18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eye of the Tiger zagrane na drukarce

DarkBolo • 2014-02-20, 20:17
Motyw przewodni z filmu Rocky III "Eye of the Tiger" zagrany za pomocą drukarki.



Poniżej wstawiam tekst, co by sadole mogli pośpiewać. :-P


Risin' up, back on the street
Did my time, took my chances
Went the distance
Now I'm back on my feet
Just a man and his will to survive

So many times, it happens too fast
You trade your passion for glory
Don't lose your grip on the dreams of the past
You must fight just to keep them alive

[Refren]
It's the eye of the tiger
It's the thrill of the fight
Risin' up to the challenge
Of our rival
And the last known survivor
Stalks his prey in the night
And he's watching us all with the
Eye of the tiger

Face to face, out in the heat
Hangin' tough, stayin' hungry
They stack the odds
Still we take to the street
For the kill with the skill to survive

[Refren]
Risin' up straight to the top
Had the guts, got the glory
Went the distance
Now I'm not gonna stop
Just a man and his will to survive

dzidek159

2014-02-20, 22:54
za drukarkę grającą Eye of the tiger zawsze piwo :D

SkoQ

2014-02-20, 22:56
Naureis napisał/a:

Ale jak k***a? To drukując jakieś wizualizację częstotliwości dźwięków wydaje takie same czy o ch*j tu chodzi bo nie rozumiem. :< Znajdą się eksperci?



Obstawiam, że przy drukowaniu danego znaku drukarka wydaje określony dźwięk. Ktoś musiał się wsłuchać i patrzeć jaka litera jest drukowana w ten sposób przypisał litery do poszczególnych dźwięków i tak po wpisaniu na przykład:
K było słychać DO
F - re
W- mi
Y - fa
P - sol
L - la
O -si
A- do


I tak utworzonym odpowiednikom mógł napisać ,,nuty" a drukarka je drukując wydawała odpowiadający danej literce dźwięk i w praktyce grała znany nam utwór :)

(oczywiście litery których on użył były prawdopodobnie inne)

fa...........er

2014-02-20, 23:13

Jab7kO

2014-02-20, 23:19
I to jest k***a "Urządzenie wielofunkcyjne" :D :D :D

al...........10

2014-02-20, 23:46
Powiem tak. Gdyby ktoś wpadł na to w latach 80., to wygrałby konkursy na "scenie" bez wazeliny... Ech! To były czasy...

koobek

2014-02-21, 00:03
ciekawe co tam wydrukowała :D

NoPuke

2014-02-21, 01:08
Widzę pomysł na nowy program TV "Śpiewaj Z Drukarką"

oc...........an

2014-02-21, 01:26
A ja uważam, że Rocky IV to zły film, bo Ivan Drago nawet nie potrzebował sterydów, żeby wygrać walkę. ch*j oszustwo, a nie film! Ivan Drago na prezydenta!

astmuus

2014-02-21, 01:54


Ja osobiście wolę muzykę na Floppy'ach ;) .

klint0n

2014-02-21, 11:51
Dawać schemat, w robocie pie**olne koncerciwo !

qwachu

2014-02-21, 11:52
Uwaga jestem ekspertę :)

Tak jak w filmiku powyżej z flopami, tak i tu, gość używa przeprogramowanego kontrolera i ma programik do pisania coś w rodzaju muzyki (coś jak w midi), reszta to kwestia wprawionego ucha, żeby dobrać tony. Kod muzyki przerabiany jest w kontrolerze na odpowiednie sygnały, które podane na urządzenie odgrywają odpowiednie dźwięki.

Ogólnie to są prawdziwi hackerzy, tacy co wyciągali ze sprzętu więcej niż na pozór się udaje, anie pryszczate dzieci, które włamie się na stronę www na konto admin / 1234 i podmienią stronę (bo to technicznie są crackerzy, a jak nie używają własnych skryptów, tylko jadą z neta to są script-kids).

Tacy ludzie opracowują nowe technologie, anie hejterzy zza ekranu.

Pytacie po co? Bo k***a można i jest zajebiście, a poza tym zmuszenie takiej drukarki żeby grała to fajna zabawa i niemałe wyzwanie techniczne.. ale co tu mówić dzieciom, który z informatyką i elektroniką mieli do czynienia co najwyżej z płytami CD i nigdy w ręku lutownicy nie mieli... :D

Osobiście bardziej od zabawy z drukarkami wolę robotykę, ale to tez jest zajebiste i szacunek dla zioma, że potrafi w niekonwencjonalny sposób myśleć i wykorzystywać swoją wiedzę, a nie grać całymi dniami we flopy birds i pić piwo przed kamerą (postępowcy k***a).

Winterstorm

2014-02-21, 12:28
DUST DEVIL napisał/a:

A ja uważam, że Rocky IV to zły film, bo Ivan Drago nawet nie potrzebował sterydów, żeby wygrać walkę. ch*j oszustwo, a nie film! Ivan Drago na prezydenta!



W jednym z fragmentów (tam, gdzie "porównywane" są treningi Drago i Rocky'ego) jest moment, jak ruskowi wbijają igłę w ramię, tak, że słabo oglądałeś :P