18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Epicki chwyt frisbee

Bendar • 2011-12-01, 17:41


Kolesie wykonali niezły pokaz.

farenc

2011-12-01, 21:08
Przestańcie się k***a czepiać o jakieś głupoty! Użył tego, a nie innego słowa i doskonale zrozumieliście co miał na myśli. Słyszeliście kiedyś o słowach "slang" albo "język potoczny"? Chcieliście tym hate'em pokazać jakimi to zajebistymi filologami jesteście? Taka durna napinka to nic innego jak zwykłe troll'owanie. Żałośni jesteście.

Bendar

2011-12-01, 21:10
miedziak napisał/a:

jak żeś dodał ten znak wodny?



Nie wiem, przecież jestem głupi.

Suq-Madiq

2011-12-01, 22:25
Bendar napisał/a:

Specjalnie tak napisałem żebyście mogli srać z dupy. Chciałem zobaczyć ilu napinaczy się odezwie. Jest 3




HAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHA.

farenc napisał/a:

Przestańcie się k***a czepiać o jakieś głupoty! Użył tego, a nie innego słowa i doskonale zrozumieliście co miał na myśli. Słyszeliście kiedyś o słowach "slang" albo "język potoczny"? Chcieliście tym hate'em pokazać jakimi to zajebistymi filologami jesteście? Taka durna napinka to nic innego jak zwykłe troll'owanie. Żałośni jesteście.



Zalosna to jest twoja proba znalezienia usprawiedliwienia dla tej ch*jni.

Smarxus

2011-12-01, 22:51
k***a myślałem że jakaś foka albo h*je wie co z wody wyskoczy, ale i tak browarek za nadmiar kasy i wolnego czasu:P

maciuch2

2011-12-01, 23:55
z roweru wodnego by zaj***ł , a nie hasselhoffa rżnie moron j***ny

Andrev

2011-12-02, 00:26
nie liczy się, bo nie odrzucił -.-

krychu90

2011-12-02, 00:38
fake, widać w 53s jak frisbee przeskakuje mu do ręki :D

Gienek2

2011-12-02, 07:30
aportować już potrafią

jastszomp

2011-12-02, 07:47
ale szambonurki

Ansgar

2011-12-02, 15:45
omg... Wszyscy się śmieją że koleś wpadł do wody co za chamy!
Nie ogarniam tylko tego Fleta z Frisbee na początku...

:idzwch*j:

kurtz333

2011-12-02, 21:54
Apel do wszystkich zasranych filologów Internetu.

Wbijcie to sobie wreszcie do tych zj***nych głów, że 'epicki' oraz 'epic' mają ten sam źródłosłów w łacińskim 'epicus' i greckim 'epikos'. Toteż znaczenie odnoszące do gatunku literackiego, jak i znaczenie "of heroic or impressive proportions" wywodzi się z tego samego źródła. Dlaczego więc, k***a, nie miałoby być to uzasadnione w języku polskim? Jakby za każdym razem gdy tworzy się kalka językowa w języku polskim stado baranów beczało, że jak to tak, bo profesor miodek powiedział, że to nie może tak być, to nie mielibyśmy połowy języka polskiego. Samo to, że ludzie tego z powodzeniem używają jest wystarczającą legitymacją takiego znaczenia owego słowa.

xiontZ

2011-12-03, 04:47
kurtz333, O to właśnie chodzi. Jak nie da się nauczyć ludzi poprawnej polszczyzny to przyjmuje się ich wersje języka jako "dopuszczalną". k***a, to jest jakieś poj***ne. Ludzie mówią przyszłem zamiast przyszedłem i k***a niedługo obie formy będą poprawne. O ile już nie są. Jebnij się w ten pusty łeb zamiast kopiować wikipedię. Wychodzisz z założenia, że jeśli kłamstwo powtórzy wystarczająca liczba ludzi to staje się ono prawdą? Co za typ, ja pie**olę. :homer:

setkris

2011-12-03, 04:59
k***a jaka napinka...wszyscy w dupe lepsi detalisci...a zobaczyl ktokolwiek ze chwytacz,lapacz czy tez jak wyczytalem szambonurek jest leworeczny/?? pie**ole wyjasnianki i ch*je moje temu podobne...liczy sie filmik...to jego komentujcie profesorzy filologii czy raczej k***a filozofii zamast skupiac sie na genezie uzytego w opisie slowa czy dopie**alac wrzucajacemu ze dal lepszy filmik od Waszych.Sorry bo wiem ze taraz to na mnie bedzie najazd...mowie co mysle i co niestety k***a widac....zawisc:(