18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fajna miejscówka

phrontch • 2023-02-16, 08:31
To można coś zar*chać





ch*ja widać, więc nie hard

marcineker

2023-02-16, 13:24
Anal_Intruder_69 napisał/a:

W 100% się zgadzam.
Ale i tak znajdą się tacy, co stwierdzą, że r*chanie się jak zwierzęta w miejscu publicznym jest takie normalne i fajne. A, i postępowe. A najgorszą k***ą jest nagrywający, bo "nawet por*chać facetowi nie da". Szkoda słów na taką "logikę".



ty chyba jesteś anal_intruder tylko z nazwy :)

niech pierwszy rzuci kamieniem (ale najlepiej siebie samego z jakiegoś mostu) kto nigdy w plenerze nie r*chał...

z3r0c00l1337

2023-02-16, 14:02
marcineker napisał/a:

ty chyba jesteś anal_intruder tylko z nazwy
niech pierwszy rzuci kamieniem (ale najlepiej siebie samego z jakiegoś mostu) kto nigdy w plenerze nie r*chał...



Nie mam nic przeciwko r*chaniu się w plenerze, jeśli jest to na prawdę odpowiednie,bezpieczne,dyskretne miejsce. Jeśli nie widzisz różnicy miedzy, r*chaniem się koło drogi w pierwszym lepszym krzaku a środkiem lasu na wysokości 1-2 tys. gdzie można znaleźć dyskretne miejsce z dala od zombiaków trzymających telefon 18/6, to współczuje i proponuje jeszcze dzieci ze sobą zabrać,żeby kółeczko zrobili w okół ciebie i tego szlaufa co r*chasz publicznie i tańczyły. A jeśli nie potrafisz powstrzymać się od wyciągnięcia ch*ja za przystankiem autobusowym żeby por*chać, jesteś zwykłym niestabilnie emocjonalnym bydlakiem nie nadającym się do życia w normalnym społeczeństwie. Nie wspominając o takim czymś, jak intymność, szacunek do samego siebie i otoczenia, klasa. Ale rozumiem, jesteście teraz tak zaprogramowani żeby zachowywać się jak zwierzęta, 0 wyrzutów sumienia, ego wystrzelone w kosmos.
ps. w żaden sposób nie chciałem cię obrazić, nie bierz tego do siebie, stwierdzam tylko fakty.

AbdulWisiMiLacha

2023-02-16, 15:02
Gdy najdzie ochota to i ksiądz w kościele Cię wyłomota.

bardak

2023-02-16, 15:15
Zawiedziony, że nawet nie dali mu się spuścić.

howke

2023-02-16, 16:43
Tej suce wcale nie przeszkadzało ze się gapią stała do końca z wypiętą dupą :)

Anal_Intruder_69

2023-02-16, 17:11
Jarek_Wielki napisał/a:

pie**ol się pedale!



r*chamdz**ki napisał/a:

zwyczajnie zazdrościsz i pie**olisz głupoty



Czyli zdejmowanie gaci w miejscach publicznych wam nie przeszkadza? Może pozwolić na to prawnie? To może nie jest aż tak "publiczne", ale jak widać chodzą tam ludzie. Fajnie by było, gdyby tam przyjechała wycieczka szkolna...

Jak ktoś by srał w miejscu publicznym, to by było gadanie, że małpa, albo inne bydlę. A jak rżną się jak psy w parku to fajnie. Powiem tak: sraka może przycisnąć tak, że nie ma wyjścia i trzeba gdzieś przycupnąć, żeby nie zerżnąć się w gacie. A wyciągnięcie fujary i r*chańsko chyba może poczekać te 10-15 minut, żeby wrócić do domu. Chyba jesteśmy ludźmi, a nie j***nymi bezwstydnymi zwierzętami, żeby publicznie się r*chać -> nie panować nad popędem jak jakiś j***ny koń, który ma zapłodnić klacz.

ellsworth

2023-02-16, 19:43
r*chamdz**ki napisał/a:

zwyczajnie zazdrościsz i pie**olisz głupoty



Co, k***a zazdrości że mu się pod domem jakieś zwierzęta r*chają?? Zaproś żeby się r*chały pod twoim, albo nawet do środka, jak taki jesteś otwarty!

Folur

2023-02-16, 20:09
jak zwykle... k***Y j***nE ZJEBY zamiast nagrywać w ciszy do końca to NIEDOJEBY muszą przerywać...............

PabloSkills

2023-02-16, 22:11
Normalna parka. Nie trzeba mieć porsche by wydupczyć ładną kobietę, choć niektórzy wolą np. kozy. A ten na górze co kręci ma śmiech poprzez zazdrość... koniobijca zawodowy.

ColinFarelka

2023-02-17, 22:55
Przyznać się którego to żona huehue