18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eliminacjach mistrzostw Europy 2020

janlew • 2018-04-13, 09:59
Niby spoko, a jednak w pewnym sensie jest to "Grupa śmierci":


ul...........rt

2018-04-13, 17:39
@up też sie właśnie zastanawiam.

propan-butan

2018-04-13, 17:58
Grupa 3 podobnie, tam też niezłe pole minowe. Macedonia vs Grecja vs Turcja, miłość kwitnie

albazsanagycjib

2018-04-13, 18:04
No jest, tak jak Kazachstan i Cypr. I Rosja.

Swoją droga tam w ogóle śmieszkowie grupy - w grupie 3. jest Turcja z Grecją i dalej z Macedonią, trójkąt miłości, a w grupie 7. powtarzają się dwa schematy kolorów flag. A w 5. są kraje, które do niczego nie pasują.

Cara_Al_Sol

2018-04-13, 19:44
Nie lubisz Żydów, prawda? To strach czy zazdrość?

:idzwch*j:

zomos

2018-04-13, 20:36
Od kiedy Izrael leży w Europie ?

Noside

2018-04-13, 21:20
albazsanagycjib napisał/a:

No jest, tak jak Kazachstan i Cypr. I Rosja.

Swoją droga tam w ogóle śmieszkowie grupy - w grupie 3. jest Turcja z Grecją i dalej z Macedonią, trójkąt miłości, a w grupie 7. powtarzają się dwa schematy kolorów flag. A w 5. są kraje, które do niczego nie pasują.


Jeżeli poukładać pierwsze litery państw, to pierwsze cztery grupy przy odpowiednich wynikach mogą dać napis I-S-I-S
Z kolei cztery ostatnie grupy, czytane od tyłu dadzą M-I-L-F
Ktoś chce MILFa z ISIS??

zwierzak30

2018-04-13, 22:23
UP@ zomos , ulthart , mp0011

Do szkoły k***a won.Książki od historii do łapy i powtarzamy materiał. Nie jestem historykiem ale obiło mi się o uszy że to nie jest nowy pomysł.Car już coś tam kombinował.
A tę wojenkę z Putinem na upainie to kto według was DEBILE sponsoruje??

A ten ostatnio taki głośny atak chemiczny to kto?? Trampek publicznie już się wypowiadał że chcą się wycofać ( opinia publiczna zaczęła już się dopytywać "Co tak długo tę demokrację tam wprowadzacie? "),a pejsatym nie w smak bo odpłyną posiłki jakby Palestyna się naprawdę wk***iła. Jebnęli gazem i JuEsEj ma powód żeby dłużej ropę pompować ...
ups... sorry,demokrację wprowadzać.

janlew napisał/a:


Tak, tak wiemy "Jaranie się piłką nożną to pedalstwo, a wszystkie...", tylko że po pierwsze primo, to jest piłka ręczna. A po drugie primo ultimo, tu nie chodzi o jaranie się jakąkolwiek piłką. Chodzi o to że śmiechłem, gdy rano w radio usłyszałem skład grupy.

Inna rzecz że piłkarzy ręcznych od czasu tego spotu, darzę względnym szacunkiem.



Przepraszam za moją ignorancję,ale może mi to ktoś wytłumaczyć. ( Te barwy ) to dla debili bądź dowciapnych.


mp0011

2018-04-13, 22:26
zwierzak30 napisał/a:

UP@ zomos , ulthart , mp0011]

Do szkoły k***a won.Książki od historii do łapy i powtarzamy materiał.

Obrazek



Z tego co pamiętam, o granicach Europy będziesz się uczył na geografii, nie na historii.
A tymczasem marsz od kompa, pszyrę odrabiać.

nudzimisiexd

2018-04-13, 22:42
nowynick napisał/a:

Kosowo jak tak dalej pójdzie przestanie zaraz istnieć (Serbia grupuje na granicach wojsko), Niemcy same się w Ciapaland zmieniają, Izrael w każdej chwili może zarobić atomówką od wk***ionych Arabów, a Polska najechana przez Ruskich. k***a piękna grupa krajów, które do Euro może nie doczekać...



Tak, ten mit o wojsku na granicy z Kosowem krąży od 2008, takie pie**ololo. Nikt żadnych wojsk nie organizuje a Serbia stara się o członkostwo w UE ;-)

Piotru70

2018-04-13, 22:53
janlew napisał/a:



Jak jakiś kraj zostanie niedługo najechany to raczej nie nasz, prędzej UPA-ina. Pewnie po podziale, dogadaniu się, upadku UE etc. wyglądało by to jakoś tak:

Obrazek



Królestwo Polsko-Węgierskie będzie wtedy kiedy Książę Orban machnie dzieciaka Kaczyńskiemu Drugiemu.

razak

2018-04-13, 23:23
mp0011 napisał/a:



Z tego co pamiętam, o granicach Europy będziesz się uczył na geografii, nie na historii.
A tymczasem marsz od kompa, pszyrę odrabiać.

i Ty kogoś pouczasz ? skończ w końcu dziadku zaocznie podstawówkę to może Cie k***a na lekcji języka ojczystego nauczą jak piszemy słowo "PRZYRODA" i ch*j mnie tłumaczenia, że to specjalnie. Za ch*ja w nie nie wierzę więc stara niech kanapki na dwie zmiany zacznie pakować :)

KrisPL

2018-04-14, 17:48
@zwierzak30, kolego te barwy to barwy Vive Kielce, cieszę się że pomogłem ;)

niemamskarpet.

2018-04-16, 12:44
dobrze, że piszecie tyle komentarzy bo mam więcej do czytania i mi czas szybciej w pracy leci :)