18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fajna bryka...

~DMT • 2020-03-23, 11:08
Zobaczmy, ile ma na liczniku... :szydera:Afganistan.

Piter3

2020-03-23, 13:32


Piękne!

skywalker75

2020-03-23, 15:29
Karmazon napisał/a:

Co wy pie**olicie, kamera poszła do góry jak pie**olnęło, ale widać, że wierzchołki w tle mają cały czas ten sam kształt.Za szybko, nikt nie ma takiego refleksu, pozostaje jeszcze duża odległość więc czas reakcji jeszcze się wydłuża. Fejk, a już na pewno montowane

~DMT

2020-03-23, 17:52
skywalker75 napisał/a:

, pozostaje jeszcze duża odległość więc czas reakcji jeszcze się wydłuża.Gratuluję, sam sobie właśnie zaprzeczyłeś... :facepalm:

Zakładam, że nigdy nie miałeś kontaktu z dużym, dobrym teleskopem, a ja wielokrotnie. (Tak, wiem, urzekła Was moja historia i teleskop był na pewno czarny... :mrgreen: )

Wydawać by się mogło, że co to tam wycelować w księżyc gdy jest w pełni...

Oj k***a zdziwilibyście się...

35i

2020-03-23, 19:00
~DMT napisał/a:

Gratuluję, sam sobie właśnie zaprzeczyłeś...
Zakładam, że nigdy nie miałeś kontaktu z dużym, dobrym teleskopem, a ja wielokrotnie. (Tak, wiem, urzekła Was moja historia i teleskop był na pewno czarny... )
Wydawać by się mogło, że co to tam wycelować w księżyc gdy jest w pełni...
Oj k***a zdziwilibyście się...Żeński akademik, czy duży blok naprzeciwko?

EdmundKemper

2020-03-23, 19:38
A ja głupi myślałem na początku, że będzie wjeżdżać na to wzgórze.

~DMT

2020-03-23, 20:19
35i napisał/a:

Żeński akademik, czy duży blok naprzeciwko?
Orion (łac. Orion, dop. Orionis, skrót Ori) – 26. co do wielkości konstelacja położona w obszarze równika niebieskiego. Oznacza to, że gwiazdy znajdują się na obu półkulach niebieskich. W szerokości geograficznej Polski widoczna od października do końca lutego, gdy gwiazdozbiór znika na zachodzie Górowanie przypada na początek grudnia. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych gwiazdozbiorów nieba zimowego, łatwym do odnalezienia i zidentyfikowania. Wokół niego łatwo odszukać gwiazdozbiory Bliźniąt, Byka, Wielkiego Psa oraz Zająca. Liczba gwiazd dostrzegalnych nieuzbrojonym okiem wynosi około 120. Orion należy do gwiazdozbiorów, w których gwiazda oznaczona jako Alfa nie jest najjaśniejsza; największą jasnością wyróżnia się β Orionis. :kawa:

skywalker75

2020-03-23, 20:40
~DMT napisał/a:

Gratuluję, sam sobie właśnie zaprzeczyłeś...
Zakładam, że nigdy nie miałeś kontaktu z dużym, dobrym teleskopem, a ja wielokrotnie. (Tak, wiem, urzekła Was moja historia i teleskop był na pewno czarny... )
Wydawać by się mogło, że co to tam wycelować w księżyc gdy jest w pełni...
Oj k***a zdziwilibyście się...Na sadolu masz całą masę filmów kręconych przez zamachowców z dużej odległości , mozesz sobie porównać. Do nagrywajcego nie dotarł ani dzwiek, ani podmuch wybchu, nie zdazył by sie nawet wsytraszyć, brakuje tylko ułamków sekundy z samego początku eksplozji. Jedyne logiczne wyjasnienie to takie, że r*chał w tym czasie kozę i w niewłsciwym momencie doszedł

35i

2020-03-23, 21:45
DMT napisał/a:

Orion (łac. Orion, dop. Orionis, skrót Ori) – 26. co do wielkości konstelacja położona w obszarze równika niebieskiego. Oznacza to, że gwiazdy znajdują się na obu półkulach niebieskich. W szerokości geograficznej Polski widoczna od października do końca lutego, gdy gwiazdozbiór znika na zachodzie Górowanie przypada na początek grudnia. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych gwiazdozbiorów nieba zimowego, łatwym do odnalezienia i zidentyfikowania. Wokół niego łatwo odszukać gwiazdozbiory Bliźniąt, Byka, Wielkiego Psa oraz Zająca. Liczba gwiazd dostrzegalnych nieuzbrojonym okiem wynosi około 120. Orion należy do gwiazdozbiorów, w których gwiazda oznaczona jako Alfa nie jest najjaśniejsza; największą jasnością wyróżnia się β Orionis.


Szacun za hobby, zawsze to lepsze niż picie Harnasia czy jeżdżenie w styropianowym kasku i lycrach po mieście. Co prawda nie kręcą mnie obserwacje, tylko lepienie modeli, ale zapewne też uspokaja w tych zapie**alających czasach. Orion kojarzy mi się tylko z Fordem Escortem z kufrem z lat osiemdziesiątych.

klos79

2020-03-23, 22:36
Ma pie**olnięcie

art-wol

2020-03-24, 17:01
Samochód pułapka :D

djegowcw

2020-03-24, 19:16
No nie nauczą się.