18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eurodame, help.

staruchazpalcemwd • 2017-05-16, 00:54
To nie jest parodia. Jakaś tam fundacja Europa bez barier/granic spłodziła o to ten filmik przy pomocy środków z unii europejskiej. :shock:



I jeszcze ten przemytnik na latającym dywanie... :facepalm:

P.S. Jak ktoś ma ochotę to polecam poczytać komentarze na "jutubie" pod tym arcydziełem. Chyba się spodobał :amused:

cuurniprime

2017-05-16, 01:07
Urzekło mnie to gówno. Widać że lewactwo zaznajomione z grzybkami i innymi takimi :krejzi:
A teraz wybaczcie, idę szukać tej wróżki by zrealizować pewną fantazję związaną z aktualnymi wydarzeniami...

ponurak5000

2017-05-16, 07:56
Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że ile by człowiek nie obejrzał tych lewackich propagandowych filmików na YT, zawsze komentarze i oceny są wyłączone... Ciekawe dlaczego...

TytanowyRosomak

2017-05-16, 08:12
Nosi mnie gdy słyszę takie lewackie pie**olenie.


Volfodzio

2017-05-16, 08:55
Dość mocno wybieli tych ludzi... dosłownie i w przenośni

Verbatim369

2017-05-16, 09:21
Musiało się dziać. Bo ranking wyłączony ;)

buoba

2017-05-16, 09:44
Ja pierdzielę, co ja obejrzałem...

Zwróćcie uwagę, że ci imigranci są biali. Czy to nie rasizm wobec fali murzynków i dobrze opalonych Arabów? Chyba należy zgłosić ten film ;-)

Za tą animację autor dostał Nagrodę Odrodzenia Eurokołchozu, roczny zapas wazeliny i nocną wycieczkę po Molenbeek :mrgreen:

nowynick

2017-05-16, 09:58
7 lat na medycynie, a skończył w warzywniaku :D

nie no ale wyraźnie pogonili dwóch leniuchów socjalnych, a przyjęli rodzinę ze strefy ogarniętej wojną, Ja jestem za, Przyjąć ten milion ludu uciekającego przed wojną (do czasu jej zakończenia) do NAJBLIŻSZEGO bezpiecznego kraju - Jordania, Turcja, Izrael :mrgreen: , Liban i od biedy nawet im zafundować te leki i żarcie, a cała reszta z miejsca wypie**ala do siebie...

darex99

2017-05-16, 10:14
Rozpisał bym się w tym komentarzu na kilkadziesiąt wersów, ale nie ma sensu, napiszę więc krótko - 0:20" I will WORK in Europe " ...hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, że ktoś tak dalej usiłuje manipulować..eh, aż mnie na wymioty bierze!

Kadan

2017-05-16, 11:08
A gdyby się tak zmówić i urządzić im tzw. "Rajd" na cały ich kanał i zawartość? :amused: Think about it :krejzi:

yatoya

2017-05-16, 13:11
Zgłosiłem oszustwo do youtube :)

Ork.Fajny

2017-05-17, 09:04
Hmmmmm. Wyłączone komentarze i oceny przy filmie. To zawsze dobrze świadczy o intencji autora filmu...

sezamkowyRozpierdol

2017-05-22, 11:29
Autorzy tego materiału musieli mieć niezły ubaw ukazując białego człowieka do tego mówiącego po angielsku z Bliskiego Wschodu i Afryki, nie wspominając o "szczęśliwej rodzince" w hidżabach - symbolu zniewolenia i upodlenia kobiet w świecie islamskim albo o Aladynie na latającym dywanie :facepalm: