18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

EXTAZY-Kakao "Dożynki parafialno-gminne"

DarmoZjad • 2013-08-22, 20:09
Witam, Chciałbym się wam pochwalić co znalazłem w internetach ;P



Twórca takiego hitu jak KAKAO będzie imprezował na dożynkach parafialno-gminnych.

+ tekst piosenki :
"Posmakuj go głęboko,
już słyszę jest Ci spoko,
na zmianę wbijam w oko,
bo lubisz KAKAO"

Oraz link do tej piosenki dla osób które jeszcze nie słyszały tego hiciora!

http://www.youtube.com/watch?v=axdJwPWkS3c

:idzwch*j:

be...........ur

2013-08-22, 23:44
hanys_ napisał/a:

Teledysk




extra chłopaki , brał bym ich na ostro

Cipexor

2013-08-22, 23:48
Ja pie**ole jaka kupa gówna. To jest zbyt wieśniackie nawet na dożynki.

mC...........ko

2013-08-22, 23:51
U mnie był Perfect ^^

mayday1707

2013-08-22, 23:52
jacekmatys napisał/a:

Promujesz swą wieś??



Myślę że zdziwił byś się jak byś zobaczył teren nieopodal jeziora Szelment i takiej wsi bym się nie powstydził a nawet bym był dumny z bycia mieszkańcem tego terenu. To nie to samo co warchołowskie zaścianki (sorry ale nie okłamujmy się, Mazowsze nie ma nic do zaoferowania z takich terenów i plenerów a wiem bo od paru lat mieszkam nieopodal Grójca i szukam miejsc na wycieczki i słabizna straszna jest). Na Suwalszczyźnie nawet wsie zabite dechami są malownicze bo wszędzie są jeziora i lasy a zróżnicowanie terenu które pozostało po 3 zlodowaceniu nadaje niesamowitego uroku tamtejszym ziemiom. Fani wypraw terenowych, pieszych czy rowerowych znajdą tam ponad 400 km szlaków w Wigierskim Parku Narodowym i Suwalskim Parku Krajobrazowym do którego nalezą również Becejły a tak wygląda sama miejscowość:


I tu włączamy tryb sadol uczy, sadol eksploruje :)
Skoro już mi się włączyło troszkę o turystyce regionalnej te tereny do gustu min. wpadną fanom stalkera i ogólnie dla każdego sadola lubiącego hasać w lesie.
Poniżej kilka fotek z Suwalszczyzny oraz z mojego wypadu tam na ostatni długie weekend:

Smolniki - widok na Górę Cisową


Cisowa Góra



Jezioro Wigry i widok na półwysep z miejscowością Wigry. Linia brzegowa jeziora to 72 km.




Krzywe, Wigierski Park Narodowy - jezioro Suchar IV (pozostałość po trzecim przejściu lodowca. Jezioro nie posiada dopływu anie odpływu wody ale ta utrzymuję się cały czas na takim samym poziomie do tego woda ma kolor czarny)


Wiatrołuża - rzeczka oraz punkt widokowy zlokalizowany w dolinie Wigierskiego PNu


Widok na suchar III, Krzywe


PS: Jeżeli szukacie odskoczni od tłumów i tłoku zapraszam na Suwalszczyznę. Dlaczego? Prosty przykład. Jadąc na Mazury praktycznie w każdej miejscowości tylko plażujemy i wylegujemy się nad wodą. Na Suwalszczyźnie nie ma tłoków, korków przepychu, jeżeli na swoim szlaku spotkamy kilka osób to już jest sukces. Szlaki są tak przygotowane i jest ich tak wiele, że aby to zwiedzić trzeba tam przesiedzieć co najmniej tydzień, jedzenie jest tańsze a produkty regionalne nie mają wygórowanej ceny a dodatkowo i dla mnie najważniejsze chleb nie zasycha po godzinie od odkrojenia kromki od bochenka i potrafi leżeć tydzień i nic mu nie będzie bo robiony jest na zakwasie i mące żytniej a nie tak jak na Mazowszu, na pszennej.

Część zdjęć mojego autorstwa, część należy do WPN. Pozdro!

defrastrator

2013-08-23, 00:05
Kawałek o j***niu w dupala? -Jasne, stary sprzeda się, wsioki i buraki wszelkiego sortu będą się przy tym świetnie bawić :]

artur_sz13

2013-08-23, 00:12
Heh o ile dobrze kojarzę ten koleś mieszkał w tym samym akademiku w Białymstoku co ja:D.

Żaden powód do dumy stwierdzam fakt. Koleżanki zawsze się śmiały z niego bo w białej kurtce cały czas chodził

Wypada tylko zapłakać że takie piosenki psują dobre imię starego poczciwego disco polo...

shiters

2013-08-23, 00:15
Mieszkam w suwałkach, do becejł mam 15-20km, kolga wyzej pokazal tylko namiastke tego co tutaj jest. O piekniejsze tereny w polsce, nawet w gorach czy nad morzem. Trust me

makumba_ska

2013-08-23, 00:17
Mayday1707- Masz całkowitą racje. Ja jestem z Suwałk i nie widzę życia bez Suwalszczyzny :) I na Kakao pojadę! :)

poyebany

2013-08-23, 00:21
mayday1707 KLImat jest ale ale te komary, nuda, nie polecam. komary Cię zagryzą a w jeziorach same topielce bez kitu

mayday1707

2013-08-23, 00:48
poyebany napisał/a:

mayday1707 KLImat jest ale ale te komary, nuda, nie polecam. komary Cię zagryzą a w jeziorach same topielce bez kitu



Na Suwalszczyźnie prędzej kleszcza złapiesz niż Cię komar ujebie. Uwierz :) Komarów jest naprawdę mało. Za wilgotno dla nich.
Nuda? Jaka nuda? nie zaobserwowałem. Nawet jak leżałem na trawie się nie nudziłem ;) A po za tym to wszystko kwestia organizacji czasu.

kosmozordtje

2013-08-23, 01:15
pie**olony klawisz z wiezienia z czerwonego boru :| pie**olony za malo mu

Tassadar

2013-08-23, 23:18
To chyba klub dla ludzi z epiliepsją, sadolowy jak nic, wszhstkich telepie potwornie. Wydaje mi się że gdyby śpiewał że tak nieprecyzyjnje powiem, o jeżu i borach tucholskich nikomu nie zrobiło by to różnicy. Kolejny szczyt debilizmu osiągnięty