18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Evol

GuStaff22 • 2012-09-30, 14:16

Street art Evol: Jak zamienić nudny krajobraz w kontekstowej grze iluzji.

Street artEvol.

Evol jest utalentowany projektant i artysta uliczny z Berlina. Myślał, że nie było zbyt dużo nudnych miejskich powierzchnie i postanowił przekształcić te. Tylko przez drukowanie powtarzalny wzór budynków na papierze i wklejanie ich do skrzynek elektrycznych i plantatorów małych lub innego rodzaju urządzeń ulicznych, Evol nadaje miastu niesamowity efekt magiczny. Rzeczywiście, Evol okazuje losowy instalacji elektrycznej w przekonujący reprodukcji wieżowców miasta. On wykonuje swoją sztukę w różnych miastach, może w swoich ulicach. Pamiętaj, aby odwiedzić jego stronę, aby odkryć jego dzieła sztuki projektowania i instalacji ulic.





le...........ce

2012-09-30, 14:27
GuStaff22 napisał/a:

Evol jest utalentowany projektant i artysta uliczny z Berlina. Myślał, że nie było zbyt dużo nudnych miejskich powierzchnie i postanowił przekształcić te. Tylko przez drukowanie powtarzalny wzór budynków na papierze i wklejanie ich do skrzynek elektrycznych i plantatorów małych lub innego rodzaju urządzeń ulicznych, Evol nadaje miastu niesamowity efekt magiczny. Rzeczywiście, Evol okazuje losowy instalacji elektrycznej w przekonujący reprodukcji wieżowców miasta. On wykonuje swoją sztukę w różnych miastach, może w swoich ulicach. Pamiętaj, aby odwiedzić jego stronę, aby odkryć jego dzieła sztuki projektowania i instalacji ulic.


Nie ma co k***a, zajebista składnia :homer:

hudziel

2012-09-30, 14:46
Za użycie translatora i wrzucenie bez sprawdzenia nie piwo, ale ch*j w dupę.

lapps

2012-09-30, 14:58
nie smiejcie sie, moze niedawno z afryki przyjechal :E

Sapthor

2012-09-30, 15:59
chciałbym coś takiego w moim mieście zawsze chciałem wejść na dach wieżowca:D

miszcz310

2012-09-30, 23:35
Kurde u mnie na podwórku jest coś takiego. Na skrzynkach z gazem co to żółty ma knajpę jest coś takiego. Czyżby plagiat...

scchizm

2012-10-01, 14:00
rozj***ł mi głowę ten opis

be...........an

2012-10-01, 14:04
Obcokrajowcu! Doceniam Twoja ambicję, ale wstawiając temat mogłeś skonsultować się z kimś kto zna polską gramatykę i składnię. Pozdrawiam

Gonzoitano

2012-10-01, 14:05
rozumiem że to slang tego środowiska artystycznego?

wudun

2012-10-01, 14:39
Ja wiem co się stało;D
Miesiąc na zmywaku w Berlinie siedział i nie używał tam Języka Ojczystego. Po takim czasie mógł zapomnieć;D

be...........mc

2012-10-01, 15:35
No fajne ten Evol co robił.Projektant.Zmienił dużo miejskich powierzchnie...

Pa...........an

2012-10-01, 15:54
Dałem piwo zanim przeczytałem opis... Jakim trzeba być ... (i tutaj wstaw sobie jakiś chamski epitet) żeby wrzucić tekst z translatora? W profilu masz wiek 19 lat co jest pewnie ściemą. A jest ściemą, bo nie sądzę, żeby pełnoletni gość nie umiał wystukać kilku zdań na bazie tego co przetłumaczył mu translator... :roll:

Wstydź się chłopie i na przyszłość pomyśl co wrzucasz.

suchy945

2012-10-01, 18:04
Piwa nie ma. Google translatora każdy potrafi użyć. Nawet ja.

kacper_IK160P

2012-10-01, 22:48
:hitler: Grammar Nazi mode enabled.
Naucz się k***a pisać.
:hitler: Grammar Nazi mode still enabled.
Sam pomysł na takie ozdoby ulic jest zajebisty :D tylko że jak znam życie, to w Polsce zawsze znajdą się pojeby, którym się coś nie będzie podobać. Haters gonna hate. -,-