18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Euro 2012

MaDeIn • 2012-06-28, 19:55
Co u ciebie Joachim - spytała Angela.
- Spoko - po uporaniu się z Grecją, czas na Włochy a potem jak nie odpadniemy to Portugalia albo Hiszpania. A co u Ciebie?
- U mnie w zasadzie to samo. Po uporaniu się z Grecją czas na Hiszpanię, a potem jak nie zbankrutujemy to Portugalia albo Włochy.

BongMan

2012-06-29, 11:57
Aż się wczoraj naj***łem jak przegrali. Ło Jezu jak ja tych ch*jków nienawidzę!!!

zonk

2012-06-29, 12:12
@BongMan jako osoba która jest najbardziej poniżana na tym portalu, lepiej stul dziób.

BongMan

2012-06-29, 12:18
Oo jeden z moich pokemonów :D Jeśli dla ciebie to, że kilku małych hejterków szczeka na mnie na forum jest poniżaniem, to brak mi już na ciebie słów. Zaraz się jeszcze pewnie wypowie drugi mój pokemon - dymaniec, wydymaniec, czy jak mu tam...

ORMOWIEC

2012-06-29, 12:30
BongMan teraz będziesz miał urwanie ch*ja bo gimbaza wakacje zaczyna ;)

Wojna:)

2012-06-29, 18:35
@Bongman, Twoje dowc**y w większości są raczej żenujące, natomiast sam fakt tego jak atakuje Cię gimbaza jest fascynujący :)

dymion

2012-06-29, 21:31
żeby to był chociaż troll, to moglibyście się podniecać, ale to tylko przegraniec, którego sucharów nikt nie chce słuchać w rl, więc nas tutaj męczy

Człowiek Drzewo

2012-06-30, 00:05
A może ma swój świat? Może czuje się zajebiście mogąc wrzucić jakiś kawał i potem poczytać jak ludzie obnażają się ze swoich myśli w komentarzach. Jak na siłe starają się wybić ponad szarą masę w rzeczywistości samym ją tworząc. Codzienne obcowanie z takimi umysłowymi impotentami(czy to realnie, czy wirtualnie) potrafi uświadomić człowiekowi jak wyjątkowy jest.