletorki, tak jak lubię! ;) Słowem: Piwo!

Rejti

2018-11-10, 21:21
Ja uważam, że to za mocne na główną. Proszę o przeniesienia na harda. Sama śmierć może i była nie aż tak bolesna jak się wydaje, bo wygląda to na zaczadzenie, ale strach jaki Ci ludzie musieli czuć w ostatnich minutach swojego życia- coś okropnego.

dzikirolnik

2018-11-10, 23:23
2x up

kejti za dobrych czasow sadolo a nie za ch*jni obecnej ten temat to bylby nie za mocny nie za mieki, w sam raz na glowna, i racej bylby tym z lzejszych, z tym ze ja to sadistikowym emerytem jestem z 10 lat jak nie wiecej,

bongman gdzie Ty jestes?

bloodwar

2018-11-11, 07:11
ProVVe napisał/a:

Przej***ne mieli... Chyba bym rozpędził furę na maksa i albo bym przeleciał przez ten ogień albo sie rozk***ił na miejscu



Tak to wygląda w teorii, w praktyce "ściana" ognia to nie jest 2-3 metry a przed nią i za nią nic tylko czasami kilka kilometrów ognistego piekła gdzie szaleją huragany ogniowe a widoczność jest zerowa przez dym więc nigdy do konca nie wiesz, czy uciekasz i przebijasz się do strefy bezpiecznej czy może wbijasz się klinem coraz głębiej w strefe ognia. A nawet tam gdzie jest już popiół, wypalona ziemia i teoretycznie nic nam nie grozi - może wystąpić zjawisko wysysania powietrza przez szalejący obok pożar, silnik się dławi, gaśnie i jesteśmy w dupie

kornholio

2018-11-11, 09:39
@Katie, polecam się przejść na harda, obczaić pierwszą stronę i skończyć sugerować takie dyrdymały. Szczególnie polecam film gdzie jakiś nastolatek sztyletuje dwie laski. Obejżałem z 5-10 sekund tego filmu i będzie mnie to gówno prześladować.

GwałcicielKuz

2018-11-11, 10:49
Poj***ny gość zamiast kręcić filmy to powinien szukać pierścionków i obrączek . Złoto na pewno się nie spaliło