18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Europejczycy zasłużyli na zamachy

Voltas • 2015-11-17, 22:59
Izraelski rabin Rabin Dov Lior powiedział, że "zamachy w Paryżu to kara za holocaust". Dodał jeszcze, że "niegodziwcy w przesiąkniętej krwią Europie zasługują na to".

Stwierdzenie to padło podczas uroczystości pogrzebowej dwóch Żydów, którzy zginęli w walce z Palestyńczykami. "Zamachy są zasłużoną karą dla Europy, za to co zrobili nam 70 la temu" - powiedział.

Znany ze swojego skrajnie antypalestyńskiego stanowiska rabin żyje w okupowanej przez Izrael Wschodniej Jerozolimie. Cztery lata temu został przesłuchany policję. Chodziło o propagowanie książki "Tora króla", która zawierała treści rozważające m.in. kiedy Żyd może zabić goja.

źródło

Cz...........as

2015-11-17, 23:07
Na całym świecie, w każdej większej grupie znajdzie się idiota... Nic nadzwyczajnego, równie dobrze WTC to mogła być kara za hiroszimę.


RustyRat

2015-11-17, 23:12
przecież i tak wszyscy wiedzą że żydzi się sami wymordowali bo chcieli mieć mniej "ludzi" do podziału kasy z bankowych przekrętów ;]

SKINHEAD

2015-11-17, 23:14
Zydostwo samo sobie zasłużyło na antysemityzm... to najbardziej sk***iały naród zaraz po ciapatych i cyganach nadający sie do eksterminacji...

NieLubjeLudzji

2015-11-17, 23:21
Ostatnio ogladalem filmik na YouTubie o amerykanskich zydach wieszajacych kable nad miastem, bo, jezeli mnie pamiec nie myli, nie moga wychodzic z domu jak maja jakies swoje swieto czy ch*j wie co. Podobno dzieki kablom cala ich dzielnica moze byc uznana za "dom" i moga chodzic gdzie chca.

Zastanawiacie sie pewnie po ch*j o tym napisalem. Otoz, mowi to duzo o mentalnosci Zydow. Nawet wlasnego Boga staraja sie zrobic w ch*ja.

maderfakermen

2015-11-17, 23:58
Żydom należy/ał się holocaust jak psu buda.

AgentGrzesiek

2015-11-18, 23:05
NieLubjeLudzji napisał/a:

Otoz, mowi to duzo o mentalnosci Zydow. Nawet wlasnego Boga staraja sie zrobic w ch*ja.



Ale ...
Przecież to jest właśnie jedyny sposób postępowania z JHWH. Jedyny możliwy :-D
Bóg-psychopata, który daje wybór - wybrałem sobie was i będziecie mi służyć albo pójdziecie do piachu. To oczywiste że trzeba starać się z nim targować albo starać się go oszukać trzymając się dokładnie litery prawa ale według swojego rozumienia :-D
Dlatego żydzi nie poszli na chrześcijaństwo; JHWH jako dobry ojciec ? Co za absurd!!
Wystarczy przeczytac Biblię, żeby dowiedzieć się, że to nie prawda.
Dlatego też czytanie Biblii było zakazane przez Kościół.
Dopiero kiedy rozpowszechnił się druk ludzie mogli czytać Biblię - jednak na dobre im to nie wyszło bo powstał wtedy protestantyzm. Ech z deszczu pod rynnę :-P