18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Epic fail

CrazyChocolate • 2013-05-03, 19:04
Dzisiejsza gimbaza i problem z liczeniem.

KMD

2013-05-04, 01:29
Tacy idioci, że zagadki nawet z internetu biorą...

przydało by się "HA HA" Nelsona.

Sz...........ik

2013-05-04, 01:29
igorr94 napisał/a:

połowa tych dzieciaków to zwykłe młode duszyczki które znalazły się w gronie znajomych przed głupim podchwytliwym pytaniem.



i "dobrym" kolega niejakim Kwiatkowskim, który dowartościował się na pewno kosztem innych w tym swoich bliskich znajomych

KMD

2013-05-04, 01:34
BTW. Znam jeszcze jedną, podobną w ch*j zagadkę, ciekawe, ilu sadoli dobrze odpowie: Matka miała pięciu synów, każdy miał jedną siostrę. Ile dzieci ma matka?

Masterof

2013-05-04, 01:46
O ile odpowiedz 10 jeszcze mogę jakoś zrozumieć to nie łapę jakie procesy myślowe muszą zachodzić w głowach tych gimbusów, które wyliczyły 8. No jak oni na to wpadli to jestem ciekaw.

korinogaro

2013-05-04, 02:24
Nie wiem skąd odpowiedź jednego z sadoli, że odpowiedź na to pytanie stanowi zbiór otwarty. Liczba synów jest podana precyzyjnie jako 5. Niezależnie od tego czy każdy z nich jest od innego ojca czy nie, to córka ich matki jest siostrą dla każdego z nich. W takim razie jedyną możliwą, prawidłową odpowiedzią jest 6ro dzieci.

xXDoggXx

2013-05-04, 06:35
0:54 j***na, ale się podjarała, mało orgazmu nie dostała a i tak ch*jowo odpowiedziała :D

sa...........wi

2013-05-04, 07:13
ładne c*pki :wali:

Graphoman

2013-05-04, 08:43
@ korinogaro
Nie do końca. Warunek będzie spełniony, jeśli w danej rodzinie będzie pięciu synów i - dajmy na to - dwie córki.
Wtedy każdy z braci ma siostrę. Ma też drugą, ale o to nie pytają.

Więc de facto mamy tutaj zbiór otwarty, od sześciu do nieskończoności. Ludzka biologia ogranicza ten zbiór, bo miliona dzieci jedna kobieta mieć nie może.

Więc nieco nieprecyzyjne pytanie, to się zgadzam, ale - powtórzę wypowiedź któregoś z moich poprzedników - nie wiem jakie procesy myślowe zachodziły w głowach tych, którzy podawali odpowiedzi zupełnie od czapy - osiem, siedem.

Tzw. gimbusiarnia niestety nas zalewa. Wlała się już do pierwszej liceum, to miałem - niestety - w moim ostatnim roku edukacji w tym miejscu obserwować. Program też nie pomaga, ostatnie zmiany dla tzw. podstawy to jakaś kpina.

Jeno osobiście, a głównie pośrednio znam ludzi w tym wieku, którzy są "normalni". Znam też takich, którzy z takiego totalnego pustactwa wyrośli i są teraz w miarę w porządku.

Nie wszystko stracone, towarzysze.
Jest jakaś szansa, że debili odsieje pedagogika i socjologia, a ludzie myślący, o ile będą mieli tyle odwagi by "wyłamać się z tłumu", pójdą w swoją, znacznie lepszą (najmniej z mojego punktu widzenia), stronę.

dugi

2013-05-04, 09:15
Ale Wy wrzyscy(wiekszość) mondży jesteście .... Pytanie podchwytliwe i tyle(aczkolwiek odpowiedzi typu 8 czy 4 są zastanawiające).

@Graphoman
no ale wtedy każdy z braci bedzie miał 2(dwie siostry) a w pytaniu jest podana 1("jedna" - nie "co najmniej 1").

Jarod_woytass

2013-05-04, 09:28
Nawet myśląc prosto - jeden syn ma tylko jedną siostrę to i tak mamy przedział od 6 do 10 bo każdy syn może być z innego małżeństwa i każdy z braci może mieć zupełnie inną siostrę.

Z resztą nie ma co się przejmować bo większość myśli, ze większość to durnie :)

Jab7kO

2013-05-04, 09:31
Co jeden do większy lanser. Jak dobrze, że urodziłem się w tym czasie, kiedy zbierało się karty dragon balla i było się kimś...

qucharz69

2013-05-04, 09:59
Tłuką w tych szkołach materiał tylko po to aby egzaminy zdać, a logicznie myśleć nie potrafią , taki posrany mamy niestety system

Tassadar

2013-05-04, 10:49
androgenius napisał/a:

Jak widzę te hahające tępe ryje to mam ochotę wznowić działanie pieców.

Piwo daję tylko w jednym celu, niech jak najwięcej ludu to zobaczy i przy odrobinie szczęścia któreś z tych przygłupów dostanie tęgi wpie**ol wieczorową porą.



DeathClaw666

2013-05-04, 11:09
Chciałem jakoś skomentować, ale ostatnie sekundy filmu uświadomiły mi, że te dzieciaki są ode mnie z Miasta :D