18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Epic minequest

Ykkk • 2012-07-25, 04:18
Krótka animacja osadzona w realiach minecraft'a.

Bloodex

2012-07-25, 15:01
Gdy pierwszy raz zobaczyłem tą grę stwierdziłem ,że jest ch*jowa . Jednak gdy pograłem w nią kilka minut dłużej ku mojemu zaskoczeniu gra nadal była ch*jowa .

racoon

2012-07-25, 15:06
> nazwa serwisu "sadistic.pl"
> pierwszy filmik na glownej : minecraft
> czy was nie popie**olilo?
> cos czuje ze lato pouderzalo wam do lbow

shokei

2012-07-25, 15:22
racoon napisał/a:

> nazwa serwisu "sadistic.pl"
> pierwszy filmik na glownej : minecraft
> czy was nie popie**olilo?
> cos czuje ze lato pouderzalo wam do lbow



> Ty, dobre.
> Zrób jeszcze o tym gifa, bo jak na razie, to tylko suchar.
> A tak, to by się jeszcze ruszał.

A co do filmiku. To w tej grze jest w ogóle jakiś cel, czy tylko się egzystuje? Bo jak tam nie ma żadnych zadań, to to jakiś warzywniak jest...

Ykkk

2012-07-25, 15:29
Można i tylko egzystować, a można pobrać mapki które polegają na przejściu jakiejś przygody/misji. Popularne ostatnio są mapki typu 'hunger games' gdzie w kilkanaście osób walczy się o przetrwanie i wybicie sie nawzajem. Oczywiście zapewne tego wszystkiego może być o wiele więcej, ale nie będe zbytnio zagłębiać się w to teraz.

iPoCoTaRejestracja

2012-07-25, 15:29
mateuszowy napisał/a:

Minecraft to gra dla zjebów.



Whatta you know bout minecraft hater?

JakobekS

2012-07-25, 15:41
@racoon
Wracaj na chany nauczyć się cytować.

abcdefghaijklm

2012-07-25, 15:57
gra na serwerach gdzie sie nic nie robi tylko bezsensownie buduje - jest bezsensu. ale jesli ktos sobie kiedys pogra pvp to ta gra mimo ze jest tylko kwadratami nabiera zupelnie innego znaczenia. gralem w ta gre i wiem ze cala gra oprocz serwerow pvp jest ch*jowa

Kub

2012-07-25, 16:50
mateuszowy napisał/a:

Minecraft to gra dla zjebów.



No czy ja wiem, z mojego punktu widzenia to wyglada tak:

Wracasz po dniu w pracy do domu i zamiast hejtowac wszystko i wszedzie bierzesz kumpla czy paru, zgadujecie sie na skypie i wlaczacie sobie minecrafta, by przy nie wymagajacej wiekszego zaangazowania grze smiejecie sie i uzywacie razem wyobrazni by stworzyc cos z glupich kostek. Czego wiecej trzeba na nudny srodowy wieczor?

matik1993

2012-07-25, 17:16
@up
Piwa, ewentualnie 4

teka86

2012-07-25, 17:24
co to za numer na końcu leci ?

wyrwiszmat88

2012-07-25, 17:25
tupolej napisał/a:


najbardziej zj***ni są hejterzy ;)



moim zdaniem remis

Din

2012-07-25, 18:12
Minecrafta nie skomentuję ale społeczność tej gry na pewno jest zj***na. A najbardziej mnie wk***ia jak wszystkie filmy na frontpejdżu youtube to gameplaye minecrafta.

