18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emocjonujący rajd WRC

~REsadER • 2023-01-26, 11:49
długo nic się nie działo


Misiek_KRK

2023-01-26, 11:59
Dla mało spostrzegawczych.
Dobre samochody i szybkie kobiety - to jest to co lubią tygryski



Pawehan

2023-01-26, 12:40
suka daje na rajdzie i to jeszcze wrc.

Albert_Z

2023-01-26, 12:57
Jak jest chcica, to nie ważne gdzie i kto patrzy, musi być

Saika

2023-01-26, 18:10
Spoko wrzutka.
Nie żebym komentował negatywnie czy coś, jednak jak bardzo trzeba być wyczulonym / mieć chcice żeby zauważyć takie coś zwłaszcza w takiej jakości.
Podobnie trochę jak z tymi co firanek zapominają zasłonić/ widać nawet przez zasłonięte. Kurde, chcą to niech się bzykają, aby nie na widoku i nie przy dzieciach / na ulicy [ no w tym wypadku to sam się wkopałem jak by nie patrzeć ].
Kurde to chyba taka normalna rzecz, że ludzie jednak ten sex uprawiają. Trochę poebane że zdecydowali się na to w takim miejscu ect. Jednak w czym rzecz?
Trzymać się sadole.


~REsadER

2023-02-21, 16:32
Saika napisał/a:

Spoko wrzutka.
Nie żebym komentował negatywnie czy coś, jednak jak bardzo trzeba być wyczulonym / mieć chcice żeby zauważyć takie coś zwłaszcza w takiej jakości.
Podobnie trochę jak z tymi co firanek zapominają zasłonić/ widać nawet przez zasłonięte. Kurde, chcą to niech się bzykają, aby nie na widoku i nie przy dzieciach / na ulicy [ no w tym wypadku to sam się wkopałem jak by nie patrzeć ].
Kurde to chyba taka normalna rzecz, że ludzie jednak ten sex uprawiają. Trochę poebane że zdecydowali się na to w takim miejscu ect. Jednak w czym rzecz?
Trzymać się sadole.



:ja_pie**ole: