18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Europeizacja dotarła już nawet do Warszawskiego Zoo ...

tony.soprano • 2013-05-21, 17:40
w roli głównej : lwy pedały,



w 19 sekundzie chwilowy bunt cwe*a :D

cały film na yt w lepszej jakości: /watch?v=XF-ET9VIuJo

'Krul' zwierząt ...

zonk

2013-05-22, 19:15
Robot napisał/a:

Co w tym dziwnego? W więzieniach też się faceci jebią, nie jest to pedalstwo w wyniku upośledzenia, braku dostatecznej ilości testosteronu w okresie płodowym czy innego badziewia, po prostu jest to pedalstwo z konieczności, z braku samic. Jeśli ZOO uznać za więzienie dla zwierząt, to mamy ten sam efekt.


To w więzieniu pedałują z konieczności, a na wolności nie raz wystarczy sama ręka. Coś tu kręcisz.

kustoszpan

2013-05-22, 19:29
SQT napisał/a:


To w więzieniu pedałują z konieczności, a na wolności nie raz wystarczy sama ręka. Coś tu kręcisz.



Widać że nie miałeś nigdy kobiety.
Jak już raz spróbujesz z kobietą, to polubisz.
Zobaczysz, że wtedy ręka nie będzie wystarczać.

Megatr0n

2013-05-22, 19:35
Ludzie, ogarnijcie się, u większości ssaków występujących w przyrodzie największą dewiacją i dziwactwem jest monogamia, co za tym idzie zwierzątka uwielbiają wsadzać przyrodzenie gdzie popadnie ale co jest najbardziej zaskakujące to fakt iż naukowcy do tej pory nie mogą wytłumaczyć występowania homoseksualizmu u ssaków. Według pewnej teorii jest to po prostu dla nich zabawa na zabicie nudy.
Więc owe lewki z przyczyn braku samic czy też totalnej nudy na podwórku, które jest niczym jelonek Bambi w porównaniu do sawanny postanowiły umilić sobie czas a fakt że jednemu się to nie podobało oznacza że w tym "śmiechowym" stadzie jest samcem beta, czyli niższy w hierarchi.

cerastes

2013-05-22, 19:45
eNeRgOo napisał/a:



A kto powiedział, że mówię o tych w niewoli? :shock:




na wolności lwy występują w stadach, gdzie jest dominujący samiec i samica.. z odchowanych młodych zostają samice aby uczyć się opieki nad kociętami samicy alfa, polować w stadzie i ogólnych zasad życia w stadzie. Młode samce zawsze odchodzą, same albo są przeganiane przez ojca.. dzięki temu miedzy stadami dochodzi do wymiany puli genów. I to na wielkich obszarach gdyż młode samce zanim osiągną pełną siłę trochę muszą się powłóczyć po sawannie same..

Jak żyję nie widziałem żadnego filmiku potwierdzającego homoseksualizm wśród lwów żyjących w naturze.. Za to wiele agresji w walczących samcach.. z jednej strony lew który chce utrzymać stado, z drugiej lew który chce sobie stado przywłaszczyć.. I jest to normalne, bo stary lew też kiedyś musi odejść aby przyszedł do stada nowy chromosom XY.

No ale czekam.. przekop internet i udowodnij mi że się mylę !!

..

pemb

2013-05-22, 19:58
Tak jakby homoseksualizm był czymś nowym w świecie zwierząt.

eNeRgOo

2013-05-22, 20:30
cerastes napisał/a:




na wolności lwy występują w stadach, gdzie jest dominujący samiec i samica.. z odchowanych młodych zostają samice aby uczyć się opieki nad kociętami samicy alfa, polować w stadzie i ogólnych zasad życia w stadzie. Młode samce zawsze odchodzą, same albo są przeganiane przez ojca.. dzięki temu miedzy stadami dochodzi do wymiany puli genów. I to na wielkich obszarach gdyż młode samce zanim osiągną pełną siłę trochę muszą się powłóczyć po sawannie same..

Jak żyję nie widziałem żadnego filmiku potwierdzającego homoseksualizm wśród lwów żyjących w naturze.. Za to wiele agresji w walczących samcach.. z jednej strony lew który chce utrzymać stado, z drugiej lew który chce sobie stado przywłaszczyć.. I jest to normalne, bo stary lew też kiedyś musi odejść aby przyszedł do stada nowy chromosom XY.

No ale czekam.. przekop internet i udowodnij mi że się mylę !!

..



Nie będę nic przekopywał. Za dużo naoglądałeś się Animal Planet, a tam raczej pokazuje się heteroseksualne akty wśród zwierząt i pie**olisz jak nie jeden z wielu sadolowych "naukowców". Jeśli chcesz mogę Ci wysłać listę wszystkich gatunków wykazujących homoseksualność, które omawialiśmy na wykładach o ewolucji.
I zaraz wyprzedzam fakty - nie, nie studiuję w tym katolickim i opóźnionym ze wszystkich stron kraju. Pozdrawiam.

bober4

2013-05-22, 20:40
Na śpiocha chce go wyr*chać. :mrgreen:

Li...........ta

2013-05-22, 21:11
eNeRgOo napisał/a:



A kto powiedział, że mówię o tych w niewoli? :shock:


To po jaką cholerę głosisz swoje "oświecone" mądrości pod filmem o zwierzętach z warszawskiego zoo?

