18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Extreme Makeover: Home Edition

nevmano • 2012-12-13, 14:21
i nowa chałupa dla murzynów 8-)

ToPrzeciezJa

2012-12-14, 01:23
k***a, myślałem, że bedzie drzewo

jerry

2012-12-14, 11:10
co do programu z nudów widziałem fragment odcinka i akurat z afroamerykaninami ;) gnojki byli tak leniwi ze u kolesia 16 letniego zamiast wstawic szybe to zatkali dziure jakims atlasem co by wielkosc sie zgadzala, idea samego program luzik jesli ktos zasluzyl a moga pomoc to pomagajcie. ale nie komus kto nie robi z chata nic przez 10 lat i sie dziwi ze ma grzyba wszedzie, wszystko sie sypie a na nowy dom pieneidzy nie maja. to kurde od kiedy siegam pamiecia wiekszosc remontow wygladala tak ze ojciec jakis wujek i kazdy kto mogl sie przydac wpadal i robilo sie remont. juz nie nudze ogolnie hameryka sama sobie winna i tylko czekac jak beda wizy z zaproszeniami wysylac do ludzi o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych.

Gebels

2012-12-26, 23:52
bajla25 napisał/a:

to ludzie dostaja takie domy? ja tez chce jeden....



marna akcja aby zdobyć piwo

Justtin

2013-01-27, 04:18
jerry napisał/a:

co do programu z nudów widziałem fragment odcinka i akurat z afroamerykaninami ;) gnojki byli tak leniwi ze u kolesia 16 letniego zamiast wstawic szybe to zatkali dziure jakims atlasem co by wielkosc sie zgadzala, idea samego program luzik jesli ktos zasluzyl a moga pomoc to pomagajcie. ale nie komus kto nie robi z chata nic przez 10 lat i sie dziwi ze ma grzyba wszedzie, wszystko sie sypie a na nowy dom pieneidzy nie maja. to kurde od kiedy siegam pamiecia wiekszosc remontow wygladala tak ze ojciec jakis wujek i kazdy kto mogl sie przydac wpadal i robilo sie remont. juz nie nudze ogolnie hameryka sama sobie winna i tylko czekac jak beda wizy z zaproszeniami wysylac do ludzi o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych.



Wiesz k***a ze takim rodzinom czesto na jedzenie nie starcza a Ty pie**olisz o remoncie domu? Pomagaja sasiadom bez wzgledu na swoja sytuacje.. Nie zebym ich bronil, taka po prostu jest prawda. No ale znalazl sie bogacz, który nie dopuszcza czegos takiego jak bieda.

Pewnie zadasz pytanie, dlaczego nie pomogą im osoby które dostały od nich pomoc? Bo te osoby też nie maja na jedzenie dlatego ta rodzina im pomogla..