18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emil Łowca Fotoradarów - sezon 3

krowasc • 2015-03-31, 16:51
Wszystkim miłośnikom Emila Rau, ulubionego trola straży miejskiej przedstawiam bieżące odcinki 3-go sezonu.

Odcinek 1

spoiler



Odcinek 2

spoiler



Odcinek 3

spoiler



Jeśli linki na youtubie padną w każdym spojlerze jest zapasowy do liveleak.

Temat postaram się rozbudowywać w miarę na bieżąco.

Modów proszę o nie przenoszenie do zbiorczego, bo tamten temat jest martwy od stycznia.

Grzegorz.C

2015-03-31, 17:02
Skoro temat jest martwy to dobrze by było go ożywić :) A ten fagas jest irytujący. Jeśli kierowco wątpisz w zasadność mandatu to sam k***a odwołaj się do sądu, stwórz precedens i gitara. Emilek niech się weźmie za swoje sprawy bo występując po komuszemu w imieniu "wszystkich" to gówno zdziała.

brudny

2015-03-31, 17:24
precedensy...
Ally McBeal ktoś się naoglądał

modyf

2015-03-31, 17:54
serio cały sezon tutaj potrzebujemy? zbiorczy na niego to może był potrzebny zanim do tvnu trafił, teraz co tvn vod robimy?

Grzegorz.C

2015-03-31, 19:47
Oficjalnie polsza nie uznaje ale zazwyczaj tak.

rogal141

2015-03-31, 20:17
EMIL zajebisty jest ! Dobrze pokazuje jak ta Straż Wiejska "pracuje"...

CichaWoda

2015-03-31, 20:57
ten Emil to taki żydek z wyglądu

~Velture

2015-03-31, 21:26
@up
I z zachowania i z nazwiska też.


Kiedyś fajnie się to oglądało zanim jeszcze zaczął w tv się pokazywać a teraz zaczyna gwiazdorzyć i dopie**alać się dosłownie do wszystkiego o byle gówna. Jak policjant podjedzie na stację benzynową podczas patrolowania ulic i kupi sobie hotdoga bo cały dzień nic nie jadł to też się dopie**oli 'bo służbowe auto w czasie pracy i podatnicy płacą za paliwo bo zboczył kilkanaście metrów z trasy patrolu'.

Pajac i tyle.

da...........za

2015-04-01, 00:57
już mie się tego nie chce oglądać.

nihillogin

2015-04-01, 01:19
Emil niestety nie umie mówić poprawnie w języku polskim.

pan_lektor

2015-04-01, 02:25
Z filmów pana Emila można wiele się dowiedzieć - na przykład jak nie dać sobie wpie**alać mandatów za coś, czego się nie zrobiło. Tym, którzy uważają, że filmów jest za dużo, że gwiazdorzy itd., zazdroszczę, że nigdy nie trafili na policjanta/strażnika miejskiego, który ma nóż na gardle i musi wyrobić normę mandatów.

Sam kiedyś z przypadkowych kilku sekund audycji radiowej dowiedziałem się, że policja może sprawdzić, czy gaśnica jest w samochodzie, ale tylko policjant z uprawnieniami strażaka (czy coś w tym stylu) może sprawdzić jej ważność. Traf chciał, że tego samego dnia miałem rutynową kontrolę drogową, a pan policjant szukał dziury w całym. Sprawdził gaśnicę, która była przeterminowana i stwierdził, że dostanę mandat za brak ważnej gaśnicy. Kiedy zapytałem, czy ma odpowiednie uprawnienia, zrobił wielkie oczy, poszedł na konsultację do radiowozu, po czym wrócił i oddal mi dokumenty.

Jutro kupuję metrówkę do samochodu.

krychaxx94pl

2015-04-01, 02:47
co do pierwszego filmiku, nie można parkować w odległości bliższej niż 10m od skrzyżowania, ale nie jest tak też z odległością od pasów?

ASAKKU

2015-04-01, 09:16
Coś mu się jebło: "Dobro wyższe można poświęcić dla dobra niższego" :D

Loaloa

2015-04-01, 09:53
Że Emil gwiazdorzy? Pewnie trochę tak. Społecznik - pasjonata został zauważony przez jedną z największych telewizji i dostał swój program. I co on robi w tym programie? Wytyka niekompetencję i nadużycia w jednej ze służb mundurowych. Służby, w której z pewnością występuje "selekcja negatywna", czyli są przyjmowani sami nieudacznicy, zbyt tępi, by zostać policjantami.

Do tych, którzy twierdzą, że Emil to żydek. Jebnijcie się w wasze polackie puste łby. Ten koleś walczy o to, żeby wasza ojczyzna była państwem prawa, a funkcjonariusze opłacani z waszych podatków (i mandatów) tego prawa przestrzegali