18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fail w szkole:

Krzysztof • 2009-08-05, 10:01
Wszystkie moce niech mają mnie w opiece by mi się nigdy córka nie urodziła - Błagam
Co robią córki swoich tatusiów w szkole:
Machają dupami.




St...........94

2009-08-05, 12:00
2 anale jak się patrzy :D

Kura

2009-08-05, 13:24
tzn. jedna ładna, drugiej prawie nie widać.
Może zaczyna się tak samo jak kończy huh?

Gondone

2009-08-05, 13:30
Krzysztof napisał/a:

Co robią córki swoich tatusiów w szkole:
Machają dupami.



hm, może jestem córką nie swojego tatusia :shock:

ale o co chodzi z tą guma na klamce :?:

Romperek

2009-08-05, 14:03
Jak sobie wychowasz córkę na k***ę to tak będziesz miał, to jest bezstresowe wychowanie, a powinno być jak kiedyś wpie**ol dostało się i po sprawie.

Ag...........pt

2009-08-05, 14:52
Romperek napisał/a:

Jak sobie wychowasz córkę na k***ę to tak będziesz miał, to jest bezstresowe wychowanie, a powinno być jak kiedyś wpie**ol dostało się i po sprawie.



Jak widzę położna uderzyła Cię w główkę zamiast w pupę.

f5fae093

2009-08-05, 15:11
Dla mnie bezstresowe wychowanie to takie w którym rodzic się nie stresuje. Dziecko może a nawet powinno. Jak widzę niektóre rozpieszczone bachory którym na wszystko się pozwala to aż mnie skręca.

hypek

2009-08-05, 17:08
W USA nie ma ogórków/bananów/wibratorów, że muszą to robić z jakimiś krótkimi "klamkami" od drzwi? oO


a co do bezstresowego wychowania to bezstresowe wychowanie w wykonaniu debili (jedna zasada "dziecko moze wszystko") to co innego niż prawdziwe bezstresowe wychowanie ;]
swoją drogą i tak jestem za klapsem;

erniii

2009-08-05, 17:41
raz by w dupe dostaly i poszly sie uczyc bez szemrania.

sowerofhate

2009-08-05, 22:07
erniii napisał/a:

raz by w dupe dostaly i poszly sie uczyc bez szemrania.



juz dostaly... teraz prosza o wiecej

ke...........n1

2009-11-08, 20:32

misiu

2010-04-02, 22:13
Kura napisał/a:

tzn. jedna ładna, drugiej prawie nie widać.
Może zaczyna się tak samo jak kończy huh?


to to by była kobieta idealna : D

goldi07

2011-07-19, 03:13
Ja miałem beztroskie życie tzn. do 16 roku życia , późnie praktyki zarabianie na swoje potrzeby , moim zdaniem nie w biciu jest metoda tylko w odpowiednim wychowaniu i pokazaniu dzieciakowi co jest ważne a jak się odpowiednio ustawi psychike to dzieciak będzie wiedział jak się zachowywać, swoją drogą u mnie w mieście w szkole podstawowej dzieciak wysoko postawionego jegomościa z 3 klasie zwyzywał dyrektora , kilka razy go kopnoł , opluł a na koniec dyrektor złapach gówniarza i za ręke zaprowadził go do biura a ten mały sk***ysyn do dyrektora , ty h*jy czy ty nie wiesz kim jesteś jeszcze bedziesz mi płacił za pobicue ty stary sk***ysynu , biedny dyrektor myślał że jak ma świadków naocznych to wygra niestety sąd dał wiare biednemu dzieciakowi i ukarał dyrektora mimo że dyrektor miał kilku świadków a małolat tylko rodzicó , no i jak gówniarz ma wyrosnąć na przyzwoitego człowieka jak od małego ma świadomość że mu wsztstko wolno , a teraz dzieciak na przerwach wyzywa nauczycieli bo wszyscy się boją że nie mają szans , ostatnio słyszałem że jeden z młodszych nauczycieli wpadł na pomysł i złożył się z innymi i dał kilka stów kilku wyrostką aby gówniarza ostro zlali , podobno ma połamania , i jak każda pozytywna historia i ta ma morał , nie wk***iaj za bardzo belfrów bo może nasłać na ciebie zbirów i zanim wyjdziesz z podstawówki tzn. wyjedziesz na wózku odechce ci się robienia skórwysyństw :) .