18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Europa w 2025.

KamsonV • 2015-10-02, 22:05
Chciałbym przedstawić wam własny filmik humorystycznie opisujący sytuacje w Europie za kilka lat. Nie ma na celu obrażać żadnych ciapaków ani innych zwierząt tego pokroju. :terror:


jak ch*jowe to sory, przynajmniej nie było.

So...........th

2015-10-02, 22:12
Jakaś puenta czy coś?
No nagrałeś jak wstajesz, świecisz golizną wpie**alasz ojca kawę i szlafrok, liczysz literki w gazecie, puszczasz muzykę przez telefon w mieszkaniu i wychodzisz na balkon. Dla mnie to raczej coś jak: "Mój stary ma kasę, więc ch*ja mi zrobicie".




KamsonV

2015-10-02, 22:18
Jak nie zrozumiałeś to zapytaj ojca o co chodzi. Niczym nie świecę i niczym się nie chwalę, jak dla ciebie facet bez koszulki to obraza to wypie**alaj do ciapaków, tam wszyscy noszą te burki czy ch*j wie co to są.

Bugini

2015-10-02, 22:33
Postać na balkonie popijająca z kubka jako, że jest białej karnacji może symbolizować ortodoksyjnego lewaka który odbiera świat przez pryzmat lewicowego niedoj***nia umysłowego (LNU)i tak np patrząc na wybuchy myśli " ależ ci imigranci dziś nie w sosie ale mają prawo walczyć o swoje i wyrażać swój sprzeciw", słysząc nawoływania do zabijania niewiernych myśli " kurczę to brzmi trochę groźnie ale przecież to inna religia, wartościowsza i należy uszanować", w kubeczku oczywiście wegetariańska herbata jaśminowa słodzona cukrem trzcinowym..

So...........th

2015-10-02, 22:35
KamsonV, Wydaje ci się, że rozumiesz, ale nie masz bladego pojęcia co może nas czekać...
Może nie wyraziłem się subiektywnym słowem, zaś krytycznym...odpowiednim do materiału. Trochę tak jak z dzisiejszymi filmami, treści zero, liczą się natomiast efekty specjalne, tak i w twoim filmie, brak tej pie**olonej puenty. Nikt nie jest tobą a ty nie jesteś wszystkimi, nie każdy wie co "autor miał na myśli" (stwierdzenie adekwatne do twojego wieku), więc zamiast chować się przed ostrym hejtem na tym portalu, wyjdź naprzeciw i staraj się utrzymać swoją pozycję, a i przyjąć słowo krytyki, inaczej, nie masz najmniejszych szans w przetrwaniu w przyszłym świecie.

KamsonV

2015-10-02, 23:02
Bugini, no i brawo na tym polega ironia zawarta w tym filmie. Poza tym cukier trzcinowy jest ch*jowy, ja słodzę wyłącznie stewią. @up 4 lata to faktycznie ogromna różnica między nami.

rbQ321

2015-10-02, 23:06
Czytasz gazetę od tyłu?

aven1

2015-10-02, 23:16
ej ale od słodzonej zielonej z jaśminem to sie odpie**ol

uho82

2015-10-02, 23:17
Ładnie wstajesz, teraz nagraj jak idziesz spać.

KamsonV

2015-10-02, 23:32
rbQ321, miło, że ktoś zauważył. To taki smaczek i nawiązanie do tego, że tam się czyta od prawej do lewej.

Tata_Marcina

2015-10-02, 23:41
Filmik humorystyczny, zwykły, prosty, krótki, amatorski, mi sie podoba, piwko

MeScruff

2015-10-02, 23:58
Jeżeli ktoś nie potrafi dopasować tytułu (i go zrozumieć) do tego, co przedstawia ten filmik to fakt, można nie zobaczyć puenty.. Chociaż moim zdaniem, po ostatnich wydarzeniach, na prawdę trzeba się postarać, żeby tego nie zrozumieć :homer:

Co do samego filmiku, tak jak wyżej prosty i elegancko wykonany, piwko leci. :)

mazin

2015-10-03, 00:09
Gazeta od tyłu, ciapacka muzyka, wielbłąd na kubku, kawa zapewne arabica. "Smaczków" jest więcej, choć moim zdaniem zabrakło plakatu kozy nad łóżkiem i modłów na dywaniku.