18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

le...........65

2015-10-12, 11:26
Fajne, ale Fatboy Slim lepiej to pokazał


Recydywista

2015-10-12, 11:30
i taka dluga droge ewolucji muslelismy przejsc zeby stac sie j***nymi pasozytami na ziemi.

modzgi

2015-10-12, 11:35
@up
Powieś się ;)
Zauważyłem tendencje w ewolucji do bycia białym.
Więc!
Pomijając poprawność polityczną:
Biali, czarni i żółci to są 3 różne gatunki.....
Biali nie chcieli być czarni-> Czarni zostali w afryce w efekcie czego zostali czarni jak pan w pierwszych sekundach, a żółci uciekając z afryki nażarli sie ryżu i pożółkli.

weryfikator4

2015-10-12, 11:36
0:48 - mam takiego wujka - prze gość!

krzyks

2015-10-12, 11:38
fake, to jest ewolucja murzynów. Białych stworzył Bóg.

MaratHS

2015-10-12, 11:48
Cholera, interesujące! Zawsze oglądając podobne materiały mam kilka egzystencjalnych pytań, jednak najważniejsze to... dlaczego? Dlaczego człowiek ma najbardziej rozwinięty mózg i czy natura to zaplanowała czy może to był tylko przypadek? Powoli odkrywamy kosmos, niektórzy już planują kolonizację innych planet jednak najważniejsze pytanie dotyczące "skąd przyszliśmy i dokąd zmierzamy" nadal pozostaje zagadką nie do rozwiązania. Wiemy wszystko o świecie, fizykę klasyczną mamy opanowaną, więc teraz powoli zajmujemy się mechaniką kwantową, znamy budowę ziemi i nawet innych planet, wysyłamy ludzi w kosmos, ale o samych sobie praktycznie nie wiemy nic, nawet teoria ewolucji nie jest do końca pewnością, pozostają nam tylko domysły.

RastaTrance

2015-10-12, 12:08
W afryce zatrzymała się ewolucja :D

RockyWood

2015-10-12, 12:18
od 1:05 mamy ewolucję świata islamu.

6T...........ak

2015-10-12, 19:19
piękne jest to że najbardziej rozwiniętą forma jest biały człowiek

rondżeremi

2015-10-14, 17:00
ja bym sie tak z koloru skóry nie cieszyl bo jesli to jedyne czym się mozna pochwalić to jest się wyjątkowym debilem;]

lansnaskary

2015-10-14, 17:04
MaratHS
no właśnie dobre pytanie. dlaczego małpy wyewoluowały w ludzi a zarazem istnieją jako "małpy" i "ludzie" i dlaczego np nie wyewoluowały słonie albo kruki lub nawet j***ne szczury, wszystkie 3 bardzo inteligentne stworzenia, tylko akurat małpy... ah k***a

sad12ysta

2015-10-14, 17:04
modzgi biali czarni i żółci o ten sam gatunek ponieważ mogą ze sobą mieć dzieci. MaratHS pytanie dlaczego człowiek ma najbardziej rozwinięty mózg jest idiotyczne ponieważ ktoś/coś musi mieć coś najbardziej rozwinięte. Nikt niczego nie zaplanował i człowiek ma taki mózg przypadkiem. Przypadkowa mutacja która sprawiała poprawę pracy mózgu powodowała to że taki osobnik miał większą szanse na przeżycie i przekazanie dalej tej mutacji itd itd aż powstał mózg człowieka.

pytolsky

2015-10-14, 17:16
Ewolucja jest wtedy, gdy organizm z jednej gromady staje się organizmem z drugiej gromady np. płaz staje się gadem lub gad staje się ptakiem. Zmiany w obrębie rodzaju z całą pewnością są jedynie przystosowaniem. Póki co nie zaobserwowaliśmy w przyrodzie czegoś takiego jak ewolucja.

botspam

2015-10-14, 17:19
do 50s przypomina czarnego, po 50s przypomina białego, już wiemy w którym momencie ewolucja się zatrzymała ;)