18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ewolucje...

de_Sade • 2019-06-06, 22:29
... i ewolucja, która działa!


solltys

2019-06-07, 11:13
@kotka_w_piwnicy Wygląda że Ty z tych co "nie wiem to się wypowiem".

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-06-07, 11:38
Eurofighter to lepszy myśliwiec niż F35?Wiem że ma zajebiste pociski powietrze-powietrze Meteor z Szwedzkich Gripenów.Gripeny zakupili Słowacy i Czesi wtedy kiedy my kupiliśmy F16 bo Szwedzi gwarantowali wybudowanie pełnej obsługi technicznej naprawy rozwoju technicznego w kraju zakupowym i pewnie na Słowacji wszystkie latają,a w Polsce połowa siedzi,nie mówiąc już o cenie za F16 który ma dwukrotnie większy udźwig,ale dzisiaj na bliskim wschodzie atakuje się dronami punktowo i sami Amerykanie mówią że rakiety hellfire są za duże robią za duże zniszczenia.

xover11

2019-06-07, 13:11
Samolot nie może się rozbić o wodę ponieważ woda jest miękka a samolot jest twardy. Mam nadzieję, że jako specjalista w temacie rozwiałem wszelkie wątpliwości i udowodniłem, iż mamy do czynienia z teorią spiskową.
Obliczenia na potwierdzenie.


Musashi_Miyamoto

2019-06-07, 17:20
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Eurofighter to lepszy myśliwiec niż F35?Wiem że ma zajebiste pociski powietrze-powietrze Meteor z Szwedzkich Gripenów.Gripeny zakupili Słowacy i Czesi wtedy kiedy my kupiliśmy F16 bo Szwedzi gwarantowali wybudowanie pełnej obsługi technicznej naprawy rozwoju technicznego w kraju zakupowym i pewnie na Słowacji wszystkie latają,a w Polsce połowa siedzi,nie mówiąc już o cenie za F16 który ma dwukrotnie większy udźwig,ale dzisiaj na bliskim wschodzie atakuje się dronami punktowo i sami Amerykanie mówią że rakiety hellfire są za duże robią za duże zniszczenia.



Eurofighter ma inne zadania na polu walki niżeli F35. Nie wiem czy tak można je porównywać. Najlepiej to by było mieć je oba... Watahy NATO np w NATO Baltic Air Policing latają często w zestawieniach gdzie 1/3 składu to Eurofighter lub Eurofightery... One się zachowują w powietrzu dość zaskakująco. Całkowicie inaczej niżeli Rosyjskie samoloty które są pod amerykańskie przygotowywane. Moim zdaniem dobre posunięcie i wprowadzał by na pewno Eurofighter zamieszanie rozumieniu fizyki walki dla kacapów... Jeżeli by się to miało rozwinąć do batalii w powietrzu bo najczęściej kacapy są na celownikach samolotów NATO zanim w ogóle je spostrzegą

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-06-07, 18:39
Poczytałem trochę i jest to maszyna z górnej półki Atuty mają znajdować swoje pełne odzwierciedlenie w udźwigu maszyny, która jest zdolna do przenoszenia 12 ton ładunku przy masie własnej zaledwie 11 ton. Porównywalnymi parametrami dysponuje obecnie jedynie F-22 Raptor,ale Polska jest za biedna na to bo jedna maszyna kosztuje 100mln euro,tylko że roptor to koszt 350mln$ bo tam jest jeszcze stealth.Posiadając Eurofighter to posiadanie lepszego sprzętu niż ma ruski,a cena za F35 jest taka sama,a ma ponoć gorsze parametry