18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Elegancja francja

DzidaZawodnik • 2021-04-08, 17:53
Protest rolników u starej lampucery





Kiedy rządy przejmą kontrolę nad żywnością, to nie bedzie problemu wmówić ludziom, że brakuje żywności i trzeba poświęcić ludzi drugiej kategorii. Czyli nas.

robj

2021-04-09, 09:53
Głupimi bonami jesteś !
Zapieprzasz całe życie płacąc podatki odkładając na emeryturę i co na starość masz dostać bon ?? Państwo cię okrada ze wsztystkich stron a ty dalej wierzysz w propagandę Kaczki mija kasa i chce ja wydawać gdzie mi się podoba
Asuritta napisał/a:

Dlatego wole pomysł pana Macieja Maciaka z kanału yt CW24TV, że należy zabrać emerytury głodowe i dać emerytom BONY nawet 5000tys zł do POLSKICH APTEK , i POLSKICH SKLEPÓW aby kasa nie wylatywała za granice jak w koloni ue w polsce





:mrgreen:

htp

2021-04-09, 10:50
Dlaczego macie tyle kompleksów i uważacie się za ludzi drugiej kategorii?
Może zakazać jeszcze np. eksportu polskich mebli? Niemcy będą zadowoleni. I opodatkować posiadaczy niemieckich samochodów, w szczególności Passatów powyżej 10 lat.

Justynka99

2021-04-09, 13:12
Asuritta napisał/a:

Dlatego wole pomysł pana Macieja Maciaka z kanału yt CW24TV, że należy zabrać emerytury głodowe i dać emerytom BONY nawet 5000tys zł do POLSKICH APTEK , i POLSKICH SKLEPÓW aby kasa nie wylatywała za granice jak w koloni ue w polsce



Taa, bo emeryci potrzebują tylko żarcia i leków, a normalnie żyć już nie mogą... To dopiero poj***ny pomysł, żeby kontrolować na co ludzie wydają własne pieniądze.

Wiewór

2021-04-09, 17:05
Mam straszną bekę z ekonomicznych patriotów. Prosty głupi człowiek nie rozumie że globalizacja to nie jest wymysl naszych czasów tylko zwykła konsekwencja handlu i wolnego rynku. To zwykła konkurencja. Polski prosty cham chciałby sprzedać jajko i kupić dom i nie może przeżyć że obok ma konkurencję która sprzedaje więcej bo oferuje za taniej albo lepiej.
Konkurencja jest zdrowa dla klientów i zdrowa dla państwa bo wszystko się rozwija.
Monopol hamuje rozwój i postęp i tak jak socjalizm rozleniwia i ogłupia.
Nie ma dziś na świecie żadnego kraju samowystarczalnego i wszystkie państwa na świecie handlują między sobą.
Polscy producenci przegrywają z zagraniczna konkurencja bo oferują produkty najniższej możliwej jakości i najgorszego sortu.
Za sk***ysyna nie chcą zrozumieć że w dzisiejszych czasach nikt nie kupi gowna tylko dlatego że ma naklejkę teraz Polska.
Natomiast jest szereg polskich firm które kwitną bo oferują rzeczy wyjątkowe. Płaczą zawsze Janusze biznesu. Rekiny biznesu nie maja czasu bo kosza hajs.

Ja kupuję do swojej firmy tylko rzeczy importowane bo polskie to jest k***a syf i nawet psu bym nie dał tego do miski. I na dodatek kupuje najdrożej bo stawiam na rzeczy jakościowe. Dlatego ja i mój dostawca pomimo kryzysu śmigamy bo oferujemy jakość. Konkurencja zdycha a my działamy.
I wyj***ne mam na lokalna konkurencję. Nie mam czasu sobie nimi nawet zaprzątać głowy.

Barnellini

2021-04-09, 19:43
DzidaZawodnik napisał/a:

Protest rolników u starej lampucery
Kiedy rządy przejmą kontrolę nad żywnością, to nie bedzie problemu wmówić ludziom, że brakuje żywności i trzeba poświęcić ludzi drugiej kategorii. Czyli nas.



Kolega chyba przesadził z internetami, albo narkotykami. Jedno z dwóch na pewno :D

PS. Matka wie, że ćpiesz?

Leoxxx

2021-04-09, 20:52
Po co oni myją sprzęty rolników?

Presty

2021-04-09, 22:30
skywalker75 napisał/a:

zaraz ci budka, michnik i tusku wytłumaczą ze to niedemokratyczne, ksenofobiczne, homofobiczne i rasistowskie



Widzę, na wszystkim się znasz... A łazienkę mi wyremontujesz?

pankruk

2021-04-09, 23:48
Asuritta napisał/a:

Dlatego wole pomysł pana Macieja Maciaka z kanału yt CW24TV, że należy zabrać emerytury głodowe i dać emerytom BONY nawet 5000tys zł do POLSKICH APTEK , i POLSKICH SKLEPÓW aby kasa nie wylatywała za granice jak w koloni ue w polsce



Nigdy do tego nie dojdzie. Nikt w Warszawie tego głośno nie powie ale tu ma być "dobrze". Tu ma być tania siła robocza, podatki, wyzysk fiskalny, ch*jowa opieka medyczna (obecnie w wyniku akcji zwid-19 właściwie jej brak), rynek zbytu na używane auta z zachodu i generalnie cały czas ta sama opcja polityczna. Opcja nazywa się raz tak, raz inaczej i zmieniają się stołki w zależności od tego jak zdecyduje wujek Sam (wybory? hahaha). Nawet ta słynna wolnościowa partia to też to samo, narzędzie do regulowania uczuć tych kilku %, którym się wydaje, że coś wiedzą choć nic nie wiedzą. Polska to wielki biznes tylko nie nasz.

McQurwa

2021-04-11, 08:32
Toż to Belgia, nie Francja, ale to jeden ch*j