18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Elektorat" JKM

nurgle • 2014-03-14, 00:48


Tak to w większości przypadków wygląda:D
P.S. nie, nie jestem za PO ani Nową Prawicą, po prostu rozbawiło mnie to zdjęcie

FreZzer

2014-03-14, 00:56
A co w tym śmiesznego?

mickey_mike

2014-03-14, 00:58
Równie dobrze w tle mogłoby być logo Sadistica. Ciekawe jaki odsetek przeglądających ma powyżej 30 lat?

nurgle

2014-03-14, 01:00
mickey_mike napisał/a:

Równie dobrze w tle mogłoby być logo Sadistica. Ciekawe jaki odsetek przeglądających ma powyżej 30 lat?


Skąd wziąłeś to 30 lat? Przecież prawa wyborcze nabywa się z ukończeniem 18 roku życia :D

Sz...........an

2014-03-14, 01:16
A wiecie, że to co obiecują kandydaci na swoich ulotkach a nawet jak podpiszą z każdym obywatelem umowę, że zrobią to i owo jest nieważne i mogą to olać w dniu urzędowania? Prawo na to pozwala :) .

Także powinno być tak:

Naród wybiera dajmy na to takie PO albo Nową Prawicę. Wybrana partia ma rok czasu na zrealizowanie programu wyborczego. Jeśli tego nie wykona powinno zarządzić się nowe wybory i dać szansę innej partii.

Wiele osób powie, że to nie możliwe albo za trudne, żeby tak w rok wykonać cały program...
No i to jest właśnie klucz do sukcesu, bo partie przedstawiały by taki program, który są w stanie wykonać, a nie obiecywały by gruszek na wierzbie jak to się robi już od lat.

No i ważna rzecz program wyborczy powinien być traktowany jak dokument. Jak dana partia obiecuje, że obniża podatki, a robi zupełnie na odwrót to nie dość, że powinna zostać odsunięta od władzy, to na dodatek powinna być sądzona, za oszustwo na skalę kraju.

Pfciuki

2014-03-14, 01:32
nurgle napisał/a:


Skąd wziąłeś to 30 lat? Przecież prawa wyborcze nabywa się z ukończeniem 18 roku życia :D



Spora część użytkowników nie ma ukończonego nawet 18 roku życia, ale w profilu sobie wpisują nie wiadomo ile, potem udają dorosłych i wrzucają byle jakie wstawki.

lapps

2014-03-14, 01:44
Szeryfian napisał/a:


No i ważna rzecz program wyborczy powinien być traktowany jak dokument. Jak dana partia obiecuje, że obniża podatki, a robi zupełnie na odwrót to nie dość, że powinna zostać odsunięta od władzy, to na dodatek powinna być sądzona, za oszustwo na skalę kraju.



tak bylo w islandii, ze sk***ysynow potem musieli po wielkiej brytanii scigac. u nas by bylo to samo jakby korwin-mikke doszedl do wladzy, ale nie dojdzie bo wiekszosc ludzi to idioci, a idiocie zaglosuja na to co im telewizja powie

DunaYek

2014-03-14, 01:55
Młodzi, piękni, atrakcyjni...

modyf

2014-03-14, 02:14
@Szeryfian - wystarczyłba by prosta możliwość odwołania posła w trakcie trwania kadencji. Głosowałeś na Arłukowicza z SLD? przeszedł do PO? odwołujemy. Głosowałeś na Tuska bo obiecał obniżyć podatki a je podnosi? to odwołujemy każdego kto poparł tą ustawę. I tyle. Przecież wybierasz tych posłów (sorki, partie, posłów to nie wybieramy), których obietnice są ci najbliższe. Jeśli taki ktoś działa wbrew temu co obiecał, to po prostu nie ma do tego mandatu społecznego i powinien być odwołany.
Obecnie mogą obiecać wszystko, a dzień po wygranej oficjalnie powiedzieć, że będą robić odwrotnie i ch*ja można im zrobić. Trzeba czekać 4 lata. Swoją drogą wszystkie dotychczasowe partie rządzące robiły wały, ale chyba jeszcze nikt nie robił tego tak bezczelnie i oficjalnie jak PO... Ich bezczelność w dużym stopniu każe zrewidować funkcjonowanie 'demokracji' w Polsce.

RockyWood

2014-03-14, 06:23
jestem za i to zdjęcie BARDZO mi się podoba a dlaczego? Bo twierdzę, że im młodszy dzisiaj jest człowiek (tzn tak od tych 18 lat) tym lepiej czuje to co się dzieje w kraju i ma większy zapał do działania by cokolwiek zmienić jeśli jest taka możliwość.

Oczywiście niektórym to nie w smak, że 20-,25-latki biorą się za politykę - bo co oni mogą wiedzieć w porównaniu z komuchami z SLD czy czerwonymi (też komuchami) z PSL, ze sp***oliną gejów i popaprańców w PJN, oligarchią w PO czy tam udającymi "PiS" lewakami (tak PiS to typowo lewacka partia i ch*j z nazwą)...

spiceman

2014-03-14, 07:36
Pocałujcie mnie wszyscy w dupę

...Rowerzysta...

2014-03-14, 08:27
Tusk miał wyj***ć każdego z rządu, kto będzie chciał podnieść podatki. Już większego kłamcy k***a nie ma. Zresztą każda partia obiecuje gruszki na wierzbie.

waldemooos

2014-03-14, 08:32
Ten z tą muchą niczym Pan Kleks i jego Akademia :)

NazgulTom89

2014-03-14, 08:41
zapoznajcie sie z pogladami goscia, tak naprawde tylko mlode pokolenie bedzie w stanie coś zmienić do bo mohery pojda wiadomo za kim nasi rodzicie pojda ch*j wie za kim a my dopiero pojdziemy z tymi ktorzy mądrze myśla !