ErmEr1908

2012-07-25, 18:24
tupolej napisał/a:


najbardziej zj***ni są hejterzy ;)




a ja powiem że ta gra jest mało ciekawa i nie nazwałbym jej kreatywnej bo jakieś dzieciaki kładą klocki i budują śmiechowe domki,
a najbardziej zj***ni są ludzie którzy wyzywają innych od hejterów bo nie podoba im się ich własne zdanie ;)

Zarentha

2012-07-25, 20:34
Niech każdy ma swoje zdanie. Komu się nie podoba to nie gra. Tak samo, mi nie podoba się seria Assasins Creed i nie gram w nią. Nie podoba Ci się - nie komentuj. Nikt nikomu nie każe w to grać. Osobiście wolę sobie poustawiać klocki w MC jak jestem po ciężkim dniu. A co do społeczności - ktoś Ci każe odpowiadać 12-13 latkom gdy widać, że to idioci(ortografia, używanie pewnych słów)? Pozdrawiam.

Nemayu

2012-07-26, 02:29
Zarentha napisał/a:

Niech każdy ma swoje zdanie. Komu się nie podoba to nie gra. Tak samo, mi nie podoba się seria Assasins Creed i nie gram w nią. Nie podoba Ci się - nie komentuj. Nikt nikomu nie każe w to grać. Osobiście wolę sobie poustawiać klocki w MC jak jestem po ciężkim dniu. A co do społeczności - ktoś Ci każe odpowiadać 12-13 latkom gdy widać, że to idioci(ortografia, używanie pewnych słów)? Pozdrawiam.



Komentarze dzielą się na te pozytywne, neutralne i negatywne.
Twój komentarz jest conajmniej dziwny. Najpierw piszesz żeby mieć swoje zdanie a później, że jeśli jesteś do czegoś nastawiony negatywnie to żebyś nie komentował. Teraz wytłumacz dlaczego nie należy pisać komentarzy negatywnych.
Chciałem znaleźć kilka powodów dla których nie powinno wypowiadać się negatywnie na jakiś temat i jedyne na co wpadłem to to że banda kretynów zacznie cię wyzywać dlatego że masz inny pogląd na świat niż oni.
Twoją zdanie na temat wyrażania swojej opinii przedstawie w krótkim dialogu:
A-Podoba ci się to piękne drzewo? :oops:
B-Nie, jest jakieś takie ch*jowe. :roll:
A-sp***alaj! Jeśli coś ci się nie podoba to się nie odzywaj. Jeśli masz inne zdanie niż JA to powinieneś zamknąć ryj i się nie odzywać bo JA mam zawsze rację a TY się zawsze mylisz i jeszcze raz zamknij ryj bo jak widzę takiego ignoranta to mi się odechciewa żyć Jeśli coś ci się nie podoba to się po prostu nie odzywaj bo tylko ludzi denerwujesz. :evil:

Jeszcze raz proszę cię abyś napisał dlaczego komentarz negatywny twoim zdaniem należy zachować dla siebie?
Dziękuje ^^

Zarentha napisał/a:

A co do społeczności ktoś Ci każe odpowiadać 12-13 latkom gdy widać, że to idioci(ortografia, używanie pewnych słów)? Pozdrawiam.


Każdy ma prawo do dyskusji nawet jeśli jest młody i nawet jeśli jest idiotą. Jeśli ktoś ma inne zdanie niż ty niekoniecznie oznacza to, że jest on idiotą. Robienie błędów ortograficznych też tego nie oznacza - może pomóc przy ocenie stopnia zidiocenia ale samo w sobie tego nie oznacza. Jakie pewne słowa miałeś na myśli?

Ty oceniłeś część komentujących jako 12-13letnich idiotów.
Ja oceniam cię na ignoranta, kipokryte i osobę która nie liczy się ze zdaniem innych, mało tego uważa że osoby z odmiennym zdaniem niż większość nie powinny się wypowiadać równocześnie nie podając powodów takiej opinii. Twierdzisz jedynie że skoro ty tak robisz to znaczy, że tak jest DOBRZE i inni MUSZĄ zachowywać się tak jak ty bo jeśli robią inaczej są 12-13 letnimi idiotami.

PS: Dzięki za pozdrowienia, ale po co i na co pozdrawiasz ludzi których nie znasz?