18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Extremalna jazda na nartach

lansnaskary • 2014-01-27, 14:15


dobry wariat, w niektórych momentach musiał mieć cieplej w dupie

santaxl

2014-01-27, 17:24
Co jak co, ale trzeba mu przyznać, że jeździć potrafi j***ny

Kine

2014-01-27, 18:23
Ależ bym pośmigał sobie :s

Gellu

2014-01-27, 18:25
Pojeździłbym sobie tak, gdybym nie był leniwy i bym umiał oczywiście :/

Wookki

2014-01-27, 18:35
Candide Thovex i wszystko jasne, ponoć jego kolana są zrobione z tego samego materiału co jaja...

SinCorE

2014-01-27, 18:46
2:10 - Przybił piątkę choince

fishu199

2014-01-27, 18:59
Widać, że niedoświadczony, nart podczas lotu nie rozkłada.

ostrysadoll

2014-01-27, 18:59
chyba już widziałem ten filmik na sadolu ale nie jestem pewien

Bober

2014-01-27, 19:01
Trochę spiny dupy bo się wkurzyłem
Co jakiś czas chce dodać do tego portalu coś od siebie. I mam pytania do admina...
-Po ch*j przerzucacie do sucharów tematy po 10 min jeśli mają już parę piw... nie pojmuje tego jeśli ma z 10-15 piw po paru min to znaczy że się podoba. No chyba że się mylę...(I nie mówię tu czymś co było lub o wrzutach które były do dupy bo i takie mi się zdarzyły przyznam, chociaż te chłamy zazwyczaj dochodziły do końca poczekalni...)
-Jak wrzucam jakieś tańczące laski czy na forum czy w komentarzach zawsze usuwacie a codziennie widać to na głównej...
-Jedno moje konto zostało usunięte jak wrzuciłem filmik z zastrzeleniem konia... No k***A to sadustic rozumiem gdybym wrzucał cały czas na główną, ale nie pojmuje dlaczego zostałem usunięty za wrzucenie tego na harda...
-Plus wrzuciłem jakiś czas temu filmik po około 1 h miał 18 piw został usunięty bez jakiegokolwiek argumentowania 2 dni później ten sam filmik trafił na główną...

In...........or

2014-01-27, 19:13
@up niestety, ale takie maniany moderatorzy odpie**alaja.

Sam byłem w identycznej sytuacji jak Twoja, i pytam moda, dlaczego w sucharach po 10 minutach, a juz było kilka komentarzy i piwko/a.
A ten na to "Magia" i ch*j.

Moderatorzy wymagają kultury i ogłady. A sami są "tępymi ch*jami" i robią co im się żywnie podoba. Od wyzywania/besztania ludzi, do usuwania tematów i nakładania kar.
Jeszcze zaostrzyli kary. Nie żeby mnie to obchodziło, bo jam kulturalny człowiek, no ale k***a. Za powiedzenie "sp***alaj", nawet do ewidentnego trolla to dostajesz odpoczynek na jakis tam czas.

Co jak co, ale na sadolu ludzie powinni mieć dystans do siebie.

A najbardziej smutne jest co, ze sadol nie ma konkurencji i maja monopol na takie tematy. Tak wiec administracja/moderatorzy robia co chca. I na wszystkich malkontentów czeka " A jak sie nie podoba to sp***alaj" i tyle niestety mogą oni zaoferować.

Oczywiscie nie pisze o wszystkich moderatorach, bo i są ci pomocni. Ale czasem ewidentnie widać że w jednym temacie leci kilka warnów za lekkie przewinienia, bo mod ma zły dzień.
Jak na takie forum/portal, to moderatorzy pownni zachowywać się profesjonalnie.

mua

2014-01-27, 19:22
Bober napisał/a:

Trochę spiny dupy bo się wkurzyłem
Co jakiś czas chce dodać do tego portalu coś od siebie. I mam pytania do admina...
-Po ch*j przerzucacie do sucharów tematy po 10 min jeśli mają już parę piw... nie pojmuje tego jeśli ma z 10-15 piw po paru min to znaczy że się podoba. No chyba że się mylę...(I nie mówię tu czymś co było lub o wrzutach które były do dupy bo i takie mi się zdarzyły przyznam, chociaż te chłamy zazwyczaj dochodziły do końca poczekalni...)
-Jak wrzucam jakieś tańczące laski czy na forum czy w komentarzach zawsze usuwacie a codziennie widać to na głównej...
-Jedno moje konto zostało usunięte jak wrzuciłem filmik z zastrzeleniem konia... No k***A to sadustic rozumiem gdybym wrzucał cały czas na główną, ale nie pojmuje dlaczego zostałem usunięty za wrzucenie tego na harda...
-Plus wrzuciłem jakiś czas temu filmik po około 1 h miał 18 piw został usunięty bez jakiegokolwiek argumentowania 2 dni później ten sam filmik trafił na główną...



:idzwch*j:

merh

2014-01-27, 19:34
co on ma guzik "wyłącz system samozachowawczy"? God mode on?

Promek

2014-01-27, 19:54
Stwierdzam ze sie nie wyj***l nir ma co ogladac :P

masterwow

2014-01-27, 20:03
ja się pytam, gdzie nagranie Michael'a Schumacher'a z równie klawego zjazdu