Liściec

2013-05-22, 21:41
Cytat:

Nie będę nic przekopywał. Za dużo naoglądałeś się Animal Planet, a tam raczej pokazuje się heteroseksualne akty wśród zwierząt i pie**olisz jak nie jeden z wielu sadolowych "naukowców". Jeśli chcesz mogę Ci wysłać listę wszystkich gatunków wykazujących homoseksualność, które omawialiśmy na wykładach o ewolucji.
I zaraz wyprzedzam fakty - nie, nie studiuję w tym katolickim i opóźnionym ze wszystkich stron kraju. Pozdrawiam.



Bardzo dojrzałe podejście. "Nie bendem nic udowadniau, bo wiem lepiej, bo zmywałem talerze w Anglii a tam som mondre ludzie i powiedzileli mi rze tak nie jest a one som mondre i wiedzom lepiej zacofany polaczku"

Ba...........or

2013-05-22, 21:54
piwo za bunt cwe*a haha

cerastes

2013-05-22, 22:22
eNeRgOo napisał/a:



Nie będę nic przekopywał. Za dużo naoglądałeś się Animal Planet, a tam raczej pokazuje się heteroseksualne akty wśród zwierząt i pie**olisz jak nie jeden z wielu sadolowych "naukowców". Jeśli chcesz mogę Ci wysłać listę wszystkich gatunków wykazujących homoseksualność, które omawialiśmy na wykładach o ewolucji.
I zaraz wyprzedzam fakty - nie, nie studiuję w tym katolickim i opóźnionym ze wszystkich stron kraju. Pozdrawiam.




kolejny idiota żyjący w wyimaginowanym świecie.. pochwal się na jakim to Uniwerku za granicą robisz studia.. podaj wydział, kierunek. Ja też kończyłem prestiżową uczelnie i chętnie poznam miejsce gdzie kształcą się lewicowe głąby..

świat organizmów został zaprojektowany przez ewolucje tak, aby osobniki dwóch płci łączyły ze sobą geny. Dzięki temu potomstwo może rozwijać swoje przystosowanie do środowiska w którym żyją, stawać się doskonalsze..

Homoseksualizm w świecie zwierząt jest zaburzeniem procesu rozmnażania, co skutkuje zatrzymaniem procesu ewolucji !!
każdy naukowiec zajmujący się Ewolucjonizmem w biologi ci to powie.

Rottensparrow

2013-05-22, 22:42
co za cwe* nagrywa r*chające sie lwy i co za cwe* wrzuca to tutaj

eNeRgOo

2013-05-22, 23:05
Liściec napisał/a:



Bardzo dojrzałe podejście. "Nie bendem nic udowadniau, bo wiem lepiej, bo zmywałem talerze w Anglii a tam som mondre ludzie i powiedzileli mi rze tak nie jest a one som mondre i wiedzom lepiej zacofany polaczku"



Jeśli tak opisują Ci życie za granicą, to bardzo mi przykro. :mrgreen:

cerastes napisał/a:




kolejny idiota żyjący w wyimaginowanym świecie.. pochwal się na jakim to Uniwerku za granicą robisz studia.. podaj wydział, kierunek. Ja też kończyłem prestiżową uczelnie i chętnie poznam miejsce gdzie kształcą się lewicowe głąby..

świat organizmów został zaprojektowany przez ewolucje tak, aby osobniki dwóch płci łączyły ze sobą geny. Dzięki temu potomstwo może rozwijać swoje przystosowanie do środowiska w którym żyją, stawać się doskonalsze..

Homoseksualizm w świecie zwierząt jest zaburzeniem procesu rozmnażania, co skutkuje zatrzymaniem procesu ewolucji !!
każdy naukowiec zajmujący się Ewolucjonizmem w biologi ci to powie.





Uprościłeś całą biologię w zaledwie dwóch zdaniach. Niestety ku twojemu zdziwieniu nic nigdy nie jest takie proste, na jakie wygląda. Zwierzęta, w tym my - mają instynkt i według tego instynktu zawsze w mniejszym lub większym stopniu będą podążały. Również za potrzebami sexualnymi, które czasem mogą być uwarunkowane na tą samą płeć. W przyrodzie nic nie ginie i często bywa tak, że ona sama reguluje liczebność i stopę ewolucyjną danego gatunku na danym obszarze, nie tylko przez konkurencję czy dobór naturalny, co pewnie znasz z podstawówki. Zauważ, że homoseksualizm pojawia się u gatunków stojących wyżej ewolucyjnie. Ciekawe dlaczego? ;-)

Nie spodobała mi się salwa słów skierowanych w moją stronę. W taki sposób tylko pokazałeś, że nie jesteś osobą godną dyskusji gdy obrażasz osobę z którą prowadzisz konwersację. :-?

A tutaj moj univerek, żebyś przypadkiem nie posrał się ciekłym malcem 8-)
http://www.uni-hamburg.de/biologie/wisseinrichtungen_e.html
http://www.biologie.uni-hamburg.de/bzf/

Może jeszcze podać Ci moje zdjęcie? :lol:

I nie licz, że nastąpi dyskusji ciąg dalszy. Z płycizną nie obcuję.

cerastes

2013-05-23, 02:16
eNeRgOo, pedał detected !!!


to jest sadistic a nie różowe kucykowe forum, WON !


a twoje zdjęcie, no cóż.. samo się znalazło


milosciprzyjazn

2013-05-23, 06:11
eNeRgOo

A teraz zostaniesz zwyzywany od pedałów, gdyż sadolowa-prawica nie ma już argumentów...