18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Facet z USA

Dr...........er • 2010-08-05, 00:30
Facet z USA zwiedzał Polskę i się zgubił.
Zobaczył rolnika pracującego na polu i zatrzymał się zapytać o wskazówki.
Rolnik powiedział mu, jak dostać się do głównej drogi.
Facet chciał trochę pogadać, więc pyta:
- To pańska ziemia?
- Tak
- Duża jest?
- No, zaczyna się tam gdzie płynie strumień przy drodze, ciągnie się przez wzgórze aż do tego miejsca, gdzie widać to wielkie drzewo. Sięga od tamtej stodoły do tej wielkiej sterty kamieni, tego płotu i biegnie aż do tej drogi.
- To piękne miejsce. Ale opowiem panu o mojej ziemi w Stanach. Wsiadam do mojego samochodu na jednym końcu mojej farmy o wczesnym ranku. Jadę cały dzień i dopiero kiedy słońce zachodzi, docieram do końca mojej posiadłości. Co pan o tym myśli?
Rolnik myśli przez chwilę i mówi:
- Też miałem kiedyś taki samochód.

Chupacabra

2010-08-05, 21:44
ALFerr, Nourgab, studnia3, Kogo do k***y nędzy obchodzi rozmiar waszego fiuta? Rozumiem, jeden się przyznał i to w dodatku moderator, ale nie musicie tak za nim lecieć jak rumuni za chlebem. I nie. Nie spinam się, tylko mi się przypomniała sytuacja ukazana na komixxach z demotów.

Podobna sytuacja,nie?

ALFerr

2010-08-05, 22:06
Bo ja wiem kto tu jest moderatorem :/

Doodek

2010-08-06, 13:15
Właśnie to mnie wk***ia. Że jak jakiś dobry komentarz się na sadolu pojawi to jakiś zjeb musi go na mistrzów wrzucać. Teraz się tutaj pchają trolle, próbując zj***nym komentarzem zabłysnąć. :/

.:...........:.

2010-08-06, 13:21
Saia napisał/a:

http://mistrzowie.org/160...osc-to-podstawa

Jakiś ch*j nam Linkka na mistrzów wsadził :<


O.o fuktycznie, ale nie wiem jeszcze co to za stronka, jak nie zapomnę to przyjrzę jej się, ale i tak za chwilę zapomnę znając życie. :-/

Lashlo

2010-08-22, 16:38
Linekk napisał/a:


O.o fuktycznie, ale nie wiem jeszcze co to za stronka, jak nie zapomnę to przyjrzę jej się, ale i tak za chwilę zapomnę znając życie. :-/


To jak zapomniałeś, to nie zaglądaj. 'Podany skrin nie istnieje'.

.:...........:.

2010-08-22, 16:42
No przypomniałeś mi ale nie zajrzałem wcześniej, no cóż, teraz to przynajmniej nie ma po co.

Murzyn

2010-08-23, 11:58
A mnie ciekawi na ch*ja rolnikowi znajomość angielskiego-,-