18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Erytrea vs Etiopia vs policja

GeorgeHarvey1 • 2023-12-31, 00:52



Czyli Londonistan

psyhepl

2023-12-31, 01:04
te angielskie biedaki nawet nie maja broni

Macx83wwww

2023-12-31, 01:30
W Anglii to są p*zdy, a nie policjanci i do tego nie mają uprawnień, małe grube policjantki, a nawet chłopy grubasy, które nawet siebie by nie były w stanie obronić, ajk ktoś jest z nożem to wzywają specjalne jednostki, a koleś sobie spokojnie odchodzi, czego sam byłem świadkiem.

Siriuz

2023-12-31, 02:00
Oni walczą za nas! Wyślijmy im broń!

onucek

2023-12-31, 08:27
Siriuz napisał/a:

Oni walczą za nas! Wyślijmy im broń!



Jakbyśmy uzbroili białych anglików to byłoby tam fajnie!

patmon

2023-12-31, 09:22
Dumna Anglia. Śmiech na sali. Popatrz kto tam na ulicy robi rozpie**ol, przygarniają setkami tysięcy specjalistów, inżynierów i doktorów z łódek i bawią się w zoo, że niby pod kontrolą wszystko i wszystkich mają. Miliony funtów wydawane dziennie na trzymanie ich w hotelach, pubach, oraz innych ośrodkach, mają siedzieć i robić nic. Angole jak grają w pedalską piłkę nożną to stadiony pełne białych angoli z dziada i pradziada. Idziesz do szpitala, czy ośrodka zdrowia i cały sztab ludzi od miotły po specjalistów lekarzy masz murzynów wszelakiej maści oraz turbanów, ciapaków, nepalczyków i europe wschodnią. Specjaliści co googlują obiawy i zapisują paracetamol. Czekam na dzień w którym pie**olnie ten cały cyrk i dzikie małpy będą wycinać w pień angoli, którzy dalej będą tłumaczyć , że to taki odosobniony przypadek, oj zdarzyło się, trzeba wybaczyć, najlepiej na kolanach czarne stopy całować, machać tęczowa flagą i głosić, że życie małp w gościnie ważniejsze od gospodarza i jego rodziny.

turor

2023-12-31, 09:56
Ja tam nie widzę żadnych uchodźców.
Toż to wyborcy Donka przypominają mu, że czas na zapłatę :D

smc

2023-12-31, 10:49
Protestujący też.

CrystalFairy

2023-12-31, 11:29
Jedyne co nie budzi pogardy na nagraniu, to stabilizacja obrazu.

Heliar

2023-12-31, 12:50
Oj tam studenci popili i się pobili. Wyrosną z nich wspaniali lekarze i inżynierowie

Kacu63

2023-12-31, 13:59
Erytrejczycy z etiopczykami rżną się do dzisiaj mimo upływu już niespełna 30stu lat od odzyskania przez pierwszych niepodległości.
Nie mają wojny, ale żywią do siebie nienawiść wrodzoną. Ci pierwsi nie zapomnieli drugim lat ludobójstw, grabieży, gwałtów i trwającej do dziś sp***olonej sytuacji w kraju, tak jak my polacy zapominamy sąsiadom i jeszcze ich do siebie spraszamy z otwartymi odbytami ha tfu!

Za to szanuje erytrejczyków Dopuki rżną się u siebie albo (jak na przykładzie) u tych łajdaków z wysp brytyjskich niech rozpie**olą im tam wszystko. Zasłużyli ;D

Ha...........dy

2023-12-31, 15:01
Nie wiedziałem, że w Erytrei mają piętrowe autobusy na wzór brytyjskich. Sadistic uczy, Sadistic bawi... :-)

JebacPis100procent

2023-12-31, 16:48
HardyTwardy napisał/a:

Nie wiedziałem, że w Erytrei mają piętrowe autobusy na wzór brytyjskich. Sadistic uczy, Sadistic bawi...



To są Zjednoczone Emiraty Brytyjskie.

Mirek19850509

2023-12-31, 22:15
Tysiące lat cywilizacji i nikt się nie nauczył że granicę są po to ,by nie wpuszczać do siebie wirusów bo to się kończy ,zabiciem danej gościnnej cywilizacji, przez nowy organizm ,ale powstało liberalne lewactwo i cofają nas do ery kiedy nikt nie wiedział że tak się nie robi , aż za 200 lat biała rasa wyginie , już się biali nie mnożą tylko kariery robią a lewacka narreacjia to ,że dzieci to patologia i trzeba je usuwać , a szkoda że ich matka nie wyskrobał nie było dziś tego LGBT i Tuska i Kaczyńskiego

TomaszBukowski

2024-01-01, 01:02
Więcej ścierwa sobie nawpuszczajcie