18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Elektryczny koniec dziewczynki...

Halman • 2020-06-09, 06:50

bóg dał - przebicie zabrało...

Kamil3l

2020-06-09, 19:28
dobry materiał. Ta z szufelką pełen luz. Może oni prądem tak na dzie i polują.

ANALizator napisał/a:

wez skoncz pie**olic człowieku, k***a trzeba byc downem by lapac taki kabel i ch*j z tego ile miala lat powinna to wiedziec, teraz ma nauczke hehehehe



ty to już wiesz dobrze za jakieś kable łapać, żeby dobrze pośpieściło. Dobrze dobrany nick.

hardowski

2020-06-09, 20:16
Miotła i szufelka to trochę za mało, pszepani :roll:

sunbites

2020-06-09, 20:49
ANALizator napisał/a:

wez skoncz pie**olic człowieku, k***a trzeba byc downem by lapac taki kabel i ch*j z tego ile miala lat powinna to wiedziec, teraz ma nauczke hehehehe



Jaki ty przyj***ny jestes , twoje dziecko pewnie w wieku 5 lat bedzie wykładowcą na Harvardzie.

kozak21193

2020-06-09, 23:12
Antoni napisał/a:

Ale że ta baba ja odłączyła normalnie rękoma. Nie bała się że ja pie**olnie ?..



Dzięki temu możesz się nauczyć elektryki ździebko. Zauważ, że dziewczynka została porażona dopiero w momencie, gdy dotknęła przedmiotu o niskiej rezystancji tj. rurki, która jest doziemiona, Wcześniej gdy trzymała tylko przewód, potencjał elektryczny przez nią nie przepłynął, najwidoczniej podłoże miało wysoką rezystancję

:-D

Dżizas_kurde

2020-06-09, 23:59
Cytat:



Jaki ty przyj***ny jestes , twoje dziecko pewnie w wieku 5 lat bedzie wykładowcą na Harvardzie.


Skoro dla ciebie "rozumienie że coś jest siiiii" to jest poziom harvardu... to ja pie**ole.
Mój dwulatek doskonale wie że się kabli, noży , nożyczek , ognia i igieł nie dotyka - zgadnij jak się tego nauczył.