18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fachowcy

8broda8 • 2017-02-15, 17:24
Janusz zrobi to szybciej i taniej powiedzieli, zadzwoń do Janusza.



Specjalność Janusza - deszczowy motyw na suficie.

PC_Majster_GNU

2017-02-16, 01:16
Dlatego należy zawsze farelką pogrzać w pomieszczeniu przed malowaniem, aby wilgoć zmniejszyć.

Lingula

2017-02-16, 06:59
Arctic monkeys w tle.

OxY

2017-02-16, 16:33
@JakcCactus

Ja to jestem pod j***nym wrażeniem wiedzy w temacie :D

chomic

2017-02-16, 17:10
@JackCactus

Esencja sadola <3 czy to złamanie otwarte, zapchane pompowtryskiwacze czy odparzona farba - na sadolu jest ktoś kto już to przeżył, naprawił albo wsadził sobie w dupe #bronekkomar

Mlody1305

2017-02-16, 18:57
W Polsce przez 5lat spotkałem się dwa razy z tym że jakaś ekipa zagruntowała ściany przed malowaniem bądź szpachlowaniem, reszta leci byle jak i aby było a potem takie kwiatki wychodzą. Może im się uda ale ekipa która za jakiś czas przyjdzie przemalować ściany ma nie lada zadanie bo farba zawija się na wałku i odchodzi PŁATAMI . Pomijam kwestię kłótni z klientem że ściany nie były odpowiednio przygotowane mimo iż np. zapłacił za 20L gruntu. Ludzie robią na odpie**ol to później brakuje nam fachowców i bierze się byle kogo i za pół darmo.

Gizmolka

2017-02-17, 02:54
Plastraż przykleja plastry?

JackCactus

2017-02-17, 20:00
Gizmolka napisał/a:

Plastraż przykleja plastry?



Plaster--> szpachel
plasterer--> szpachlarz
W pongliszu poprawnie brzmi plastraż. Ucz się przed wyjazdem do UK :)

bugmenot7

2017-02-18, 04:55
JackCactus napisał/a:



Plaster--> szpachel
plasterer--> szpachlarz
W pongliszu poprawnie brzmi plastraż. Ucz się przed wyjazdem do UK :)



A po polsku poprawnie to tynkarz. I nie pie**ol mi tutaj o plastrżach. Narobiło się truckersów, farmerów i jeszcze teraz plastraży. Nie musisz się wstydzić że jesteś tynkarzem wiec miej jajca i nazywaj rzeczy po imieniu a nie stosujesz jakieś pedalskie zamienniki.

Gizmolka

2017-02-18, 17:47
JackCactus napisał/a:



Plaster--> szpachel
plasterer--> szpachlarz
W pongliszu poprawnie brzmi plastraż. Ucz się przed wyjazdem do UK :)



Na szczęście mi to nie grozi :lol:

bugmenot7 napisał/a:



A po polsku poprawnie to tynkarz. I nie pie**ol mi tutaj o plastrżach. Narobiło się truckersów, farmerów i jeszcze teraz plastraży. Nie musisz się wstydzić że jesteś tynkarzem wiec miej jajca i nazywaj rzeczy po imieniu a nie stosujesz jakieś pedalskie zamienniki.



Chciał zaszpanować, ale mu nie wyszło i zapachniało biedą umysłową.

JackCactus

2017-02-20, 09:43
up & up up
Jak byście schudły i zrobiły porządek z twarzą to znalazły byście sobie faceta, założyły rodzinę i nie miały byście czasu na pisanie bzdur nic nie wnoszących do tematu. Komentujecie całymi dniami szukając adoracji na tym portalu pośród męskiej części w nadziei że ktoś się z wami umówi na prv. Nie znami te numery pasztety :)