18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Europa

macmax • 2017-05-11, 19:12
Święty Piotr przechadza się po Czyśćcu, nagle u progu napotyka HITLERA! WTF!!! Co ty tu robisz ??? Zwolnili mnie bo w piekle nie ma już miejsca, muszą przyjąć 100 milionów islamistów odpowiedzialnych za wymordowanie wszystkich Żydów, Francuzów, Szwedów, a nawet Niemców ! Swięty Piotr zagląda do Piekła, nagle spotyka MERKEL i MACRONA. Co wy tu robicie ??? Merkel - jestem odpowiedzialna za śmierć wszystkich Niemców i wielu innych europejczyków, Macron - jestem odpowiedzialny za śmierć wszystkich Francuzów, a także wielu innych..........Święty Piotr wraca do Nieba, gdy nagle spotyka Kaczyńskiego, Orbana i Putina. Zwraca się do KACZYŃSKIEGO i ORBANA, co wy tu robicie ? Kaczyński - Macron nałożył na mnie sankcje za nie przyjmowanie islamistów! Orban - na mnie też !!! A ty PUTIN WTF! Co ty tu robisz? A ja tych wszystkich ISLAMISTÓW wysłałem do PIEKŁA !
:-D :-D :-D :wodka:

pi...........ja

2017-05-11, 19:46
Trudno zedytować tekst przed wstawieniem?

parolpl

2017-05-11, 21:42
Serio, kaczka... jak zatrzymają nam dotacje, to osobiście poleci gałę tuskowi pucować. To ścierwo niczym się nie rożni od po, psl, sld itd.

sumka

2017-05-11, 23:45
Kaczka w niebie? nie wiedziałem ze pedałów przyjmują do nieba bo słuchając kato-prawicy myślałem że to największe zło na tym świecie:)