18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fail Compilation - Czerwiec 2012

Marian Pudzianowski • 2012-06-27, 21:47
Kolejna świetna kompilacja od TNL.


Ronoaro

2012-06-27, 22:34
Jak oglądam tych ludzi,l których umysł prawdopodobnie nigdy nie został zmącony myśleniem, nachodzi mnie refleksja. Co cztery lata zgodnie z kalendarzem wyborczym, setki tysięcy Polaków zastanawia się jak to możliwe, że to właśnie ta partia doszła do władzy (tu wielka dowolność bo możecie wstawić praktycznie każdą partię polityczną ostatnich 20 lat- skład osobowy i tak pozostaje niezmienny). Głos osób których widzicie na filmiku znaczy tyle samo co wasz, jeśli oni nie potrafią przewidzieć, że skacząc z okna lub dachu mogą zostać kalekami na całe życie, to jak myślicie czy oni zadają sobie trud myślenia co będzie za rok czy lat pięć? Nawet piewca utylitaryzmu John Stuart Mill w kwestii oddawania prawa wyborczego masom był pełen wątpliwości. Jak widać miał rację.

uszatok

2012-06-27, 23:02
@up
nie pie**ol, tylko delektuj się tym, co dają nam idioci :)

z całym szacunkiem :p

mrlewy

2012-06-27, 23:31
5:24 Ależ pięknie przyk***ił :-D

0statniSprawiedliwy

2012-06-28, 00:13
@Ronoaro Toć już Arystoteles krytykował demokrację- "Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów, bowiem są to rządy hien nad osłami."

Tak podczas oglądania naszła mnie refleksja, że kto nie grał nigdy w emeryta (pewnie różnie to się nazywa w różnych miejscach) na kopaną dupę to ch*jowe życie miał :D .


Ma ktoś link do tego z 4.45? Wiecie coś więcej co się stało z "bohaterem"?

Stablo

2012-06-28, 00:13
Zauważyliście, że kobiety wrzeszczą, piszczą, krzyczą i dają kamerę w dół? Przyczyniają się do pogarszania materiału filmowego.

Pajacu

2012-06-28, 00:43
uszatok napisał/a:

@up
nie pie**ol, tylko delektuj się tym, co dają nam idioci :)

z całym szacunkiem :p



Wiele filmików to nic innego jak po prostu pech bądź nieudane wyczyny sportowe, więc idiotą możesz nazwać siebie i dalej siedzieć przed kompem.
pozdrawiam i życzę sukcesów

jasnejasne

2012-06-28, 00:44
"dopóki nie powstał internet, nie wiedziałem, że jest tylu idiotów na świecie"

cytat jak znalazł ...

Rafal1757

2012-06-28, 01:03
dużo nowych, podoba mie sie

darkenemy

2012-06-28, 08:51
8:08 - kwintesencja kobiecości ;)

uszatok

2012-06-28, 09:48
@Pajacu

Och, och jaki jestem zły!
Po pierwsze nie powiedziałem, że wszyscy występujący na tym filmiku są idiotami, zapewne żaden nie jest, ponieważ idiotyzm to
Cytat:

Niepełnosprawność intelektualna w stopniu znacznym (upośledzenie umysłowe znaczne)
IQ w skali Wechslera: 20 – 34

, ale mówi się tak potocznie. Jeśli nieudolne przechodzenie przez barierkę, skakanie na czubek drzewa, próbę przeskoczenia przez kolegę, zjeżdżanie rowerem po schodach w domu tworząc przy tym piękną dziurę w ścianie za pomocą głowy, zeskakiwanie z fontanny, na którą uprzednio trzeba było wejść (?? po co?), tańczenie samemu w pokoju udając zajebistą laskę, próba skoku na główkę do stawu o głębokości 40<60 cm i wszystkie temu podobne nazywasz "wyczynami sportowymi", to widocznie nie potrafisz rozróżnić sportu od kretyńskich popisów. A wjeżdżając na mnie, mówiąc jak to ja cały czas siedzę przy kompie, pokazujesz swój brak poczucia humoru i buractwo. Dziękuję i pozdrawiam.

Może nie podoba Ci się to co powiedziałem, bo sam widniejesz na jednej z kompilacji?

pawelek1754

2012-06-28, 10:19
Bardziej szkoda mi rzeczy które zniszczyli niż tych ludzi

Tuiq

2012-06-28, 10:41
To z 00:05 się nigdy nie udaje!

wormarder

2012-06-28, 13:18
spadający arab wyglądał jak torpeda :D