18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Euro 2012 - Zapraszamy Niemców

Marik1234 • 2012-03-27, 22:59
Komu się to nie podoba ten szwab!


ra...........el

2012-03-28, 02:03
@Hladysz - szkoda, że nie zrozumiałeś w jakim kontekście pokazany został tu Szpak. no cóż, nikt jednak nie zabroni dzieciom korzystania z sadistica...

vass

2012-03-28, 03:27
k***a wszystkich wszystko i wszyscy wk***iają :) Wyluzujcie trochę k***a ;)

maderfakermen

2012-03-28, 07:28
Ja pie**olę. Polacy to naprawdę w 90% zakompleksiony katolicki ciemnogród, śliniący się do każdego kto nie jest polakiem. Żebyśmy mieli tyle rozumu co przeciętny helmut, to byśmy wiedzieli, że nie należy srać we własne gniazdo. Nie mamy już nic swojego, bo wszystko sprzedaliśmy. Nie produkujemy żadnych samochodów na poziomie (pomijając tę podróbę lambo, którego przeciętny polaczek-patriota może tylko nienawidzić bo go nań nie stać). Przemysł elektroniczny w dupie. Unitra - klasyka, sprzęt tani, przewyższający poziomem nawet technicsa rozj***ny. Fabryka światowej klasy traktorów, przemielona na gruz. A polaczki tylko to wina Niemców i żydów. Niech mi jakiś prawdziwy polak patriota wytłumaczy dlaczego ww polsce za 20km ch*jowej jakości autostrady, w niemczech może powstać 60km. Helgę która jest na emeryturze stać na wakacje poza granicami państwa i wizyty u lekarzy specjalistów bez kolejek. A wasze babcie? mogą ewentualnie pozapie**alać po zaśmieconym parku i dokarmiać gołębie... k***a skończcie pie**olić, bo się tylko pogrążacie coraz bardziej we własnej ciemnocie. Dlatego już dawno się odciąłem, od wszelkiej rasy narodowców zadymiarzy, prawdziwych patriotów (większość z nich nie potrafi podstawowych zasad ortografii, o poprawnej wymowie to już nawet szkoda pisać) rzygających jadem, i katolików których religia jest nie bardziej poj***na niż islam.

smutne to jest. ja też jestem polakiem :szloch: ale przynajmniej nie jestem wąsatym polaczkiem w sandałach i skarpetach w romby drących ryja kto jest żydem, niemcem, ruskim...

jestem coraz bardziej przekonany w słuszne słowa testovirona który kręci polaczkami jak karuzelą.

Ba...........ro

2012-03-28, 08:53
krycha7 napisał/a:

jak już tu ktoś kiedyś powiedział:
"jak będę chciał obejrzeć takie pie**olone gówno, to sobie odpalę Tusk Vision Network" jeszcze k***a gość mi powie, że jak mi się nie podoba to jestem szwab, no k***a ziomek, weź się opamiętaj. Jakiś zj***ny mongoł, który k***a tak kaleczy ten nasz piękny polski język, ni ch*ja nie idzie zrozumieć co on napie**ala w niektórych momentach, a kiedy rozumiem co mówi, to wolałbym, żeby było odwrotnie... Za taki syf oni dostają ciężkie pieniądze, zatrudniają jakiegoś zjeba z ulicy, który na codzień jest ponurym ku*asem i każą mu być "śmiesznym", to dostanie swoje show. k***a proszę was, w tym narodzie jest potencjał, wielu ludzi ma zajebiste poczucie humoru i jest tu również wielu inteligentych ludzi i zamiast sięgać po jakiś ch*jowych Majewskich, czy k***a Trudne Sprawy, pokażmy, że stać nas na więcej, że śmieszą nas nieco mądrzejsze rzeczy, bo robimy z tego Narodu pośmiewisko



Świetnie swoją drogą pokazałeś, jak piękny jest nasz polski język :amused:

di...........it

2012-03-28, 10:49
mówi jak Steffen Möller

dju_s

2012-03-28, 11:30
@maderfakerman

co do polskiej produkcji. Może słyszałeś o autobusach Solaris- polskie, samochody- jest Leopard, eletronika- Manta, może słyszałem o spółce KGHM- jeden z największych na ŚWIECIE wydobywców i producentów miedzi. OknoPlast- jeden z największych polskich producentów okien (sponsor Interu Mediolan). Takich przykładów jest dużo więcej więc nie pie**ol, że Polak nie potrafi.
Będziemy płacić jeszcze za błędy lat 90, ale jest coraz więcej polskich producentów, którzy chcą inwestować w rozwój w Polsce i za granicą.

Nie jest tak źle. Tylko Polacy lubią narzekać i zamiast znajdować pozytywy to się skupiamy na tym co złe.

krycha7

2012-03-28, 12:02
Bambi. napisał/a:



Świetnie swoją drogą pokazałeś, jak piękny jest nasz polski język :amused:



Nasze polskie przekleństwa i bluzgi są równie piękne, jak i cały nasz język ;)

konował

2012-03-28, 13:12
@Maderfakermen Ty tam nie pie**ol bo jak cię pie**olnę to się osrasz na swoje ino nowe widły chamie j***ny, żydzie, komuchu i ch*j ci w terefere.

czarny665

2012-03-28, 13:33
Deceiver napisał/a:

Piwo postawiłem jedynie za 'Zehn Klein Jagermeister - Die Toten Hosen', bo strasznie uwielbiam ten utwór.

Reszta ch*jowa niestety...


a ja lubie pic Jagermeistera.

k***a, mongoł promuje Polske. To już do ch*ja lekka przesada!!!

solar90

2012-03-28, 13:51
Jak nie lubię tego zj***nego kitajca to też jestem szwabem?

idzior

2012-03-28, 13:51
Kitajec się pomylił, Nasz! Nie Twój kraj !

Lucifers Ass

2012-03-28, 14:07
Hahaha o Żydach było najlepsze :evil:

Astarot

2012-03-28, 15:24
Czy on czasami nie za dobrze czuje się w naszym kraju? Lekka przesadza pie**oli o żydach, Niemcach, a sam jest brudem który by zgnił w swojej Azji do której się już nie przyznaje. Polskie gówniane media i cały 'show-biznes' wypromował jakieś gówno a teraz się jarają wszędzie....

Cytat:

Komu się to nie podoba ten szwab!



Dobre!

Rumcajs_Rozpruwacz

2012-03-28, 16:06
Hladysz napisał/a:


Z tym to przesadzili...to już Grodzka jest bardziej męska od Szpaka.


To nie jest dobry przykład.
Poza tym jaki nasz kraj, jaki nasz kraj?! Gdzie ten mongolec sie wpie**ala do nas?!

Lensen

2012-03-28, 17:19
Za żarcik o 39' strzeliłbym całemu tefałenowi, majewskiemu i temu skośnemu w tył głowy...