18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eriksen pada na boisko

huncfot130 • 2021-06-12, 18:56
Podczas meczu Euro pomiędzy Danią a Finaladią na murawę padł bez życia Eriksen

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2021-06-14, 08:06 ]
huncfot130 napisał/a:



Inne ujęcie



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2021-06-14, 08:08 ]
Ebactefalen napisał/a:


Kubaflis27

2021-06-13, 01:00
I wytłumacz ludziom że covid jest groźniejszy niż zawał

Zasysacz

2021-06-13, 01:47
A mnie zastanawia człowiek młody z doskonałą kondycja od tak pada na glebę ? Ja myślę ze coś chodzi o coś innego choroba tez raczej nie wchodzi w grę bo przecież takiej klasy zawodnicy badają się pewnie co drugi dzień. Ja myślę ze coś przedobrzył :P

k***a jak edytować to co już się napisało ?

floverinho

2021-06-13, 04:55
k***y j***ne co myślą, że są sadystyczne "bo mam konto na sadistic" i się śmieją z tej sytuacji - ch*j wam w p*zdę. Nie życzę nikomu takiej akcji, która się przytrafiła temu piłkarzowi. Czasami jak czytam te komentarze to nie wiem czy to sadol czy jakiś j***ny cyrk.

bercisko

2021-06-13, 06:51
Mistrzostwa Europy w kopanie skórzanego worka- kilkuset milionerów biega po murawie.

jednoręki-ujeżdżacz

2021-06-13, 09:45
Tak. Lekarz klubowy to potwierdził. Koniec maja jak dostał zastrzyk.
McQurwa napisał/a:

czy to jest sprawdzona wiadomość?


Cycu320

2021-06-13, 14:29
Niechę wstawiać cytatów z komentarzy powyżej ponieważ musiałbym zrobić tak z 80% wpisów. Mi też szkoda człowieka mam nadzieję że szybko dojdzie do siebie. Ale do rzeczy... (teraz piszę ogolnie) gdzie by nie przyłożyć ucho tam eriksen. "Swiat wstrzymał oddech, wszyscy się modlą" (lewacka Europa? k***a do czego? Kogo? Bożka lpg?) No i zaczyna się, zlatują się przeciwnicy i zwolennicy szczepionek, fani piłki i ci co muszą wcisnąć tekst że "jaranie się piłką nożną..."
Wpada matka z dzieckiem pod koła cieżarówki, mózg na ulicy flaki rozsmarowane- "Łał jak fajnie! Czekam już na tatusiów p*zdusiów" Kopacz piłki który bierze za swój zawód wielkie pieniądze pada na murawę - "o k***a o boże tragedia, a ty zdychaj nienawistny śmieciu bez serca". Czy Polakom już całkiem odj***ło? Nie oglądam tv, ale wystarczy wejść na pierwszą lepszą stronę i mózg rozj***ny. Wpadłem przypadkowo na takie oto zdjęcie... zaznaczam nie jestem zwolennikiem tej czy innej partii, nikogo nie bronię ale to już chyba przegięcie pały.



Nie mam nic przeciwko że ktoś dodał ten materiał na sadistika, ale już nie idzie czytać komentarzy. Wszędzie Kaczyński pis szczepionki ciemna masa pisiory fitzer k***a pitzer wyborcy 500 plus patologia. Napiszesz że h*j z Eriksenem, wyniesli na noszach, zyje na h*j drążyć temat. Już lecą fani kristiana bo jest jednym z najlepszych obrońców. No i h*j z tego. W ogole jak ma to wszystko funkcjonować jak Polacy skaczą sobie do gardeł, i nie gadajcie że to wina jakiejs tam partii bo tak jest odkąd pamiętam. Burdel i wyprzedawanie majątku jest od 90 roku i nikt temu nie zaprzeczy. Żaden kraj w ue nie ma takiego burdelu na wlasnym podwórku, i tylko "nasi" rodacy podpie**alają robiąc gnój dla naszego kraju. ch*j z kaczorem i pisem, jak tak bardzo jest źle i ludzie są wk***ieni to nie ma szans i pis przegra. Jak zostanie przy władzy to znaczy że nie jest tak źle. A naszym zachodnim sąsiadom zależy żeby w Polsce był burdel. Eriksen upadł, zyje A przy okazji zaczął się lans jego partnerki i dziecka. Ja napiszę, no i h*j z tego, wiele ludzi umiera na zawały w pracy, ginie w wypadkach samochodowych to teraz trzeba zrobić akcję na cały świat bo kopacz prawie zszedł na zawał. I skakać do gardeł tym co mają to gdzieś. h*j

NeVe

2021-06-13, 20:27
Plotki zdemontowało samo Radio Sportiva we wpisie na twitterze.

pozdrowienia dla trolli z sadistica rozsiewające niesprawdzone informacje.

Prof._Kot_Budd

2021-06-14, 00:54
Cycu320 napisał/a:

Eriksen upadł, zyje A przy okazji zaczął się lans jego partnerki i dziecka. Ja napiszę, no i h*j z tego, wiele ludzi umiera na zawały w pracy, ginie w wypadkach samochodowych to teraz trzeba zrobić akcję na cały świat bo kopacz prawie zszedł na zawał. I skakać do gardeł tym co mają to gdzieś. h*j



Aleś Pan zaj***ł elaborat. Pełna zgoda. Ostatnio stwierdziłem, że muszę po prostu mocno ograniczyć media oraz spotkania z rozhisteryzowanymi politycznie, covidowo itd. ludźmi, tego polskojęzycznego bydła nie nawrócisz, oni nie zrozumieją, jak bardzo są wodzeni za nos, i to nie ma znaczenia za którą "stroną" sporów są, a swoim nieszczęściem będą instynktownie zatruwać normalnych starających być szczęśliwymi ludzi. Poprostu ich olać i przejść z boku z uśmiecham. Pozdro dla normalnych ludzi.

HiSpect

2021-06-14, 07:20
Tyle osób codziennie umiera na zawał, a cały świat od dwóch dni pie**oli, jakby to było coś, co zdarza się raz na dekadę.

lucyfer55

2021-06-14, 15:15
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Tak. Lekarz klubowy to potwierdził. Koniec maja jak dostał zastrzyk.



Źródło proszę, bo o ile teraz szukam, czytam uwzględniając również po zagranicznych stronach to brak jakichkolwiek potwierdzeń jego domniemanego szczepienia a wręcz przeciwnie.