18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ex laska tuninguje samochód

~McSadol • 2021-06-09, 10:54
Widać nie ma za dużej wprawy


Manii

2021-06-09, 11:27
Cos marno jej to idzie

wwo19994

2021-06-09, 11:44
Mogłoby tak odbić niefortunnie i jebnąć jej w czoło ostrzem.

35i

2021-06-09, 12:00
wwo19994 napisał/a:

Mogłoby tak odbić niefortunnie i jebnąć jej w czoło ostrzem.



Myślę, że nic by się nie stało. Podejrzewam fejka i siekierę z pianki.

Ogórek

2021-06-09, 12:30
Wyszła z kuchni, szukala kotletów a ze stary zostawił w zamkniętym aucie to musiała się tam dostać

IcoJaRobieTu

2021-06-09, 12:52
35i napisał/a:

Myślę, że nic by się nie stało. Podejrzewam fejka i siekierę z pianki.



To chyba jakieś plastikowe szyby czy k***a coś takiego. Zobacz na początku w tylniej szybie jest jakby dziura, ale szyba nie "spajączkowała". Poza tym widać ciężar narzędzia, bo na ujęciach szyby pracują pod uderzeniami. Jeżeli fake, to coś z szybami nie tak, nie z siekierką.

dżonyłojlker

2021-06-09, 12:55
35i napisał/a:

Myślę, że nic by się nie stało. Podejrzewam fejka i siekierę z pianki.



Trochę za grubo pojechałeś z tym spiskiem.

bloodwar

2021-06-09, 13:55
IcoJaRobieTu napisał/a:

To chyba jakieś plastikowe szyby czy k***a coś takiego. Zobacz na początku w tylniej szybie jest jakby dziura, ale szyba nie "spajączkowała". Poza tym widać ciężar narzędzia, bo na ujęciach szyby pracują pod uderzeniami. Jeżeli fake, to coś z szybami nie tak, nie z siekierką.



Kiedyś przednia szyba była laminowana (by nie rozpadała się po uderzeniu i pozostawała w jednym kawałku by ostre kawałeczki które zostają w ramie nie raniły kierowcy i pasażerów którzy nie zapięli pasów i ewentualnie przez tą szybę będą wylatywać) a boczne były hartowane by przy najmniejszym nawet uderzeniu (np. głową przy uderzeniu bocznym) kruszyły się w drobny mak by go nie zranić. Teraz nawet bieda-wersje mają poduszki boczne w standardzie więc nie ma potrzeby by boczne szyby się kruszyły (bo pomaga to jedynie złodziejom i wandalom a nie "zwykłym użytkownikom") więc boczne też są w laminacie

Asuritta

2021-06-09, 14:17
Kobiety są niezrównoważone psychicznie, nimi sterują HORMONY i kasa, normalna reakcja baby gdy traci wygodne życie bo facet widzi że on zarabia więcej a gówno z tego ma poza pasożytem w domu... ten przed ślubem pewnie więc nie stracił połowy wszystkiego na co zapie**alał całe życie. A Kobieta ma wyj***ne jak każda dlatego np. przy zdradzie dostaje wpie**ol kochanka nie typ a jeżeli on zarabia DOBRZE to nawet nie rzuci go bo straci wygodne życie i kasę niewolnika

Panowie chrońcie się JESTESMY wykorzystywani jako słaba płeć przez chore kobiety, pierwsza oznaka to po urodzeniu dziecka kończy się seks itp. po prostu NIEWOLA za kasę naszą :cry: :cry: :cry: :cry:

Vitu

2021-06-09, 14:19
Co ta siekiera z gumy jest czy ocb??

grudzin7

2021-06-09, 15:23
wwo19994 napisał/a:

Mogłoby tak odbić fortunnie i jebnąć jej w czoło ostrzem.



Wkradła Ci się literówka, poprawiłem ;-)

z3r0c00l1337

2021-06-09, 15:30
Czekałem z niecierpliwością jak siekiera się odbije i w ryj jej celnie, wszakże wina auto to nie jest, reasumując - zawiodłem się :(

ithat

2021-06-09, 15:36
Baba to jednak glupia, napie**ala w te szyby, a przecież je najłatwiej naprawić, spuchła i ch*j z niszczenia

NiemiecWaszPan

2021-06-09, 16:13
Baba, jak to baba, tępa jak strzała. Zamiast ostrzem walić, to ta obuchem napie**ala.
Co do szyb, to teraz w większości nowych samochodów, szczególnie w takich exclusive suvach montuje się tego typu antywłamaniowe szyby, których nie rozbijesz nawet młotem. Tylko specjalnym ostrzem strażackim można je rozj***ć.

Także biedaki sadolowe nie doszukujcie się teorii spiskowych. Taki samochodzik to nie to samo, co wasz biedacki passacik w tdi, który się rozpieprza w drobny mak przy lekkim dzwonie.