18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Elektryk z wąsem

swieca • 2022-02-09, 15:14
Przedstawia teorie wszechświata


andrzejrobert75

2022-02-09, 19:55
DarioLee napisał/a:

Taki k***a debil był prezydentem Polski..



Z Tyminskim przegrał.Miałem wtedy 15 l...

Juzwa

2022-02-09, 20:48
Halman napisał/a:

mógłbym go słuchać godzinami...



Nie da się wypić tyle wódki.

Borys

2022-02-09, 21:07
Zbysław napisał/a:

To jak wytłumaczycie kilometr pod ziemią stare drzewa?
Szah mat



Normalnie, starożytni kosmici to zrobili

Szangti

2022-02-09, 21:28
Bolek juz demencja starcza...

kap0

2022-02-09, 21:45
Mam ten sam fotel co on az zastanawiam sie czy nie sprzedac :D

ruddie

2022-02-09, 22:04
Donosiciel, głupek i generalnie sprzedajna łajza. I toto było prezydentem. Każdy kto na niego głosował powinien zapaść się ze wstydu pod ziemię. "9 grudnia 1990 r. odbyła się druga tura powszechnych wyborów prezydenckich, której zwycięzcą został Lech Wałęsa. Poparło go 74,25 proc. głosujących (10 622 696), natomiast jego konkurenta - Stanisława Tymińskiego - 25,75 proc. (3 683 098). Ponad 344 tys. wyborców oddało nieważne głosy. " I to jest k***a dramat.

Hedonistyczny

2022-02-09, 22:11
Targowica lub też Vkolumna.
Prof. Chodakiewicz swego czasu powiedzial, że największym polskim błędem było niepowieszenie jaruzela, kiszczaka i urbana przez co po '89 przyszedł tw bolek i nastąpiła transformacja czyli przyszło to samo w innym opakowaniu.
Bolo to jednak dobry agent, czasem coś pie**olnie, ale śpiewa jak mu oficer prowadzący każe.

Zenonn

2022-02-09, 23:17
Po covidzie mogą zachodzić przeróżne zmiany w mózgu. Może niedotlenienie ?

Mzimu

2022-02-09, 23:33
Zenonn napisał/a:

Po covidzie mogą zachodzić przeróżne zmiany w mózgu. Może niedotlenienie ?



To jest stare nagranie, sprzed pandemii. Ale nadal wbija w ziemię głupotą kogoś, kto ponoć był prezydentem. Dzisiejszy Duda jest tytanem intelektu przy tym zerze Wałęsie, nawet jak zrobił sobie przerwę w uczeniu się nowych słówek z angola :)

k***a, co za kraj, że idioci i alkoholicy są prezydentami.

lukaszjb

2022-02-09, 23:37
Jak taki półgłówek mogł być presydentem 40 mln kraju? :shock:

mit2

2022-02-09, 23:41
Hedonistyczny napisał/a:

że największym polskim błędem było niepowieszenie jaruzela, kiszczaka i urbana


Uszata świnia jeszcze dycha i zapłakałbym szczerymi łzami szczęścia, gdyby ktoś mu zrobił Adamowicza.

Xenon

2022-02-09, 23:58
Gdzie moje sto milionów?

Zasysacz

2022-02-10, 01:07
_RottenFetus_ napisał/a:

pie**oli?
Tak, ale to nie jest zwykłe pie**olenie. Wałęsa prezentuje szczytową formę chłopskiego rozumu. Dlatego był tak popularny. Dziś w polsce i na świecie moda na chłopski rozum powraca, więc wystarczyłoby go PRowo dobrze wcisnąć w grupę nowoczesnych "wolnomyślicieli" którzy mówią jak jest, i znów wielu by waliło mentalnie do Bolka i jego mądrości.



Nie może być aż tak źle....

ProVVe

2022-02-10, 02:55
lukaszjb napisał/a:

Jak taki półgłówek mogł być presydentem 40 mln kraju?



taki kto? Przecież to pie**olony komunistyczny karzeł... Zaświecili mu złotówkami i bez mrugnięcia dał im dupy... Wszystkich z tuskiem, kaczorem i tymi ryjami z filmu z 89 o okrągłym stole powinno się wymordować w najbardziej spektakularny sposób.... Sk***ysyn z matka boska w klapie latał, a ludzi sprzedał i cały kraj. Sie k***a komuchy nauczyly do kosciola chodzic po 89, żeby trudniej ich bylo wyłapać wzrokiem (teraz to kolejna mafia co grabi ludzi). Tutaj nie ma co wiele pisac. Polska upadła po 89 i nigdy z komunizmu nie wyszla... Czy wyjdzie nie mam pojecia, ale jesli nikt nie zacznie politykow mordowac to karuzela bedzie sie dalej krecic. Najlepsza byłaby ogolno polska akcja i w jeden dzien wszystkich z rodzinami łacznie wybic do nogi i wybrac nowych niekaranych, niezamieszanych w matactwa i nie zamieszanych wczesniej w polityke ludzi etc etc. Ja pie**ole, aż mnie teraz skreca jak sobie przypomne co oni ustalali na wizji... Tam juz wtedy powinny leciec kule w te zdradzieckie ryje... Tak ten czlowiek nie powinien chodzic pośród żywych od 89 roku jak i reszta tych świń