18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Euro Truck Simulator 2 - Ślązak

NecroVision • 2013-01-13, 20:23
Hanys ze Ślązka po raz kolejny!
Tym razem Euro Truck Simulator.

Bez spiny w komentarzach proszę ;D

EDIT: PS. Fajnie się rozpie**ala po skrzyżowaniach :D

franek000

2013-01-13, 22:29
Tak wam przeszkadzają Ślązacy... to przyznajcie się po kolei skąd jesteście. Na mieszkańca każdej części Polski się coś znajdzie. Nie zależnie od tego, czy jest z Warszawy, Gdańska, czy z tak zwanej "Polski B" na wschodzie. Poza tym Śląsk generował swego czasu ogromne zyski z przemysłu. Zyski, które nie zostawały na Śląsku, lecz były pompowane w stolicę i słabiej rozwinięte regiony.

Śląska gwara ma wiele naleciałości niemieckich, lecz nie sposób tego uniknąć, gdy na Śląsku mieszka i mieszkało tylu szkopów. Mieszkam na Śląsku od urodzenia (tak, teraz możecie mnie za to zj***ć z góry na dół, zwyzywać od szkopów, wysyłać do diabła i kazać wypie**alać do niemiec) i właściwie, to znikoma ilość osób w większych śląskich miastach używa gwary. Ba, nawet na wsiach nie jest to popularne. No i żeby nie było, to mieszkam na historycznym, a nie administracyjnym Oberschleissen.

A gotka w filmiku... trochę wymuszona i szczeniacka, no ale... Zanim skrytykujecie, pomyślcie dwa albo i więcej razy, czy wy zrobiliście cokolwiek "lepszego" albo "ciekawszego" niż autor filmików. No i jeżeli bierzecie na poważnie, to jak on goda i o czym goda, to gratuluję.

Mimo wszystko, pozdrawiam.

JebaćCyganów

2013-01-13, 22:32
Mówi też Breslau. Używa germanizmów, które raczej nie należą do typowo polskiej kultury. Pewnie przypadkowo jego rodzina znalazła się po polskiej stronie, a ty pie**olisz o wspaniałej różnorodności. Nie ma tu czego doceniać, jego wersja polskiego jest co najmniej wk***iająca. Gdzie te moje kompleksy ?

bohdan_lazuka

2013-01-13, 22:40
Wrocław - czy Breslau i Stetin to tak polskie miasta jak Lwów jest ukraiński...

@j***ćCyganów - idź j***ć cyganów.

NecroVision

2013-01-13, 22:41
j***ćCyganów napisał/a:

Mówi też Breslau. Używa germanizmów, które raczej nie należą do typowo polskiej kultury. Pewnie przypadkowo jego rodzina znalazła się po polskiej stronie, a ty pie**olisz o wspaniałej różnorodności. Nie ma tu czego doceniać, jego wersja polskiego jest co najmniej wk***iająca. Gdzie te moje kompleksy ?



Autor tych filmików posługuję się "normalnym" językiem polskim na 100% nie gorzej niż ty... Nie znasz go, a obrażasz jego rodzinę tylko dlatego, że na potrzeby filmiku posługuje się gwarą?
Powiedz mi pod jakim względem Mikołaj jest (nie jest, ale jakoś to pytanie musiałem zadać) Polakiem w gorszym stopniu niż Ty?

Dodatkowo idąc Twoim tokiem rozumowania wszyscy budowlańcy mówiący na poziomice "waserwaga" też mają wypie**alać do Niemiec, a ich dziadkowie są zapewne pochodzenia niemieckiego? Jeśli tak to współczuję światopoglądu, szczerze współczuję.

Hooch

2013-01-13, 22:58
Jestem mile zaskoczony komentarzami pod tym tematem. Jednak Sadistic to nie tylko zakompleksione dzieci, które w swoim życiu niczego nie osiągnęły i wyzywają się na innych za ich oryginalność.

MoDaN

2013-01-13, 23:02
Kaj jes Beuthen ! :)

Spartan78 Kce

2013-01-13, 23:06
Jak bez spiny?? To nie pie**ol ze to Hanys!

Rockmen

2013-01-13, 23:33
SZTOP! SZTOP! :D

ł...........na

2013-01-13, 23:47
Nie wiem czy gościu wie ale w tej grze jest do wybrania język śląski.

Hesbollah

2013-01-13, 23:57
@up to żeś teraz pie**olnął...

darkclif

2013-01-14, 00:27
Co poniektórych to już dosłownie posrało, to że koleś gada gwarą śląską to chyba nie znaczy od razu że się czuje bardziej niemcem niż polakiem o.O

Ba...........co

2013-01-14, 01:27
ch*j z gwarą, mnie w tym filmie wk***ia to "R", takie Tuskie jest.

medebor

2013-01-14, 09:10
ten język brzmi jak polski puszczony od tyłu